PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיפנדר אחרי 1997

arielkedem
18-05-17, 22:31
שמתי לב שביד 2 ניתן למצוא דיפנדר למכירה עד שנת 1997. האם הרכב לא יובא לישראל לאחר מכן?

asafk
18-05-17, 22:47
שנת 98 יש מעטים מאוד.
משנת 99 זה כבר דגם Td5.
ולאחר מכן מנועי Td4 למיניהם.

אסף.

arielkedem
18-05-17, 23:04
שנת 98 יש מעטים מאוד.
משנת 99 זה כבר דגם Td5.
ולאחר מכן מנועי Td4 למיניהם.

אסף.

אסף, אני חדש לעולם הדיפנדר. אני מבין שדגם td5 (דיפנדר) וכד יובא לישראל אבל למשל, ביד 2, אין אפילו קטגוריה כזו. מבין שהמשיכו לייצר דיפנדר גם עם מנוע td5, יש כאלה בארץ בכלל? האם פחות מומלצים?

תודה!

ohadw50
18-05-17, 23:43
אסף, אני חדש לעולם הדיפנדר. אני מבין שדגם td5 (דיפנדר) וכד יובא לישראל אבל למשל, ביד 2, אין אפילו קטגוריה כזו. מבין שהמשיכו לייצר דיפנדר גם עם מנוע td5, יש כאלה בארץ בכלל? האם פחות מומלצים?

תודה!

יש דיפנדרים בכל השנים פשוט אין למכירה.
אכן יש הרבה מאוד בשנים 96-97 אבל תוכל למצוא גם 99 ומעלה.
לאחרונה היו מודעות ביד 2 אבל אכן כרגע אין

תודה,
אוהד

arielkedem
19-05-17, 11:59
תודה רבה אוהד!

Gilad
20-05-17, 21:49
97 היתה שנה "פופולרית" בדיפנדרים
קח בחשבון שבערך ב2005-2007 נכנסה כמות של יוצאי מגב (דגמי 97) לשוק כך שהם בהחלט מירב הדגמים שבשוק המשומשים

מנועי td5 יותר מתקדמים וחזקים אבל הרבה יותר נדירים
דגמי פומה td4 הם עולם אחר מכל הבחינות - מנוע חזק ומתקדם, גיר 6 הילוכים, דש בורד נורמלי אבל גם המחיר גבוה משמעותית...

GodsFather
21-05-17, 08:23
כל הנאמר פלוס העובדה שהרבה דיפנדרים כבר לא עמנו...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

מיכה100
24-05-17, 11:30
כל הנאמר פלוס העובדה שהרבה דיפנדרים כבר לא עמנו...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

האמת שזו סוגייה שמעסיקה אותי, גם ביחס לדיסקו:
בעניים הסובייקטיביות מאוד שלי נדמה שיש יותר דיסקברים ישנים על הכביש ממקביליהם היפנים.
יש למישהו איזו סטטיסטיקה בעניין?
אם זה נכון, הסבר אחד שעולה לי בראש זה שהדיסקברי מלכתחילה נקנה עם מניע ריגשי חזק ולכן אנחנו ממשיכים לתחזק את הרכבים האלה יותר שנים מהממוצע.

איל מ
24-05-17, 14:46
שאלה יפה, אבל כשכתבו לא עמנו, הכוונה היתה יותר לכאלו שחצו את קו התפר ועשו הגירה שלילית, בלתי לגאלית, באישון לילה.
תנצב"ה

ד ו ר ו ן
24-05-17, 21:57
האמת שזו סוגייה שמעסיקה אותי, גם ביחס לדיסקו:
בעניים הסובייקטיביות מאוד שלי נדמה שיש יותר דיסקברים ישנים על הכביש ממקביליהם היפנים.
יש למישהו איזו סטטיסטיקה בעניין?
אם זה נכון, הסבר אחד שעולה לי בראש זה שהדיסקברי מלכתחילה נקנה עם מניע ריגשי חזק ולכן אנחנו ממשיכים לתחזק את הרכבים האלה יותר שנים מהממוצע.

לפחות בכביש המרכז, בשעות הנסועה העיקרית של בוקר-לעבודה-אחה"צ/ערב-הביתה אני לא רואה כמעט בכלל דיסקו ישנים.
הבודדים שרואים ניכר כי אלו רכבי טיולים לפי דיגומים על הרכב.

זאת לעומת הרבה SUV יפניים מכלל המותגים שניכר כי אלו רכבי יום-יום, לא רק חדשים, ולא בהכרח רואים שטח לפי המראה החיצוני.

באזור שלי אני מכיר 2 דיסקו שחונים ליד בתים, עם קורי עכביש בבית הגלגל מכוסים אבק שלא זזים לפחות שנתיים.

מה שאני אומר זה שאני מניח שאלו ש"עדיין עימנו" כמו שהתייחסו, כנראה הפכו לרכבי טיולים ושמורים בחנייה ולא יוצאים ביום-יום.

איל מ
24-05-17, 22:31
יכול להיות שזה בגלל שמראש אני שם לב יותר ללנדרוברים מאשר לרכבים אחרים, אבל בכבישי השרון אני רואה המווון כאלו (דור ראשון).

-->