PDA

צפייה בגרסה מלאה : אלפא רומיאו לשטח

נמרוד
29-11-17, 23:25
יפה! (לא כמו הקרוס-אובר החדש הזה שלא משנה איך קוראים לו)

https://youtu.be/Ap0AXqTj3mk

דרור ברלי
30-11-17, 00:24
צלם בהיכל.
חילול קודש.

sgill
30-11-17, 13:26
פעם היה להם כמעט ג'יפ אמיתי...

http://www.sepeb.com/alfa-romeo-matta/alfa-romeo-matta-005.jpg

tamir128
30-11-17, 14:40
ראיתי אלפא.
שטח לא ראיתי.

דרור ברלי
30-11-17, 15:03
ראיתי אלפא.
שטח לא ראיתי.

מה שאני ראיתי זה אלפא של פעם. סדרה 105. ג'וליה GT/GTV. זו מכונית ספורט קלאסית, אנינה ונדירה ויקרה. אוטו עדין ורגיש עם ייעוד מאוד מוגדר - לנסוע מהר על כביש ולקבל טיפול קפדני וזהיר כדי לשמור עליה בכושר. אחת ממכוניות החלום שלי בעבר ובהווה ואם וכאשר תיפול לי אחת כזו לידיים היא תקבל פינוקים שהמכוניות שלי עד היום לא הכירו.

זה ממש לא חיפושית פרימיטיבית וחסונה שאפשר להסב ל-Class 11 ולפוצץ אותה על שבילי המדבר והיא תמשיך לשרוד בגבורה.

מסע השבילים המהיר הראשון יפרק אותה לחתיכות.
אבל לפני שזה יקרה, האבק הסמיך יהרוג לה את המנוע. שמתם לב בסרטון שמשהו כבר התחיל לזייף שם.
היא לא מיועדת לשימוש כזה ושום צמיגי RZR וגגונים מגניבים עם ג'ריקנים ולדים לא ישנו את העובדות הללו.

כואב הלב.

דרור ברלי
30-11-17, 15:08
באותה מידה הוא יכל לחלל אותה באמצעות שתילת גיר אוטומטי, צביעה בכסוף-ליסינג או לבן-השכרה חולניים, לכסות את הגה העץ הנפלא שלה בכיסוי מפרווה סינתטית בדוגמת נמר, לשים לה טאסות מפלסטיק מאוטו-דיפו ולתקוע לה על הגריל סמל של טויוטה או יונדאי. מהפך מושלם.

IlanHadar
30-11-17, 17:01
אני חושב שיש להרחיק את נמרוד לחודש.

זה נראה נורא, כל כך לא שייך וממש כואב הלב על הדבר הזה.

דרור היום כל רכב ליסינג במדרגה מעל המשפחתומטית הרגילה, מביא ביצועים טובים מאותן יצירות אומנות, ככה צריך לראות אותן כאומנות מוטורית לשים במוזיאון / סלון / מוסך פרטי ולהסתכל, לנהוג לא בטוח.

ishc
30-11-17, 19:50
פלצנים!!! רק אני חושב שזה נראה מגניב?

Sent from my iPhone using Tapatalk

דרור ברלי
30-11-17, 20:55
בביצועים מול סטופר? בוודאי. כל משפחתומטית חדשה מבצעת טוב יותר ממכונית הספורט המהירה של לפני 40-50 שנה.

אבל בהנאה מהנהיגה ובתחושות? בחיים לא. מכוניות מודרניות הן בטוחות ואמינות וגם ביצועיסטיות - בכל זאת הטכנולוגיה מנצחת - אבל הן משעממות עד מוות ועמומות ומסננות כל בדל תחושה. עם גיר אוטומטי והיגוי חשמלי מתוגבר מדי וטונות של חומרי בידוד ושלל מערכות חצי אוטונומיות, אתה לא באמת מרגיש שאתה נוהג. כי התפיסה שמאחורי המכוניות של היום היא שנהיגה היא עול וטורח ואולי אפילו מטלה מסוכנת שצריך להפחית למינימום ובהמשך גם לאסור.

היה פעם סלוגן שאני לא בטוח שדווקא בפרסומות של אלפא: תנהג. תבין.
אם ייזדמן לך לנהוג באלפא קלאסית כמו ג'וליה GT/GTV - אתה תבין.

IlanHadar
30-11-17, 21:27
מסכים איתך כל מילה דרור.
אני מסתכל על האלפות האלה היום כאומנות מוטורית אמיתית.

לנהוג לא ממש בא לי עליהן שוב, כן הרכב הראשון שלי היה אלפתא, תחילת שנות ה 90 של המאה הקודמת, שכל הסובארו DL הזדחלו משער הגיא לירושלים ב 80 קמ"ש, הייתי עף ב 110 קמ"ש, מדי פעם הייתי נתקל באיזה ב.מ.וו מעניינת והיה כיף.

לגבי שהנהיגה היום שמשעממת, אכן, מהרבה סיבות, אבל תן לי רכב חדיש של כ- 300+ כ"ס מול האלפות של פעם ואני אבחר ברכב החדיש, את האלפא אשים בסלון להתסכל עליה כל יום.

אה לגבי העליה לירושלים, הרכב היום מסוגל לגמוע את העליה במהירות הרבה מעבר למהירויות הכיף של אז, רק שבגלל העומס, המהירות הממוצעת היא כמו הסובארו DL של אז, אז אתה יודע מה - במהירות הזו כנראה עדיפה האלפא :-)

ועדיין, חילול הקודש בתחילת השרשור הזה מבחילה, ממש פגיעה בכל אלפיסט אמיתי.

-->