PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות רנגלר

Amos1992
06-11-17, 16:32
מה נשמע חברה?
גיפאי חדש בשטח ויש לי כמה שאלות
1.צמיגים?איך אני משיג צמיגים לגאנט 18?אני יכול להשיג גודייר bf אבל 1500 צמיג וזה צמיג חצי חצי

2.כמה בעיות יעשו לי במכס במידה ואני מזמין טמבון ברזל?כמה זה מיסים והכל?מקורי מאספיר זה 3500 שקל אני יכול להזמין אחורי קדמי מחו"ל במחיר הזה

3.עוד המלצות מאיפה לקנות ציוד יתקבלו בברכה בתור מתחיל

4.ציפוי ננו לרכב יש פה מישהו שעשה?משתלם לא שווה בכלל?

דרור ברלי
07-11-17, 08:47
מה נשמע חברה?
גיפאי חדש בשטח ויש לי כמה שאלות
1.צמיגים?איך אני משיג צמיגים לגאנט 18?אני יכול להשיג גודייר bf אבל 1500 צמיג וזה צמיג חצי חצי

2.כמה בעיות יעשו לי במכס במידה ואני מזמין טמבון ברזל?כמה זה מיסים והכל?מקורי מאספיר זה 3500 שקל אני יכול להזמין אחורי קדמי מחו"ל במחיר הזה

3.עוד המלצות מאיפה לקנות ציוד יתקבלו בברכה בתור מתחיל

4.ציפוי ננו לרכב יש פה מישהו שעשה?משתלם לא שווה בכלל?

1. הולך לחנות וקונה. יקר? כן. יקר. היצרן והיבואן משחקים בצמיגים במידות מוזרות וזו התוצאה. חוץ מזה תתחיל להתרגל - ברנגלר הכל יקר.
2. חפש רשימה של פריטים שמותרים ביבוא אישי.
3. תחסוך לעצמך את החיפוש מסעיף 2 - בסופר ג'יפ ברחובות יש הכל לרנגלר אבל הכל. גם מתלם במערב ראשל''צ מביאים כל מה שצריך.
4. ?.....

KOOKE
07-11-17, 11:30
1. צמיגים- ג'אנט 18 קשה עד בלתי אפשרי למצוא צמיגי שטח מלא. יש צמיגי כביש/שטח של BF כמו שציינת. טובים מאד ומספקים בהחלט בשטח אבל יקרים. המלצה שלי תשנמך לג'אנט 17 ואז המבחר של צמיגי השטח גדול בקשת מחירים נוחה יותר לכיס.
2. פגוש ברזל - לא ממש כדאי לייבא מחו"ל מפני שעלות השילוח מאד יקרה (כבד ובנפח גדול) והמיסוי חל גם על עלות הפגוש וגם על עלות השילוח גם יחד. תבדוק היטב מהי העלות של פגוש מחו"ל כולל הכל בארץ....אתה עלול להיות מופתע לרעה. אין בעיות מיוחדות במכס רק העלויות לא ממש משתלמות כמו שכתבתי.
3. מצטרף להמלצה של דרור על סופר ג'יפ, המתלם, ועוד כמה וכמה יבואנים/ סדנאות בארץ שיש להם הכל לרנגלר במחירים סבירים יחסית לחו"ל ולעלות ייבוא עצמי.

-->