PDA

צפייה בגרסה מלאה : פחחות פנים נגד חלודה

סמוראי 92
15-12-05, 19:08
שלום לכולם. כדי להתגבר על תופעת ריקבונות הפנים וחלודה הבנתי שצריך להבריש טוב מאוד את כל נקודות החלודה עם מברשת פלדה כדי לקבל ברזל בצבע לבן, היכן שיש ריקבונות רציניים יש לחתוך את הפח ולהלחים עם co פח חדש (בעובי מילימטר ?). השאלה שלי היא מה אני עושה לאחר מכן, האם צריך להוריד את כל הצבע הישן ? כיצד לצפות את הריצפה ? באיזה חומרים ממולץ להשתמש? מה מחירם (זול מול יקר- עלות תועלת)? והיכן קונים אותם ? אני מעוניין לבצע עבודה יסודית. כמו כן הבנתי שיש חומרים שאוטמים גם נגד רעשים מישהו יודע איזה חומרים אלו ? איפה קונים אותם ומה עלותם ?

אני עושה את העבודה לבד ואני מעוניין לקבל תוצאה טובה להרבה מאוד שנים.

lizard
15-12-05, 20:16
תחפש שירשור עכשווי בקשר למכופפת ורתכת CO.
משתמש בשם יוגיבר נתן הסבר נחמד על שימוש בפיברגלאס. יכול להיות התשובה שאתה מחפש.

landrover
15-12-05, 23:18
לגבי רעש - אני השתמשתי ביריעות בעובי של 5 ס"מ ,
חומר בסיגנון של פלציב, אבל הרבה יותר עמיד:
עושים ממנו סנדלי שורש ....יש לפעמים זרוק ליד המפעל שלהם בטירה.

עכשיו הרעש בתוך הדיפנדר ירד מD9 לטרקטור רגיל ...

אמיר.

עודדוש
20-12-05, 08:04
שלום
לי היתה בעיה דומה ולאחר תיקון הרקבונות צופתה הרצפה בזפת.

tzagi
21-12-05, 02:52
Forget everything you know

Get POR 15

This stuff is like magic

http://search.hp.netscape.com/hp/boomframe.jsp?query=por+15&page=1&offset =0&result_url=redir%3Fsrc%3Dwebsearch%26 requestId%3D90aad09dd27a4033%26clickedIt emRank%3D1%26userQuery%3Dpor%2B15%26clic kedItemURN%3Dhttp%253A%252F%252Fwww.por1 5.com%252F%26invocationType%3D-%26fromPage%3DCompaqTop%26amp%3BampTest% 3D1&remove_url=http%3A%2F%2Fwww.por15.co m%2F

AvigdorAharon
21-12-05, 06:50
יוסי,

מניסיונך, האם החומר מבודד חום, או רק מונע חלודה?

אביגדור

tzagi
21-12-05, 07:21
Hmm
I dont think it has any temprature insulating properties
we use a aluminium backed fiberglass mating for that any way
look up the msds to be sure
Por 15 is very economical to use,
A one quart can (like .8L
)
will do 3-4 frames, it spreads very thin, has excellent covarage
and dries rock hard, you can hit the frame with a hammer without damaging or flaking the paint
The only down side is thats its not UV resistant
So a top coat is needed if you are coating anything that is exposed to the sun, it is however its perfect for the frame, axles, underbody ect and no top coat is needed

it works differently the anything else, the more moisture in the air, the better it works.....................Good stuff
I done a frame a year ago and its still looks like new, I removed about 10kg worth of rust first......

asafk
21-12-05, 17:30
קשה (טוב... כמעט בלתי אפשרי) להשיג בארץ הקודש POR15. אם יהיה למישהו, באופן מקרי- זה יהיה בחנויות של יאכטות (יש במרינה בהרצליה- אם יש למישהו- זה להם).

אסף.

tzagi
21-12-05, 22:53
Asaf,
Shall we start a biz importing that stuff?

asafk
21-12-05, 23:03
Let's go for it...
(הנה, יש לנו על מה לדבר בביקור שלך)

בכל מקרה, עד אז- אם מישהו משיג את ה POR15 בארץ, ספרו לנו איפה, ובכמה. החומר מצויין למגוון גדול מאוד של אפליקציות, החל מהגנה על שלדות, וכלה בשחזור מיכלי דלק רקובים.

אסף.

yogibear
22-12-05, 06:43
הדרך הטובה לטיפול בפח נגוע חלודה היא סילוקו ע"י חיתוך האזור והחלפתו לפח אחר, יש לך CO אשריך וטוב לך מומלץ ... אם החלודה שטחית וניתן לעבד את המקום תנקה עד שתעיף לחלוטין את החלודה ותגיע לפח נקי לגמרי. רצןי להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר לצביעה על חלודה.

אישית, ויהיו כאלו שלא יקבלו את דעתי, אינני בעד שימוש בזפת. הסיבה לכך טמונה בכך שהזפת יוצרת מיסוך שאינו מאפשר לי לראות מה קורה מתחתיה. במקום זפת ניסיתי במספר מקומות (חלודים) בבתי הגלגל להדביק יריעות פיבר. יתרון (לפחות לדעתי) הפיבר חזק מכאנית מהזפת ולא יתן לאבן לפגוע בבתי הגלגל. אם יש נזק, הפיבר שקוף יחסית וניתן לראות מה קורה. כאמור, יש שיחלקו על דעתי, אך כל אחד מוזמן לבצע כטוב בעיניו ולדווח רשמים.

מיקי

-->