PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בקניית דיפנדר - ליווי בקנייה

ItayST
03-08-17, 17:40
היי לכולם,

ייתכן שאני עומד בפני הרגע לו חיכיתי - קניית דיפנדר 90 שאשכרה מצא חן בעיניי (כולם מדהימים, אבל יש כאלו שמצליחים להתעלות).

מה שכן, אני בבעיה - אני רוצה לקחת את הרכב לבדיקה, בעיקר בשביל לאמוד את מצב החלודה של הכלי. זה כלי שחי הרבה זמן ליד הים, ויש לו ריקבון עצבני באזור בית הדוושות. אני יודע שבחלק הזה זה לא כל כך נורא, אבל ספציפית כאן צריך לבדוק גם מקומות אחרים בכלי, שאינני מכיר/ מעלה בדעתי.

הייתי נוסע לבעל מקצוע מומחה, אבל כאן יש בעיה - אין ביטוח לרכב, וגם כנראה לא יעשו (סיפור ארוך, אסביר למי שזה יהיה רלוונטי). בשורה התחתונה, אני מחפש מישהו שבקיא בענייני דיפנדרים, שיוכל לעזור לי לאתר את המוקדים הרקובים הבעייתיים בדיפנדר המיועד - אלו שנראים לעין ואלו שלא.

פניתי לבעלי מקצוע קרובים באזור שבו הרכב נמצא, אבל אלו בעלי מקצוע שאינם יכולים לעזוב את עבודתם - ואני יכול להבין אותם. לכן אני מחפש כאן מישהו אחר - כאשר יודגש כי יינתן תשלום עבור הסיוע.

פרטים נוספים - בהודעה פרטית, או באמצעות טלפון: 0523-805-705 (איתי)

תודה רבה.

asafk
04-08-17, 00:02
במדריך לבדיקת דיפנדר פירטתי מהם המקומות המועדים.
אם הרצפה כבר עם חור סביר להניח שקיר האש רקוב וגם הדלתות.

אסף.

ItayST
06-08-17, 13:24
תודה על ההתייחסות - ומתנצל על התגובה המאוחרת.

קראתי את המדריך (הנהדר) מספר פעמים, ולאורו פעלתי. הרצפה רקובה, אבל קיר האש דווקא נראה בסדר (לכאורה).

VANDER
07-08-17, 12:58
אני ממליץ לך לקחת גרירה. זה עלות של 200 ש"ח (תלוי לאן) וזה שווה את זה. יבדקו לך את כל הרכב.

-->