PDA

צפייה בגרסה מלאה : פורסטר יכול לעלות מהאון לכיוון מוצב תותחי-נברון?

buzi_e4
26-05-17, 16:42
שלום, מישהו נסע לאחרונה בדרך שעולה מקיבוץ האון שבכנרת דרך האנדרטה התורכית לבריכה ואח"כ למעלה לכיוון המוצב שנקרא "תותחי נברון"? אפשר לעשות אותה עם פורסטר? תודה, בעז

יונתןמצפה
26-05-17, 16:47
אם אתה מתכוון לעלייה שעוברת דרך עין שוירח לעין תאופיק אז לדעתי זה מעט גבולי. אחרי עין שוירח יש קטע של דרדרת והצלבות שאם הוא במצב לא טוב פורסטר יירק שם דם (תלוי אם יש לו בקרת אחיזה).
יש מעקף שמתחיל מעט מתחת לעין שוירח ומתחבר חזרה אחרי הקטע המדובר, אבל הוא יחסית תלול ולא נסעתי בן הרבה זמן, ממה שאני זוכר השביל שם די כבוש אז מניח שלא תהיה בעיה.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

golyat
26-05-17, 17:22
בקייץ שעבר סידרו את הדרך לרמה שירדתי אותה עם פורד פוקוס. (רכב חברה). יכול להיות שהחורף שיבש שם קצת את הדרך. לדעתי אין בעיה אמיתית שם.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

יונתןמצפה
26-05-17, 17:54
בקייץ שעבר סידרו את הדרך לרמה שירדתי אותה עם פורד פוקוס. (רכב חברה).

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

אתה מדבר עד נקודת החניה שממנה מתחיל השביל הרגלי לעין שוירח? אם כן זה מפתיע. שנים שאני כבר לא זוכר את הקטע הזה כפי שאתה מתאר.

אוהב נגב
27-05-17, 00:32
שלום, מישהו נסע לאחרונה בדרך שעולה מקיבוץ האון שבכנרת דרך האנדרטה התורכית לבריכה ואח"כ למעלה לכיוון המוצב שנקרא "תותחי נברון"? אפשר לעשות אותה עם פורסטר? תודה, בעז
הי. לפני חודש וחצי 36 ריכבי 2X4 עלו את המעלה במסגרת הגרוטאשטח, כ-8 מהם ניזקקו לעזרה.

יונתןמצפה
27-05-17, 00:50
הי. לפני חודש וחצי 36 ריכבי 2X4 עלו את המעלה במסגרת הגרוטאשטח, כ-8 מהם ניזקקו לעזרה.
אז בעצם אפשר להסיק מזה שהדרך עכשיו טחוחה ומוצלבת...? [emoji13]

asafk
27-05-17, 10:37
...וחוץ מזה כבר ראינו שפורסטר לא בהכרח ייסע איפה שמסע גרוטאות נוסע...

אסף.

IlanHadar
27-05-17, 11:59
יש שם קטע אחד בעייתי כמו שנאמר, סובארו XV כשלה שם ונזקקה למשיכה.
מצד שני, בסוף הקטע המדובר, גם ריינג' רובר בסוף העליה התחיל לעשן אש מהמנוע... :)

הפורסטר עם נהג מיומן דווקא יש סיכוי שיעבור שם.

גיא
27-05-17, 12:33
מה הכוונה אש מהמנוע ? ממש להבות ?

Sent from my Pixel using Tapatalk

IlanHadar
27-05-17, 13:01
כן עלה באש. מטף כיבה.

elephant man
27-05-17, 13:14
...וחוץ מזה כבר ראינו שפורסטר לא בהכרח ייסע איפה שמסע גרוטאות נוסע...

אסף.
זה הנהג שלא רצה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

asafk
27-05-17, 13:49
אני לא מאשים אותו..

אסף.

יורם שמעוני
27-05-17, 16:07
פורסטר עם ה X מוד יעלה בקלות. בלי תלוי בנהג.

buzi_e4
27-05-17, 16:47
שלום לכולם ותודה על כל התגובות,
אז עכשיו אנחנו כבר אחרי הטיול ואפשר לעדכן. מלמטה עד עין שוירח יחסית קל, (למרות שעם הפורד פוקוס שלי לא הייתי מעז..אבל היא לא רכב חברה). קצת אחרי עין שוירח בכיוון למעלה יש קטע עם דרדרת והצלבות ושם היה לרכב קצת יותר קשה, אבל בסה"כ הוא עבר את זה ללא בעיה מיוחדת. הקטע הזה נמשך משהו כמו אולי חצי קילומטר או קצת יותר. פחות מקילומטר מכל מקום. לאחר מכן השביל נוח למדי, ואח"כ כלפי מעלה הוא הופך ממש לשביל קק"ל, ויש אפילו קטעים סלולים, כך שכל רכב יכול לנסוע. ליד עין שוירח חיפשתי את הדרך הקלה יותר שתוארה בתגובות, אבל לא מצאתי, כך שהמשכתי בשביל הירוק עד כביש 98. לאחר מכן על 98 גילינו שלעין עוקב יש ממש כביש שסללה קק"ל, שהכניסה אליו יותר דרומה מ-98, בערך 1.5 קילומטר דרומה, והוא לכל רכב. הכביש הזה של קק"ל יורד מ-98 לעין עוקב ומסתיים שם.
תודה לכולם על התגובות - זה עזר,
בעז

גיא
27-05-17, 16:55
תוכל להעלות קובץ ?

buzi_e4
27-05-17, 17:25
לאיזה קובץ הכוונה?

