PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיסקברי 2 - אישור ורישום הגבהה ברישיון

alberto
24-07-17, 15:33
לכל מי שעדיין לא עדכן ברישיון ...

להלן תיאור התהליך שעברתי עם דיסקברי 2 מודל 2004 .

כידוע נתנה הארכה לבעלי הגיפים שלא רשמו את ההגבהה ברישיון עד לחודש מרס 2018 , אני העדפתי לעשות עכשיו את הרישום ולא לחכות לרגע האחרון .

הבולמים שהיו לי בדיסקברי הורכבו בחודש מאי 2004 , אז החלטתי שאם כבר אני הולך לקבל אישור הגבהה אז אחליף גם את הבולמים , חייב לציין שהבולמים לא נשברו או קרסו , הם עדיין נשארו שלמים , כל הכבוד לחברת אולדמן האוסטרלית .

בדקתי כל מיני מתקינים מורשים שיש להם אישור ממשרד התחבורה ...לבסוף החלטתי לעשות את העבודה בשילת אצל אמנון ורוני במוסך "רדיאטור מודיעין" .

כל העבודה נעשתה ב 4 שלבים :

שלב ראשון : הצעת מחיר ותיאום יום ושעה - דיברתי עם אמנון , לאחר כשעתיים התקשרה רוני ושלחה אליי למייל הצעת מחיר , קבענו יום שני בשעה 08:00 בבוקר .

שלב שני : פירוק והרכבה של הבולמים - הגעתי לאיזור התעשייה בשילת מול העיר מודיעין , מוזר שאין שמות של רחובות באיזור התעשייה , לכן עשיתי כמה סיבובים ...אמנון כיוון אותי והגעתי למוסך , רישום ניירת וטפסים הכל היה כבר מוכן : בולמים , ליפט , עוזר , וקפה ...בסביבות השעה 10:00 סיימו את ההרכבה של הבולמים החדשים .
הדיסקברי נלקח לכיוון אורות , ולכיוון פרונט , וכך בשעה 11:00 הכל היה מוכן ומאושר .

שלב שלישי : רישיון חדש - רוני ביקשה שאמסור לה את רישיון הרכב המקורי + תעודת זהות שלי , אמרה שתוך שבוע היא נוסעת ומסדרת במשרד הרישוי את הרישיון החדש .

שלב רביעי : קבלת הרישיון - ואכן אחרי שבוע ביום שלישי בבוקר מגיע הדוור עם מכתב רשום ובו יש את תעודת הזהות וכמובן הרישיון החדש .

וכך הסתיים התהליך של רישום ההגבהה .

חייב לציין שהשירות של אמנון ורוני היה מקצועי , אמין , ומהיר .

באופן כללי אני בעד לתת עבודה למוסך קטן פרטי ומשפחתי , ולא תמיד חייבים להגיע למוסכים הגדולים , הם חסכו לי זמן המתנה ב : משרד הרישוי , במוסך לכיוון אורות , ובמכון לכיוון פרונט , וגם כמה מאות שקלים . קצת צדק חברתי יכול לעזור למקומות העבודה הקטנים ...ממליץ ומומלץ .

תמונות יועלו בהקדם .

נדב ש.
24-07-17, 15:49
שיהיה בשעה טובה.
אולי פספסתי משהו...
אישור הגבהה ניתן על קפיצים, לא בולמים.
בולמים לא מגביהים את הרכב.

alberto
24-07-17, 16:04
זה הבולם הישן האחורי שהיה ... הוחלף בחדש , אשלח בהקדם .

115974

alberto
24-07-17, 16:20
שיהיה בשעה טובה.
אולי פספסתי משהו...
אישור הגבהה ניתן על קפיצים, לא בולמים.
בולמים לא מגביהים את הרכב.

כמובן שהקפיצים מגביהים .. אבל הבולמים של אולדמן מאושרים לטובת העניין ...המתקין יודע אילו בולמים מתאימים וקיבלו אישור לדיסקברי .

ד ו ר ו ן
24-07-17, 16:26
לפי היבואן של אולדמן, האישור הוא לקפיצים.

איל מ
24-07-17, 16:48
לא רואים את התמונה (לפחות אצלי)

alberto
24-07-17, 19:45
לא רואים את התמונה (לפחות אצלי)

מעלה את התמונה שוב של הבולם הישן ...את התמונה של החדש לא מצליח .

115976

erezgur
24-07-17, 21:25
מעלה את התמונה שוב של הבולם הישן ...את התמונה של החדש לא מצליח .

תקטין את גודל קובץ התמונה... אם תמונה אחת הצלחת להעלות אז זו כנראה הסיבה.

alberto
30-07-17, 00:17
תקטין את גודל קובץ התמונה... אם תמונה אחת הצלחת להעלות אז זו כנראה הסיבה.

בעזרת הדור הצעיר הצלחנו להקטין את נפח השטח ...

-->