PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות לפני רכישת רנגלר

Amos1992
09-09-17, 23:25
מה קורה חברים?
גיפ ראשון שלי חשוב לי לציין יש לי תקציב אבל לא הכי מבין בתחום
חשבתי על רנגלר רגיל לא משופר לא כלום כרגע כמובן חדש מחברה ויש לי כמה שאלות אלייכם למקצוענים
1.הבנתי שיוצא בזמן הקרוב רנגלר חדש שווה לחכות?
2.מה אתם אומרים אליו?שווה?
3.הוא שומר יחסית על מחירון?הבנתי שמוכרים מעל(גם כאלה לא משופרים)
4.קיבלתי הצעת מחיר על רנגלר חדש ארוך לבן
מיגון תחתון+מערכת כולל igo וויז מצלמת רוורס ואינטרנט שנה
וו גרירה השלף ומרים שמשות
ב305 אלף על הכביש איך העסקה לדעתכם?אפשר להוציא יותר זול?
כמובן שכולל את כל האמצעים שהביטוח דורש

נמרוד
10-09-17, 08:01
1. הדגם מתחלף בשנת הדגם 2018
2. שווה כמה שאתה מוכן לשלם.
3. כן, רנגלר רכב עם סחירות גבוהה ושומר על ערך יחסית לרוב כלי השטח האחרים
4. הצעת מחיר מהיבואן או ביבוא מקביל?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

KOOKE
10-09-17, 08:08
רנלר ארוך רוביקון עולה 319,900₪ לפני אגרת רישוי - מאמין שעם לחץ יעלה על הכביש 322,000₪.

הרוביקון עם האיבזורים המובנים לשטח עדיף פי כמה וכמה על הרמגלר ספורט הארוך.

הפער הלא גדול במחיר שווה כל שקל.

לך על גירסת הרוביקון ולא תצטער.

השינו ברמגלר החדש הוא לא כזה גדול ששווה לחכות לו למעלה משנה.

דרור ברלי
10-09-17, 08:14
אנחנו לא מקצוענים במכירות, הערכות סחירות, מערכות סאונד ומולטימדיה, נצנצים ולדים ושאר פרמטרים שמעניינים יותר את קהל הג'יפונים. מי שרוצה רכב כמו רנגלר בד"כ אמור להתעניין יותר בברזלים עצמם. במפרט הטכני. כאן אני יכול להבטיח לך - רנגלר הוא המוהיקני האחרון. כבר לא עושים רכבי שטח כאלה.

"שווה או לא שווה" זה החלטה שתקבל עם עצמך אחרי שתשווה כמה הצעות.

הדגם אכן מתחלף בשנה הבאה. גם הוא יהיה רכב שטח אמיתי עם כל היתרונות של הדגם הנוכחי אבל יהיו בו גם כמה שינויים ועדכונים מהסוג שאני עוד לא בטוח שהייתי רוצה ברכב שטח שאמור לעבוד בתנאים קשים - כמו גרסה עם מנוע טורבו-בנזין בנפח קטן עם הספק גבוה ואולי גם דגם היברידי.
איך זה ישפיע על סחירות הדגם הנוכחי?... קצת קשה לנחש למרות שכעקרון אני חושב שאין מה לדאוג - הרנגלר, כולל דגמים קודמים כמו YJ ו-TJ משנו תה-90 וה-200 המוקדמות, הוא מניה לוהטת בשוק היד-שניה. אני קצר רוח לראות את ה-JL ולנהוג בו - כדי לדעת טוב יותר.

אם אתה שואל אותי? לך על רנגלר בלי לחשוש ובלי לדאוג. רק תבדוק הצעות נוספות.

Amos1992
10-09-17, 09:31
היי תודה רבה קודם כל עוד כמה שאלות
רוביקון הבנתי עדיף אבל הבנתי שתכלס על הכביש זה עוד 30-40 אלף שקל יד כדי כך שווה להוסיף??
ההצעה שקבלתי זה מהיבואן הרשמי (יכול לקנות רק ממנו הסכם עם החברה)
מה אמור לעניין אותי יותר?מערכת לא עניין אותי פשוט קבלתי
יותר עניין אותי מיגון ומדרגת צד כי אני נמוך

erezgur
10-09-17, 10:51
האם אתה מתכוון לטייל עימו בשטח? בשטח קשה?
האם אתה מצטרף לחברים המטיילים בשטח? אם כן - יכול לעזור אם תוכל לפרט אילו רכבים יש להם ודוגמאות למסלולים קשים שהם עשו בשנים האחרונות - זה יעזור לנו להבין טוב יותר למה מיועד הרכב שאתה רוצה לקנות.

