PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיגוני צד לסמוראי, שלדה ומה שבינהם

Marco marco
22-07-17, 20:35
הבעיה - על הסמוראי טרם היה בבעלותי היו מרותכים לשלדה ברזלים בצורת 'ח' מכל צד כמגן צד. אחד מהם מתישהו קיבל מכה ונפל בשלמותו משאיר מעין סימן על השלדה במקום בו הוא רותך.
קיבלתי עצות לרתך פלח על המקום ולרתח מחדש את המגן וקיבלתי גם עצות להוריד בצורה יזומה את המגן השני ולשים רוקר-פאנל.
בצעד נחוש לא עשיתי בעצם כלום עד היום.

המטרה:
קודם כל להגן על השלדה לטווח ארוך. אח"כ לדאוג למיגון צד שיגן על הגוף, עדיפות לפתרונות זולים (לטווח ארוך) ושמשלבים DIY (אבל אין לי רתכת ואני לא יודע לרתך אז בספק אם יש כאלה..)

מצורפות תמונות של הצד המחובר, אזור השלדה בצד שנפל והברזל שנפל.

אשמח לדעתכם, תודה רבה

GodsFather
22-07-17, 22:22
יש שם פגיעה בשלדה שאני לא יודע אם כדאי לרתך ללא נסיון קודם... צריך לחתוך, לנקות היטב, לרתך בצורה שתמנע חלודה מבפנים במרוצת השנים....

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

נמרוד
23-07-17, 18:27
עזוב את מדרגות הצד והמיגונים.
זה נראה רע!
האם יש ממש חורים בשלדה? כשאתה מכניס מברג אתה מגיע לצד שני?
115963

Marco marco
23-07-17, 19:20
מבין ומקבל את הנאמר על כך שהשלדה היא עיקר הסיפור.
כיוון שבסוף מעשה אני רוצה גם שלדה בריאה וגם מיגון צד אני רוצה לגבש פתרון שיענה על השניים, להבין האם ההלחמה לשלדה היתה טעות בבסיסה ולכן גם להעיף את המגן השני בצורה יזומה..

אין חור בשלדה עצמה.
ישנה הלחמה של החיבור של קפיצי העלים לשלדה (מה השם של זה?) וכל העסק מזופת כך שקשה להבחין בכך במבט ראשון, מצרף תמונות טובות יותר, בחלק הזה נפער חור שדרכו אפשר להגיע לשלדה. בתוך החלל הזה בין השלדה לברזל שמולחם אליו הצטברו קצת חול ואבנים..

avikkllk
23-07-17, 20:18
למה שלא תיקח לבעל מקצוע?
בסופו של דבר זה ישמור לך על הכיס יותר ממה שתעשה לבד ללא ידע תוציא שקל כדי לחסוך 10
אל תחסוך שקל ותוציא אחרי זה 10

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

asypeer
23-07-17, 20:47
צריך להוריד את הידיים למי שריתך
את הח׳ הזו לשילדה, כנראה שהסיפור הזה קיבל מכה, נסדק והתחיל לפתח חלודה שהתפשטה פנימה.
זה לא נראה רקוב לגמרי אבל בדרך לשם.
צריך לנקות את האיזור עד הברזל, לראות כמה ברזל בריא נשאר ואז להטליא בצורה מקצועית ולא איזה פלאח מזדמן. לאחר מכן לצבוע ולזפת. אם לא יעשו את זה בצורה מקצועית העסק יקרוס, שילדה זה חלק שעובד.

Marco marco
24-07-17, 23:04
אוקי, יש הסכמה בין עוני השרשור הזה שהמצב דורש תיקון יסודי ומקצועי בשלדה, תודה לכם.

שתי נקודות שאני צריך עזרה בהם כדי להתקדם:

1. לאיזה בעל מקצוע פונים? אזור המרכז, עדיפות השרון, הכי טוב כפר סבא.

2. עוד לא הצלחתי להבין אם הגישה של ריתוך ח' לשלדה הייתה מוטעת או שהטכניקה הייתה גרועה? ז"א להעיף את המיגון השני או לבקש מבעל המקצוע לחבר את הח' מחדש לאחר תיקון ולחזק את הח' המחוברת? האינסטינקט שלי אומר שלא היה צריך להתעסק בשלדה וכדאי להעיף ולסדר בצורה יזומה גם את המגן שעוד מחובר

asypeer
25-07-17, 07:03
יש שיטות אחרות כמו חביקה וחיבור עם ברגים:
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170725/5eb1a0aaffe135948d993a1d1a83ba8c.jpg

אני חושב שתעיף את הצד השני על הדרך כי ראית את הנזק שזה גורם.
לגבי מי יסדר לך את זה, אני לא בטוח שסתם סדנאת שיפורים זה הכתובת כי צריך פה ידע בריתוך ופדנטיות על מנת שזה לא יחזור, אתה יכול לבדוק עם זוקילנד בנתניה אם הוא מוכן להכנס לזה, יש לו ניסיון עם תיקונים כאלה.

GodsFather
25-07-17, 09:07
חביקה סביב השלדה זו השיטה הנכונה.
רוקר פאנל מחרבן את הבודי בלשון המעטה וחבל כפליים כי שלך עוד יפה.

תיקון שלדות יש במוסך מקסיקו בנתניה. שמו הולך לפניו.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Marco marco
26-07-17, 13:51
תודה רבה לכולם :)

-->