PDA

צפייה בגרסה מלאה : התקנת אמבטיה זמנית ( כן אני אוהב לסבך את החיים)

אומי5
13-01-18, 21:41
נכנסנו לדירה בשכירות.
לפני שאתם רצים לשם, אין מצב להתקנה אמיתית של אמבטיה לא משנה על חשבון מי זה יהיה.

יש לי כבר אמבטיה בגודל המתאים, ואני מאוד רוצה לשים אותה בשביל הילדה.

כיום יש מקלחת פתוחה עם ריבוע סטנדרטי משופע.
האמבטיה מגיעה עם מסגרת מתכת שמחזיקה אותה.
מה שחשבתי לעשות זה לשים משטח גומי בין המסגרת לרצפה הקיימת כדי לא לשבור את הרצפה,לאטום עם סיליקון בין האמבטיה לקירות, ולדפון את האמבטיה עם צמנט בורד וחרסינות.
השאלה היא אם האמבטיה צריכה תמיכה מלמטה או שהיא חזקה מספיק ככה כמו שהיא? (השימוש הוא לכל המשפחה )
בהרבה תמונות ראיתי בטון מתחת לאמבטיה, זה מחויב?

תודה

ש01
13-01-18, 22:22
אינני מקצוען בנושא אבל,
בד"כ שמים חול מתחת לאמבטיה.
אני בטוח שהוא לא תומך בכל מקום...

ishc
13-01-18, 22:45
גדול!!! בדיוק התקנתי אמבטיה בגלל אותן סיבות ובאותה סיטואציה.
אין צרך למלא בכלום (לפי ההוראות שאני קיבלתי). שמים על הסטנד, מפלסים וגם אני סגרתי עם סופר 7 מסביב ולוח גבס ירוק (כנראה שסמנטבורד עדיף, הגבס היה גמיש מדי), + קרמיקה לסגירה.
אם תרצה חבילת קרמיקה לבנה פשוטה בוא קח חבילה של 1.4 מטר רבוע. קניתי יותר מדי ולא נתנו להחזיר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ישי
13-01-18, 22:57
נכנסנו לדירה בשכירות.
לפני שאתם רצים לשם, אין מצב להתקנה אמיתית של אמבטיה לא משנה על חשבון מי זה יהיה.

יש לי כבר אמבטיה בגודל המתאים, ואני מאוד רוצה לשים אותה בשביל הילדה.

כיום יש מקלחת פתוחה עם ריבוע סטנדרטי משופע.
האמבטיה מגיעה עם מסגרת מתכת שמחזיקה אותה.
מה שחשבתי לעשות זה לשים משטח גומי בין המסגרת לרצפה הקיימת כדי לא לשבור את הרצפה,לאטום עם סיליקון בין האמבטיה לקירות, ולדפון את האמבטיה עם צמנט בורד וחרסינות.
השאלה היא אם האמבטיה צריכה תמיכה מלמטה או שהיא חזקה מספיק ככה כמו שהיא? (השימוש הוא לכל המשפחה )
בהרבה תמונות ראיתי בטון מתחת לאמבטיה, זה מחויב?

תודהלא מחייב בטון בכלל. אם האמבטיה אקרילית אתה כנראה תרגיש קצת גמישות. קפוץ לראות...

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

ishc
13-01-18, 23:06
ישי העלה נק׳ טובה. גם אני התכוונתי לאקרילית. באופן אישי אני לא מרגיש שום גמישות

ישי
13-01-18, 23:32
ישי העלה נק׳ טובה. גם אני התכוונתי לאקרילית. באופן אישי אני לא מרגיש שום גמישות

Sent from my iPhone using Tapatalkהמשקל צחי... המשקל:(

ishc
13-01-18, 23:33
המשקל צחי... המשקל:(

אני צנום, רק 110 קילו

ישי
13-01-18, 23:34
אני צנום, רק 110 קילו

Sent from my iPhone using Tapatalkטוב נו...

DANI1
14-01-18, 16:20
לא סתם יש מסגרת מתכת לאמבטיה אקרילית , היא נועדה לעזור יותר בפילוס ונועדה לחיזוק האמבטיה לרצפה , במסגרת התחתונה יש חורים שבה שמים מוטות הברגה לפילוס , ואז שמים גושי בטון מסביב למוטות ההברגה ובעוד נקודות באיזור המסגרת התחתונה .
מסגרת במתכת לא יושבת באיזור התחתית של האמבטיה ולכן איזור הסיכוי לשבירה הוא באיזור התחתית .
מדוע חשוב החיזוק ? אם לא יהיה חיזוק לאמבטיה צנרת הניקוז תמיד תזוז ממקומה ומים יצאו החוצה למקלחת ולא לבור הניקוז , יציאת המים מהאמבטיה הם בגרויטציה שזה אומר כמות המים גדולה .
איך אתה מתכנן לשים את לוחות הגבס בקיר ? בטח תקדח ותשים פלטה גבס או צמרבונד , אז תקדח עוד שני חורים בתחתית האמבטיה הפרופילים העומדים ואותם תחבר לקיר , וכך תמנע חלק מתזוזת האמבטיה ,
הצעה קטנה לפני שאתה חושב לקדוח , שאל את בעל הדירה היכן עוברים צינורות מים בקיר.
שבוע שעבר זרקתי אינסטלטור מפרוייקט שניסה לחפף התקנת אמבטיה.
בהצלחה

אומי5
14-01-18, 17:04
תודה לכולם.
צחי, תודה רבה- אשמח מאוד, אגיע לאסוף .

דני:
האמבטיה שלי מגיעה כבר עם מוטות ההברגה והרגליים לפילוס. את הצמנטבורד אני מתכוון לשים רק בשתי דפנות: אלו שלא יצמדו לקיר, ולחבר אותו למסגרת המתכתית על ידי בנית "שקר כלשהו" מפרופילים של בניית גבס .

לגבי הקיבוע, יש במקלחת המעניינת הזו הרבה קדחים ישנים, אולי אנסה להתלבש על כמה מהם לקיבוע נוסף. אני בעיקר מתכוון לקבע עם מלא סיליקון לרצפה.

בכל מקרה הכוונה היא לעשות את אחד הצמנטבורדים פריק כדי לאפשר תיקונים או שיפורים.

אני מתלבט אם להשאיר חרך מתחת אחת הדפנות כדי לאפשר גריפת מים למתחת לאמבטיה לשיפוע של המקלחת המקורית, זה יהיה מאוד נוח אבל ימנע ממני לעשות ניקוז אטום כמו שצריך.

אשמח לעוד תובנות

-->