PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניתקתי את הקונקטור של חיישן המאפ בזמן שהמנוע פעל והוא כבה מיידית,תקין או שהחיישן תקול?

ybar
22-08-17, 21:14
ראיתי סירטון ביוטיוב שבו הבחור הוציא את הקונקטור בזמן שהמנוע עבד ברכב כמו שלי(קמארו) ואצלו המנוע לא כבה ואילו אצלי המנוע כבה מיידית,על מה מצביע הדבר?החיישן תקין או תקול?

איציק - 4X6ZH
22-08-17, 21:18
על אחד שמחפש צרות

ybar
22-08-17, 22:03
ובכל זאת ,במצב תקין המנוע אמור להכבות מיידית כשמנתקים את הקונקטור של המאפ או לא?

ybar
23-08-17, 18:19
ראיתי סירטון ביוטיוב שבו הבחור הוציא את הקונקטור בזמן שהמנוע עבד ברכב כמו שלי(קמארו) ואצלו המנוע לא כבה ואילו אצלי המנוע כבה מיידית,על מה מצביע הדבר?החיישן תקין או תקול?

מישהו יכול לתת לי תשובה בעניין,איזה חיישן תקין,שלי או שלו(בסירטון)?

אביב3
23-08-17, 18:30
https://www.youtube.com/watch?v=UK1YkCJNCI4

סרטון טוב
תהנה

cgp
23-08-17, 20:29
ובכל זאת ,במצב תקין המנוע אמור להכבות מיידית כשמנתקים את הקונקטור של המאפ או לא?

ממש לא אמור להיכבות, אמור לרעוד ולווברץ ולא לעבוד חלק
בזמנו ניתקתי מלא פעמים בפאגרות שעשיתי בדיקות למערכת חיסכון בדלק, אף פעם לא נכבה בניתוק מאף

ybar
23-08-17, 22:15
אני מדבר על חיישן מאפ (map ) ,לא לחיישן מאף (maf ), אצלי ברכב אין מאף יש רק מאפ שמחובר ישירות לסעפת היניקה.

izigwalker
02-09-17, 14:13
ניתוק של MAF או MAP, וכיבוי או אי כיבוי של המנוע לא מצביע על משהו בהכרח,
אם אתה רוצה לבדוק חיישן תבדוק מתחים בזמן עבודה או תחליף עם חיישן ולבדוק אם זה עושה שינוי, או כאשר המנוע כבוי (ברוב הייצרנים) ב-MAP אפשר להיכנס לנתונים של החיישנים במחשב מנוע ולבדוק האם זה תואם ללחץ האטמוספרי באיזור שלך.
ולמה זה לא אינדקציה ?
זה תלוי איך המחשב של הניהול מנוע מתוכנת, וזה גם יכול להשתנות בין גרסאות של אותו דגם. ולכן צריך להכיר לעומק את אופן עבודת המחשב כדי לקבוע.
ניקח לדוגמא סובארו מתחילת המאה הנוכחית, ניתקת MAF המחשב יעבור מ-closedloop למצב openloop שזה להסתמך על חיישני החמצן לאינדקציה על כמה דלק להזריק, במקום כמות אוויר המדויק יותר (MAF) בגלל שהוא לא מזהה את החיישן, ייתכן ועוד יצרנים עובדים כך ייתכן שלא, נניח שיצרן X קבע בדגם Y, שאם ניתקה חיישן כזה או אחר בזמן סל"ד סרק המנוע ייכבה ואם סל"ד מעל XXXX אז לא,
וייתכן שמחשב מבוסס MAP ולא MAF עובד אחרת,

Sent from my XP7700 using Tapatalk

-->