PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה על מומחה לקרבורטורים והתייעצות לגבי הזרקה

amitainaveh
09-08-17, 15:45
אהלן יש לי סוזוקי סמוראי 93 קרבורטור

הקרבורטור שלי זורק דלק ביחס גבוה מדי הסחיבה ירדה והצריכת דלק עלתה לצריכה שמזכירה סופה.
כרגע מתלבט אם לנסות לשפץ את הקרבורטור ולהמשיך איתו או לעבור להזרקה.
קיבלתי הצעה להזרקה קומפלט של סוויפט (עדיפה משל סמוראי מקורית) כולל הצמת חשמל ב3800.
השיקול לשפץ את הקרבורטור ולהמשיך איתו הוא כלכלי.
מצד שני אמשיך לשפץ אותו מן הסתם כל תקופה (עדיין יותר זול ב3 שנים הקרובות לפחות תכלס)
אם אעבור להזרקה אקבל מנוע חסכוני יותר חזק יותר ואמין יותר. אבל התקלות יותר יקרות ומסובכות.
אשמח לשמוע דעות לכאן ולכאן תודה!

בנוסף מחפש המלצה למומחה קרבורטורים.
אני מבית שמש ומוכן לנסוע בשביל מישהו רציני עד לרדיוס של שעה נסיעה תודה רבה

Sent from my m3 note using Tapatalk

de fox
09-08-17, 16:44
אתה רץ...

קפוץ לבעל מקצוע, שיכוון לך את הקרבורטור כמו שצריך. אם צריך לשפץ אז זה לא סיפור יקר בדרך כלל. אתה יכול לשפץ לבד (יש כמה מדריכים באתר) וללמוד המון על הדרך.
פעם שכיוונת ו\או שיפצת, זהו... לא צריך לשפץ כל כמה זמן.
סמוראי עם קרבורטור מכוון ותקין עושה 1:12- 1:10 לא מאמין שהסבה להזרקה תשפר פה משהו.

אני יכול להמליץ על ארמונד מכון לקרבורטורים בבאר שבע. מקצוען אמיתי

ishc
09-08-17, 17:24
סמוראי מקורי עושה 1:10-1:12.
לפי התמונה שלך הסמוראי שלך רחוק מלהיות מקורי (אני מכיר אותו מגלגולים קודמים) ואתה צריך לצפות לצריכה של 1:7-1:8 עם קרבורטור ומנוע פיקס.
כדאי מאוד ללמוד לכוון לבד אבל אם בכל זאת תתעקש משה זר בפ"ת ומאהר בטירה הם בעלי מקצוע מצויינים לעניין.

שגיא S
09-08-17, 18:42
אתה רץ...

קפוץ לבעל מקצוע, שיכוון לך את הקרבורטור כמו שצריך. אם צריך לשפץ אז זה לא סיפור יקר בדרך כלל. אתה יכול לשפץ לבד (יש כמה מדריכים באתר) וללמוד המון על הדרך.
פעם שכיוונת ו\או שיפצת, זהו... לא צריך לשפץ כל כמה זמן.
סמוראי עם קרבורטור מכוון ותקין עושה 1:12- 1:10 לא מאמין שהסבה להזרקה תשפר פה משהו.

קרבורטור בן 20 שעבר מליון שיפוצים וכיוונים של בעלי מקצוע בינוניים לא מחזיק שיפוץ ליותר מכמה חודשים.
כל הקפיצים/פינים והחלקים הקטנים שזזים עייפים.

אני אישית לא מכיר היום סמוראים עם קרבורטור שלא "משפצים" לפחות 2-3 פעמים בשנה.
ואני בטוח שתסכים איתי ששיפוץ ב-300 שקל זה לא באמת שיפוץ אלא יותר ניקוי...

וחוצמזה להזרקה יש עוד הרבה יתרונות:
עובדת עגול בכל מצב (שיפועים, בוקר, חום/קור...)
צריכת דלק קבועה לאורך זמן.
לא תצטרך יותר אחרי כל 2-3 טיולים לצרוך יותר דלק ולתזז את עצמך לעוד תיקון קרבורטור.

de fox
09-08-17, 20:13
שיפוץ הכוונה שיפוץ....
בשיפוץ מחליפים את כל אותם חלקים עייפים, זה המשמעות של שיפוץ.
אני מודע לנורמה החולה שהשתרשה אצל בעלי "מקצוע" למינהם שגובים כסף על שיפוץ ובתמורה טובלים את הקרבורטור בחומר ניקוי ומתיזים אוויר. זו לא הייתה כוונתי.

היה לי 4 שנים סמוראי עם קרבורטור ללא בעיות מיוחדות. לאחר שכיוונתי אותו אצל בעל מקצוע שעבד יפה עם כלי דיאגנוסטיקה נכונים, היה מושלם ולא נדרש לתחזוקה שוטפת כלל.

ההסבה למערכת הזרקה בעליות שפותח השירשור מדבר עליהם, נראית לי מיותרת לחלוטין אל מול דרישות העבודה.

amitainaveh
10-08-17, 09:10
תודה רבה לכולם!
כרגע אני חושב שאשאר עם הקרבורטור ואשפץ/אכוון אותו.
שוקל לעשות את העבודה לבד באמת.
אני לא מצפה מהסמוראי שלי לתת צריכה מקורית (נעול לוקרייט כפול יחסי העברה 6.5 בטרנספר ו235) אבל בכל זאת משהו הגיוני ולא כמו עכשיו שאני ממלא בתדירות של פעם ביומיים.
הפלאגים היו שחורים לגמרי מפיח והמנוע לא סוחב בעליות בכלל אפילו עם הקיט זחילה בטרנספר.
היום אעשה לו כיוון הצתה ושסתומים ומשם אמשיך לקרבורטור.

Sent from my m3 note using Tapatalk

-->