PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזו מערכת 4*4 יש למיצובישי דליקה ?

elibaba
13-08-17, 05:54
אני עכשיו בטיול בגיאורגיה, גן עדן לרכבי שטח - אפילו הדרך הסטנדרטית לכפר שאני בו זרועה בכמה אתגרי עבירות נחמדים, ויש מקומות כמו העלייה לכנסיית גרגטי שבה נדרשתי לכל גרם של מה שאני כנהג יודע לעשות (הצלבות בלי סוף, דרדרות, בוץ - ואני עם ix35 4*4)

הרכב המככב אצל המקומיים הוא מיצובישי דליקה (מה שנקרא אצלנו ספייס גיר) בגרסאות כפולות הנעה. יש מיובאות מיפן עם הגה ימני ויש גם עם הגה שמאלי (לא מוסבות אלא מקוריות כנראה) מהצצה מהירה נראה שהוא עם סופר סלקט כמו פאג'רו, הייתכן?
נדלקתי על הדליקה הזו....https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170813/975e2baeb35f8e7c01214d358f19fa1c.jpg

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

ishc
13-08-17, 07:22
אכן מערכת הנעה של פאג׳רו אבל לדעתי ללא הנעילה האחורית. יש גם L300 דור קודם שהגיעו בגירסאות הנאה כפולה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

erezgur
13-08-17, 10:11
מהמידע שקיבלתי כאשר אני טיילתי בגאורגיה - בשנים האחרונות הממשלה כבר לא מאשר יבוא רכבים עם הגה ימני.

מאד מקובל בגיאורגיה לרכוש רכבים בארה"ב, מערב אירופה (וכאמור, עד לפני כשנתיים גם ביפן) - רכבי יוקרה לאחר תאונה, בד"כ, כאלו שבמדינת המקור שלהם כבר הוכרזו כטוטל-לוסט או אבדן להלכה (מחיר שעת עבודה של מוסך, פחחות וצבע באותם מקומות יקר מאד, ומצד שני עלויות הרכבים שפויות משמעותית לעומת אצלנו ולכן במקרי של נזקי פחחות רציניים ברכב בן 4-7 שנים הרבה פעמים כבר לא משתלם לתקן וסוחרים מיומנים רוכשים אותם במחיר אטרקטיבי עבור "קבלני רכב" בגיאורגיה. כל זה לטענת ההסבר שקיבלתי במקום).

באיזורים שלמים סמוך לטביליסי הבירה ישנם פחחים אמנים הדואגים להחזיר רכב שכזה לכביש תוך מספר ימי עבודה והמקומיים רוכשים אותו במחירים נוחים. אנחנו נסענו בטויוטה פור-ראנר אמריקאי לשעבר, מפנק כמו רכב אמריקאי (והיו בשיירה שלנו מספר רכבים כאלו, כולם בני 7-10 שנים לערך).

אבל כאמור לדברי אותו מקור מקומי - כעת נאסר היבוא של רכבים עם הגה ימני ולכן כנראה ייעלמו בהדרגה הרכבים הללו שיובאו מיפן.

גיא
13-08-17, 10:46
במוסקבה ראיתי מלאאאא רכבים עם הגה ימני ...
גם לי הסבירו שזה יבוא אישי מיפן.

asafk
13-08-17, 10:52
ביפן רכב בגיל מסויים יורד מהכביש. לא זוכר אם זה 5 שנים או 10. זה לפי סוג הרכב פרטי/ מסחרי/ מונית. הכלים האלו מיוצאים כי הם סהכ במצב טוב... היפנים מאוד קפדנים בטיפולים.
ההייאס שקניתי בזמנו בניו זילנד היה כזה, מונית לשעבר ביפן שייוצאה לניו זילנד כמשומשת בת 10.

אסף.

elibaba
13-08-17, 14:37
יש פה כמויות עצומות של יפניות למיניהן עם הגה ימני. מניסאן מארץ' (מיקרה אצלנו) ועד כל מיני גרסאות מוזרות של סיוויק ואקורד. יש גם דברים עתיקים ממש כמו גאזיקים (הישנים יותר) ואואזיקים, ואנים לאטביים סובייטיים וגם פורד סיירה ;)

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

-->