אם אתה לא מתכוון לעשות עימו טיולי שטח קשים, אלא יותר אוהב את המראה של הרכב ונהנה ממערכת המולטימדיה עם ה- IGO שמגיע עימו - אולי זה הרגע לחשוב שוב ולנסח לעצמך את רשימת הדרישות והציפיות מהרכב. אולי יהיה מועמד טוב יותר בתקציב שלך שיהיה גם נח ומפנק יותר לנסיעות כביש.

asafk
10-09-17, 11:50
בכל מקרה סוגיה שעלתה כאן בפורום בזמן האחרון - שים לב שהיבואן עשה תקינה למספר מידות צמיגים וחישוקים. המלצתי היא לקחת לא את המידה היקרה ביותר אלא דווקא את ה17״ - רק כך תוכל להחליף לצמיגי שטח וגם להנות מהרכב.

אסף.

Amos1992
10-09-17, 14:05
האם אתה מתכוון לטייל עימו בשטח? בשטח קשה?
האם אתה מצטרף לחברים המטיילים בשטח? אם כן - יכול לעזור אם תוכל לפרט אילו רכבים יש להם ודוגמאות למסלולים קשים שהם עשו בשנים האחרונות - זה יעזור לנו להבין טוב יותר למה מיועד הרכב שאתה רוצה לקנות.

אם אתה לא מתכוון לעשות עימו טיולי שטח קשים, אלא יותר אוהב את המראה של הרכב ונהנה ממערכת המולטימדיה עם ה- IGO שמגיע עימו - אולי זה הרגע לחשוב שוב ולנסח לעצמך את רשימת הדרישות והציפיות מהרכב. אולי יהיה מועמד טוב יותר בתקציב שלך שיהיה גם נח ומפנק יותר לנסיעות כביש.
כמובן שהולך לטייל איתו בשטח עד היום באתי מעולם שוננה של טרקטורונים rzrים וכ'ו
כלים שיש לחברים שלי?אחד גיימני ואחד לנדקרוזר
אני קונה ולא בהכרח כל טיול איהיה איתם
אני רוצה להצטרף לקבוצה וותיקה ללמוד מהם ומחפש
ואסף תודה רבה אבדוק את העניין מול היבואן

מוני אורבך
10-09-17, 14:47
מספר הערות בהקשר לרנגלר ארוך.
גם הארוך וגם הקצר הסטנדאטים נמוכים יחסית.
בהשוואה לשאר ה SUV הם גבוהים, אבל אם אתה רוצה לקחת אותם לשטח קשה הם נמוכים.
עם הקצר אפשר עוד אכשהו להסתדר, הארוך בעיתי.
עם כיוון חיצוני נכון ומיגונים טובים אפשר להסתדר.
אבל לא נעים לאורך זמן לנסוע "על ביצים"
הגבהה של 2 אינץ תפתור לך את הבעיה הזו בצורה טובה מאוד.

KOOKE
10-09-17, 15:12
רוביקון הבנתי עדיף אבל הבנתי שתכלס על הכביש זה עוד 30-40 אלף שקל יד כדי כך שווה להוסיף??
ההצעה שקבלתי זה מהיבואן הרשמי (יכול לקנות רק ממנו הסכם עם החברה)

תבדוק שוב מול היבואן- ההפרש על הכביש לכל היותר 20,000 ש"ח. זה שווה כל שקל !!!!