גיא
27-05-17, 17:29
מסלול ..

buzi_e4
27-05-17, 17:32
אין לי. מדובר על אפליקציה שעושה את זה? יש לי כמה תמונות אם זה מעניין...

גיא
27-05-17, 17:37
קודם כל תמונות תמיד מתקבלות פה בברכה ! ...

שנית .. אני אחפש את המסלול :)

IlanHadar
27-05-17, 18:25
גיא שלח אימייל בפרטי. אשלח לך המסלול. מתאים לדאציה.

גיא
27-05-17, 18:31
גיא שלח אימייל בפרטי. אשלח לך המסלול. מתאים לדאציה.
;(
אני מוצא את זה מאד מתנשא.

ולא אוהב את זה.

IlanHadar
27-05-17, 18:45
מה יש לך עם רגשי נחיתות? באמת צא מזה כבר.

העליה המדוברת היא חלק ממסלול שעשיתי. זה מסלול ארוך בכל רמת הגולן, חלקו עם מעלות קשים. רציתי לשלוח אליך עם המלצות לשינוי, לא רוצה לא צריך.
אתה והחבר שלך די ממאיסים את המקום.

גיא
27-05-17, 18:49
לא נעים לך .. לך.

אני לא מבין למה אתה לוקח לעצמך את הזכות להחליט לי מה מתאים לי ומה לא.

עברת את הגבול מזמן.

נמרוד
27-05-17, 18:52
קחו את הדיון בינכם לפורום אחר. לא ג'יפולוג. נקודה, סוף.

IlanHadar
27-05-17, 19:05
נמרוד באמת באתי כאן בכוונה טובה.

זה המסלול:
https://drive.google.com/file/d/0B8QYLZF0m3bSVnRlV1UtcW5KcDA/view?usp=sharing

במסלול שלי יש גם את מעלה סמך, עלול להיות בעייתי לרכב ללא הילוך כוח, זה הכל.

אני חוזר ומפציר בך לעבור על שרשורים אחרונים כאן ולשים לב לשפה של אנשים, נהיה מאוד לא נעים.

buzi_e4
27-05-17, 19:11
קודם כל תמונות תמיד מתקבלות פה בברכה ! ...

שנית .. אני אחפש את המסלול :)

תמונות של הכינרת מצורפות נקווה שאכן יעלו. יש מקומות במסלול שבהם הנוף לכיוון מזרח מדהים, צירפתי רק 3 תמונות. לגבי המסלול, שים ב-WAZE "אנדרטת הטייסים התורכים" והוא מביא אותך עד לאנדרטה. באנדרטה, בצד ימין שלה, מתחיל השביל עם סימון שבילים ירוק שמגיע בסוף ל-98. נאמר אחרי משהו כמו אולי 3 ק"מ לא קשים אבל לא הייתי נכנס עם 2*4, יש אבן משמאל לדרך עם שלט, ויש שם גדר של הולכי רגל בלבד. די קל לפספס את זה, אם לא שמים לב. החנתי את הרכב על השביל הירוק, והליכה ברגל אולי 250 מ' לעין שוירח. יש שם בריכה רדודה עם מים נקיים ואפשר להתרחץ. לא לקפוץ, מכל מקום. אחרי זה ממשיכים לעלות עם הרכב ויש שם קטע של דרדרת עם הצלבות של חצי ק"מ. אחרי זה השביל נהיה נוח עד עין תאופיק ו-98.
בברכה, בעז

גיא
27-05-17, 19:20
תמונות של הכינרת מצורפות נקווה שאכן יעלו. יש מקומות במסלול שבהם הנוף לכיוון מזרח מדהים, צירפתי רק 3 תמונות. לגבי המסלול, שים ב-WAZE "אנדרטת הטייסים התורכים" והוא מביא אותך עד לאנדרטה. באנדרטה, בצד ימין שלה, מתחיל השביל עם סימון שבילים ירוק שמגיע בסוף ל-98. נאמר אחרי משהו כמו אולי 3 ק"מ לא קשים אבל לא הייתי נכנס עם 2*4, יש אבן משמאל לדרך עם שלט, ויש שם גדר של הולכי רגל בלבד. די קל לפספס את זה, אם לא שמים לב. החנתי את הרכב על השביל הירוק, והליכה ברגל אולי 250 מ' לעין שוירח. יש שם בריכה רדודה עם מים נקיים ואפשר להתרחץ. לא לקפוץ, מכל מקום. אחרי זה ממשיכים לעלות עם הרכב ויש שם קטע של דרדרת עם הצלבות של חצי ק"מ. אחרי זה השביל נהיה נוח עד עין תאופיק ו-98.
בברכה, בעז
תודה רבה !

-->