PDA

צפייה בגרסה מלאה : קודן לג'ימני

wayfarer
31-08-17, 13:14
אהלן,

בזמן שאני מחכה לג'ימני, רציתי להתייעץ לגבי הקודן שהיבואן מציע להתקין. האם כדאי להתקין אותו (מחירו אם אני זוכר נכון עומד על 300 שח) או לפנות לבעל מקצוע ולרכוש אחד אחר? חבר (בעל ג'ימבו 2010) מספר שלפעמים בחורף הקודן קופא וצריך לחמם אותו עם הידיים בשביל שהלחצנים יעבוד ולא מדובר על החורף ברמה אלא פה במרכז ועוד כל מיני קונצים קטנים פעם ב.. . האם "תקלות" נפוצות בקודן? מה האלטרנטיבות?

תודה ויום טוב.

ishc
31-08-17, 13:19
היו לי רכבים עם קודן כולל סמוראי (עם מקיף!!!) ואף פעם לא חיממתי אותם בחורף

asypeer
31-08-17, 15:19
אם הביטוח שלך לא מחייב התקנת קודן, תחסוך 300₪. אם כן - תחליף חברת ביטוח.
את הגנב זה לא באמת יעכב ואותך זה כנראה יתקע מתישהו.

איל מ
31-08-17, 16:37
אם הביטוח שלך לא מחייב התקנת קודן, תחסוך 300₪. אם כן - תחליף חברת ביטוח.
את הגנב זה לא באמת יעכב ואותך זה כנראה יתקע מתישהו.

+1
וכנראה בשטח

רפי לין
31-08-17, 17:46
היה לי קודן שלאחר כשלוש שנים אכן בחורף היה קשה מאוד להפעילו
ומכיוון שלא הייתי חייב אותו ביטוחית, העפתיו לעזאזל.
בברכה - רפי לין

Oren Kipnis
01-09-17, 08:55
לא כל הקודנים "חולים" בחורף.

אם אתה מחוייב בקודן, מציע לך לבקש את ההתקנה על ידי המתקין שעובד באתר המסירה בבני עייש ובתל אביב. שלא יתקינו אצל המתקין שהם עובדים איתו בחיפה !!!

זה מניסיון של שני ג'ימנים חדשים בתשעת החודשים האחרונים.

את הראשון הכינו לי באתר המסירה, ואת השני בחיפה (חודש אחרי הראשון, אוטו שעמד במחסן שלהם בחיפה.) עולמות שונים לחלוטין. את המכונית מסרו לי בתל אביב דרשתי מהם לפרק ולהרכיב את זה שמתקינים במרכז. התקנה הרבה יותר מקצועית ואסתטית.

ביום שלא תצטרך אותו, פרק ושחזר את החייוט המקורי.

נסה ללחוץ את היבואן לקבל את הקודן ללא תשלום, לרוב זה עובד.

שבת שלום

אורן

zerez
01-09-17, 13:51
בריכבי ליסינג שהיו לי היו התקנות של קודנים ודיבוריות שניראות כמו הצרות שלי, אין לי מושג מי התקין.
המלצה שלי, אל תנסה לחסוך ברכב חדש כמה מאות בודדות של שקלים ותתקין אצל מישהו מיקצועי שאתה סומך עליו.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

wayfarer
01-09-17, 17:28
מהשיחה עם הסוכנת מכירות של סוזוקי (בראשון) הבנתי שהקודן כבר מותקן על הרכב :confused: ומקסימום יפרוק אותו.

תודה רבה, מארק.

-->