PDA

צפייה בגרסה מלאה : דילמה בין... ליברטי 2006/7 לטויוטה לנד קרוזר 2003/4

eliron56
12-07-17, 19:08
מתלבט בין שני רכבים שונים מאוד בתכונותיהם אבל המטרה שלהן זהה: נסיעה יומיומית בפקקים של גוש דן (15 ק"מ לכל כיוון עם פקקים = 45 דקות לכל כיוון) וטיולי שטח משפחתיים רמה בינונית פלוס (לא שובר את הכלי על סלעים).

בתקציב של 70 אש"ח אני יכול להביא ליברטי מקורית עם ק"מ סביר למנוע בנזין ולהגביהה אותה + צמיגים ולקבל רכב עם נוחות אמריקאית עם יכולת שטח ש...??? רק הבעיה זה צריכת הדלק ( הבנתי שהרכב עושה אחד ל 5, ועם נסיעות בפקקים יעשה פחות)

וכדי לקנות לנד קרוזר 2003/4 אני צריך לעלות בתקציב ולקבל לרוב רכבים ללא שיפורים עם ק"מ של רכבי דיזל (300 ק"מ ומעלה)

השאלה הראשונה שלי היא: איך הליברטי כרכב יומיומי עם עבירות בשטח?
השאלה השניה היא: האם להתאמץ עוד קצת מעבר לתקציב ולהביא טויוטה?

תודה
כמובן שאשמח להצעות נוספות לרכבים שיתנו לי את המענה.

asafk
12-07-17, 20:37
בתקציב של 70 אלף נכנסים גם ג׳יפ גראנד צ׳רוקי דיזל, מיצובישי פג׳רו וניסאן פת׳פיינדר. לכולם יתרונות וחסרונות, הסגנון שלהם שונה ומתאימים לג׳יפאים שונים.
מתוך כך שההתלבטות הראשונית שלך היא בין כלים שונים בתכלית אני מסיק שאתה לא נעול על שום דבר ספציפי ולכן אני מציע שתתחיל לגבש טעם על סמך נסיעה במכוניות השונות מתוך ההיצע בלוחות.

קח בחשבון שמשני הדגמים שדיברת עליהם הליברלי הוא רכב די קומפקטי ואילו הלנדקרוזר הוא בהמה די ענקית. אני כותב את זה כדי שיהיה לך קנה מידה.

אסף.

eliron56
13-07-17, 13:24
אין לי בעיה מבחינת הגודל, נהגתי על שני הרכבים (אומנם על קרוזר בנזין).
נכון שאני לא סגור על רכב מסוים.

חושב על הליברטי שאני מקבל רכב "צעיר" יותר עם אופציה לשדרוגים בפחות כסף אך החשש הכי גדול שלי הוא צריכת הדלק (אין לי אפשרות לעשות גז בגלל מגבלת חניונים בבית ובעבודה) ומהשוק שאין לרכב הזה.

לגבי הטויוטה זה רק עניין המחיר שאנשים דורשים בין 20 ל 30 מעל למחירון על רכב ערום.

יש איתי בחברה 2 כלים: פאג'רו ופייתפיינדר והאמת שפחות התחברתי אליהן.

zerez
13-07-17, 14:48
הקצר נמכר במחירים יותר שפויים, אם אתה מסתפק ב 2 דלתות זה יכול להיות פתרון טוב.
העבירות של לנדקרוזר קצר מקורי היא די טובה, אם אתה לא מתכוון לעשות שטח קשה אז מעבר למיגון אתה יכול לחכות עם הגבהה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אורינ
26-07-17, 10:45
תחשוב גם על זמן שתצטרך למכור את הרכב ....

-->