לרוביקון יש:
סרנים דנה 44 קדימה ואחורה (לספורט יש רק אחורה וקדימה דנה 35)
נעילות דיפרנציאל קדימה ואחורה (לספורט אין בכלל)
יחס העברה נמוך של 1:4.10 (לספורט 1:3.73)
ניתוק חשמלי של מוט מייצב קדמי (לספורט אין בכלל)

אם יש כוונה לטייל בשטח כל התוספות האלו של הרנגלר פשוט עושות אותו לבעל עבירות יוצאת דופן לטובה. תבדוק ותרא שכמעט אף רנגלר ספורט לא נשאר בתצורתו המקורית אלא הוסיפו לו את הדברים שציינתי ועוד בהרבה מאד כסף.

אז לשאלתך, כן שווה בהחלט את תוספת המחיר הנמוכה יחסית ולהתאמץ ולרכוש רוביקון.

לרוביקון יש עוד מני שיפורים פחות מעניינים לעומת דגם הספורט כמו למשל גג וכנפיים בצבע הרכב ומערכת אודיו משופרת ואולי עוד כמה פיצ'פקס שאני לא זוכר.

הפער שציינת במחיר לא נראה לי ואני בדקתי המחירים לפני כמה ימים בסוכנות !!!

9

Amos1992
10-09-17, 18:22
תבדוק שוב מול היבואן- ההפרש על הכביש לכל היותר 20,000 ש"ח. זה שווה כל שקל !!!!

לרוביקון יש:
סרנים דנה 44 קדימה ואחורה (לספורט יש רק אחורה וקדימה דנה 35)
נעילות דיפרנציאל קדימה ואחורה (לספורט אין בכלל)
יחס העברה נמוך של 1:4.10 (לספורט 1:3.73)
ניתוק חשמלי של מוט מייצב קדמי (לספורט אין בכלל)

אם יש כוונה לטייל בשטח כל התוספות האלו של הרנגלר פשוט עושות אותו לבעל עבירות יוצאת דופן לטובה. תבדוק ותרא שכמעט אף רנגלר ספורט לא נשאר בתצורתו המקורית אלא הוסיפו לו את הדברים שציינתי ועוד בהרבה מאד כסף.

אז לשאלתך, כן שווה בהחלט את תוספת המחיר הנמוכה יחסית ולהתאמץ ולרכוש רוביקון.

לרוביקון יש עוד מני שיפורים פחות מעניינים לעומת דגם הספורט כמו למשל גג וכנפיים בצבע הרכב ומערכת אודיו משופרת ואולי עוד כמה פיצ'פקס שאני לא זוכר.

הפער שציינת במחיר לא נראה לי ואני בדקתי המחירים לפני כמה ימים בסוכנות !!!

9
זה שווה כל כך הרבה?כי תכלס לא אהבתי את הצורה של הרוביקון

KOOKE
10-09-17, 18:28
כמו שאמרתי זה שווה הרבה הרבה יותר אם אתה תרצה אחר כך להוסיף את השיפורים האלו לרנגלר ספורט. רק נעילות דיפרנציאל קדימה ואחורה זה כ- 15,000 עד 20,000₪.

הצורה של הרוביקון והספורט זהה לגמרי למעט העניין שברוביקון הכנפיים והגג העשויים פיברגלס וגומי צבועים בצבע הרכב ואילו בספורט זה תמיד שחור ובמרקם קצת שונה. אז לא ברור לי מה לא אהבת ב״צורה״ של הרוביקון?

Amos1992
10-09-17, 18:57
כמו שאמרתי זה שווה הרבה הרבה יותר אם אתה תרצה אחר כך להוסיף את השיפורים האלו לרנגלר ספורט. רק נעילות דיפרנציאל קדימה ואחורה זה כ- 15,000 עד 20,000₪.

הצורה של הרוביקון והספורט זהה לגמרי למעט העניין שברוביקון הכנפיים והגג העשויים פיברגלס וגומי צבועים בצבע הרכב ואילו בספורט זה תמיד שחור ובמרקם קצת שונה. אז לא ברור לי מה לא אהבת ב״צורה״ של הרוביקון?
לא אהבתי שכנפיים בצבע הרכב
ברגיל הגג לא עשוי פיברגלס?

KOOKE
10-09-17, 19:57
הגג פיברגלס. הכנפיים פלסטיק מוקשח.

asafk
10-09-17, 21:34
תחליף ראש בראש עם כל בעלים של ספורט שרוצה שהוא ייראה כמו רוביקון. כנפיים זה עניין של כמה ברגים.

