PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהה וכננת לטרייטון

צחי66
21-11-17, 14:06
שלום לכולם
מתכנן לעשות שידרוג לטריטון. הגבהה + כננת. בבדיקה שערכתי מצאתי 4 קיטי הגבהה שנמכרים בארץ.
איירונמן - נותן הגבהה של 40מ"מ
OME – נותן הגבהה של 25 מ"מ
EFS – נותן הגבהה של 40 מ"מ. עדיין אין תקינה על טרייטון. היבואן מחכה לטרייטון הראשון שיתקין ויסכים להגיע למגידו לבדיקה.
פדרס בשילוב בילשטיין ע"י אספיר – מספק הגבהה של 45 מ"מ רק מקדימה.

שאלה ראשונה – מה מומלץ מבחינת היצרנים. מי נחשב להכי נוח? אמין?

שאלה שנייה לגבי כננת. יש את כננת הבית של אספיר, WARN ויש RUNVA שמומלצת מאוד ע"י גתוס. על מי תמליצו? הכננת לטובת חילוץ עצמי. מטייל בעיקר לבד. כמובן שיש גם אחרות. לא בדקתי לעומק. אשמח להמלצה גם על אחרות.

השאלה השלישית לגבי פגוש מתכת. האם עדיף להשקיע בפגוש מתכת מבחינת תחזוקת הכננת? האם יש השפעה על כריות האוויר עם הפגוש. ראיתי רק בייצור מקומי. אספיר וגתוס. לא מצאתי ביבוא. כולם מגיעים עם בולבר שלדעתי אסור בארץ.

השאלה הרביעית היא בעניין אחריות מכלמוביל. יש לצפות להסרת אחריות לאחר שידרוג כזה? מישהו בדק איתם ויכול להציע איך להתנהל מולם?
אשמח לחוות דעתכם.

חנן-ג'יפולוג
21-11-17, 14:40
החוק בנושא הזה ברור, ואם כי אני לא איש של מיצובישי (עובד בכלמוביל) אני כן מעורב לעתים באישור\דחייה של תיקוני אחריות ברכב ששונה מהמקור, ואני פועל בהתאם לרוח החוק ולהגינות.
אם השינוי גרם לנזק, אז לא מדובר בפגם ביצור, ואין אחריות.
אם השינוי לא קשור לתקלה, אלא היא נגרמה מפגם ביצור, אז היא מכוסה באחריות.
אין הסרת אחריות גורפת, אבל כשלקוח השמיד מנוע עקב התקנת מסנן אוויר פתוח, כשהמתקין השאיר רווח פתוח בין שני חלקי צנרת, הנחיתי לא לשלם על המנוע ההרוס.

צחי66
21-11-17, 15:13
החוק בנושא הזה ברור, ואם כי אני לא איש של מיצובישי (עובד בכלמוביל) אני כן מעורב לעתים באישור\דחייה של תיקוני אחריות ברכב ששונה מהמקור, ואני פועל בהתאם לרוח החוק ולהגינות.
אם השינוי גרם לנזק, אז לא מדובר בפגם ביצור, ואין אחריות.
אם השינוי לא קשור לתקלה, אלא היא נגרמה מפגם ביצור, אז היא מכוסה באחריות.
אין הסרת אחריות גורפת, אבל כשלקוח השמיד מנוע עקב התקנת מסנן אוויר פתוח, כשהמתקין השאיר רווח פתוח בין שני חלקי צנרת, הנחיתי לא לשלם על המנוע ההרוס.

האם אתה רואה פוטנציאל לנזקים ברכב כתוצאה מהשינויים הנ"ל?

חנן-ג'יפולוג
21-11-17, 15:24
בהנחה ומתקין הפגוש לא מחדיר בורג לתוך צמה, הבולמים מותאמים למהלך, וכו', על פניו, לא.
כמובן, זה לא מהווה יעוץ משפטי, התחייבות, בלה בלה, וכו'

ד ו ר ו ן
21-11-17, 18:50
OME – נותן הגבהה של 25 מ"מ.
בטוח?
הקיטים של אולדמן מאז ומתמיד היו 50ממ/2״, ויש כאלו גם של 2.5.

הכננת? האם יש השפעה על כריות האוויר עם הפגוש. ראיתי רק .
ARB מתהדרים בשמירת תפקוד חיישני כריות אויר לפגושים שלהם

צחי66
21-11-17, 20:00
בטוח?
הקיטים של אולדמן מאז ומתמיד היו 50ממ/2״, ויש כאלו גם של 2.5.

לטרייטון 20 ממ מקדימה 25ממ מאחור. זה רשום באתר שלהם ואישרתי את זה עם הנפלד.

ARB מתהדרים בשמירת תפקוד חיישני כריות אויר לפגושים שלהם
מגיעים עם מגן חזירים. לא ניתן לייבא. גם זה אחרי שיחה עם הנפלד.

ד ו ר ו ן
21-11-17, 20:42
לפחות לפי קטלוגים של החברה יש גם בלי קשת מגן.

-->