אסף.

Amos1992
11-09-17, 09:37
תודה רבה חברים אני בודק את הנושא מול החברה כמובן
בנוגע למידת צמיגים
מה אתם ממליצים לעשות?הבנתי שאין אפשרות לצמיגי שטח מלא בגלל מידת הרשיון מה ממליצים?

IlanG
11-09-17, 11:24
תודה רבה חברים אני בודק את הנושא מול החברה כמובן
בנוגע למידת צמיגים
מה אתם ממליצים לעשות?הבנתי שאין אפשרות לצמיגי שטח מלא בגלל מידת הרשיון מה ממליצים?בנושא הצמיגים, ממליץ לך שתעשה מה שנראה לך ובהתאם לעומק הכיס ומידת האחריות שאתה מוכן לקחת על עצמך והסביבה שלך.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

zerez
11-09-17, 13:13
דבר אחד לא ברור לי,
יש בארץ יבואן שמצהיר שרכב השטח שהוא מוכר הוא הטוב ביותר, מצד שני הוא לא מוכן לאשר אף מידה של צמיגי שטח.
לאיזה ג׳יפאי יש אינטרס להוציא כמה מאות אלפים על רכב כזה?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

IlanHadar
11-09-17, 13:52
יש בארץ יבואן שמצהיר שרכב השטח שהוא מוכר הוא הטוב ביותר, מצד שני הוא לא מוכן לאשר אף מידה של צמיגי שטח.
לאיזה ג׳יפאי יש אינטרס להוציא כמה מאות אלפים על רכב כזה?
Sent from my LG-D855 using Tapatalk

רוביקון הוא אכן רכב השטח הטוב ביותר שניתן לרכוש, לא בטוח שמתאים לפותח השרשור.

אישור צמיגי שטח - אתה מתכוון לצמיגי שטח גדולים, יעני 35" וכאלה, היבואן לא יכול, כי משרד התחבורע הוציא תקנות מטופשות.

מי שמוציא מאות אלפי שקלים באמת לא צריך את היבואן כדי לסדר צמיגי שטח ברכב.

YOSIS 2
11-09-17, 14:17
שלום רב

אני מסכים שרנגלר היום נותן את התמורה הכי טובה לכביש ושטח אם הוא בנוי נכון !!!

לגבי רוביקון זה הגירסה הטובה ביותר של הרנגלר אבל כל רנגלר שיצא מהחברה כספורט ב40000שח יכול להיות אחלה רוביקון אם רוצים

ויש צורך לבעל הרכב יש הרבה שלא צריכים רוביקון ומיסתדרים מצוין אם ספורט וכמה תוספות מזעריות

לידיעתך

asafk
11-09-17, 17:07
לגבי מידת הצמיגים. יש 3 מידות מאושרות במשרד התחבורה. אני לא רואה סיבה להיצמד דווקא למידה על חישוק 18 שעבורה כאמור אין צמיגי שטח ולא לרדת למידה המאושרת על חישוק 17. גם אם היבואן משווק רק מידה אחת, יום למחרת ניתן לשנות באופן חוקי למידה מאושרת אחרת, או באופן אחר למידה אחרת לחלוטין וזה כבר עניין של כל אחד עם עצמו.

אסף.

נמרוד
12-09-17, 10:21
בכל מקרה חבר, תקנה רוביקון, ללא ספק, גם אם אתה לא רואה עצמך כג'יפאי Hardcore.

זה אחד מכלי הרכב הבודדים שהגרסא הבכירה היא לא סתם רמת גימור אלא כוללת שדרוגים מכאניים משמעותיים ביותר (סרנים, נעילות, יחסי העברה, טרנספר). המשמעות - הביקוש וערך השוק של רוביקון משומש תמיד יהיה גבוה משמעותית משל רנגלר ספורט, ככה שאת הפרש המחיר בקנייה יתקזז לך ואפילו יותר מזה במכירה.

ברק לוי1
12-09-17, 11:10
רוביקון חדשששש מהחברה כרכב שטח ראשון , איזה כיף , ואוו [emoji51]

Sent from my iPhone using Tapatalk

-->