PDA

צפייה בגרסה מלאה : חופש בתפוחי היגוי - מה הלאה?

t_uri
01-09-03, 00:22
שלום לכולם!

הרגע סיימתי לעבור על הג'יפ אחרי טיול שישבת מג'עג'ע מאד ברמת הגולן. בדיקה שיגרתית לחופשים.

יש חופש די גדול בתפוח ימני (קרוב לגלגל) של דרג-לינק.

מכיוון שעוד לא יצא לי להחליף תפוח, אני רוצה לדעת כמה לדעתכם צריך לשלם על כזה תפוח (כמובן שחדש). ד"א זה "זה" עם המוט הארוך מבין השניים, לא זה שמתחבר לתיבה.

אורי טל.

ערן המסוקס
01-09-03, 01:05
180 ש"ח עלה לי

מוני דיסקו
04-09-03, 15:17
לפני שלוש חודשים עלה לדיסקו 90 שח
אתה בטוח במחיר?

t_uri
04-09-03, 16:19
כן. המחיר נכון. אני קניתי ב-או.קיי ברעננה ב180 ש"ח (בהתחלה הוא רצה 174+מע"מ).

המחיר גבוהה כנראה בגלל שזה מוט ארוך ביחד עם התפוח (64 ס"מ). אני לא מצדיק את הכפלת המחיר רק בגלל מוט ארוך אבל אני לא זה שקובע.

אורי טל.

עמיקם
04-09-03, 19:36
אורי לא מובן מדבריך איזה תפוח אתה צריך.
מצד אחד אתה כותב על tie rod
מצד שני אתה אומר שהתפוח מגיע עם המוט.
למוט השפור ניתן להחליף תפוחים בלבד עלות כל תפוח כ70 שח יש לשים לב ולקנות את התפוח הנכון .הם באים ימין ושמאל.

נמרוד
06-09-03, 19:28
התפוח הזה הוא בעצמו הדראג-לינק. וזה המחיר, כי זה אכן יותר מתפוח.

asafk
06-09-03, 22:23
בדיקה שיגרתית לחופשים.

.

בדיקה? שכרתית?? לחופשים???? :roll:
ועוד לא הגיע הטסט??? :roll: :roll:

אסף.

ערן המסוקס
07-09-03, 00:53
עדיף למצוא את החפשים לפני הטסט וכך חוסכים בעלות תיקון מוסך.

השאלה היא, האם אפשרי לבנות את הדראג לינק כמו הטאי רוד? כדי שהחלפת התפוח תהיה זולה יותר? הדראג לינק יהיה צינור מתכת וזה יוזיל עלויות.

ניר ל
07-09-03, 12:42
השאלה היא, האם אפשרי לבנות את הדראג לינק כמו הטאי רוד? כדי שהחלפת התפוח תהיה זולה יותר? הדראג לינק יהיה צינור מתכת וזה יוזיל עלויות.

אפשרי, אבל בשביל מה ? לחסוך 50 ש"ח פעם בשלוש שנים ?
וזה בהנחה שהבאנד לא משתפשף בשום דבר במיקומו החדש..

אריק זמר
07-09-03, 14:33
אסף,
אתמול...אחרי קפיצה לזיק עשינו הפסקת צהריים בחניון הרועה. אורי עשה שוב בדיקה שגרתית...ובמקרה גילה שאוטוטו, בטווח של שעות ספורות או אולי יום, תושבת הקפיץ הקדמי שבורה והופ.
במקום הוחלפה התושבת תוך כ10 דקות...והדרך הביתה היתה חלקה לחלוטין.

לפעמים טוב לבדוק את זה קודם ואולי למצוא תקלה שניתן למנוע. ויש כאלה (בודדים לדעתי) שמקפידים לבדוק בכל הזדמנות...

ערן המסוקס
07-09-03, 15:14
אצלי הולך תפוח כזה כל שנה למיטב זכרוני, למרות שאני מקפיד לגרז כל חלק בפרקי זמן קצרים מאוד. אני נוסע הרבה...
מוט שלם עולה 180 ש"ח. תפוח רגיל עולה 80. ההפרש הוא מאה שקלים בשנה.
בתכלס זה באמת לא נורא כי זה מוחלף פעם בשנה..

ניר ל
07-09-03, 15:37
אצלי הולך תפוח כזה כל שנה למיטב זכרוני, למרות שאני מקפיד לגרז כל חלק בפרקי זמן קצרים מאוד. אני נוסע הרבה...

גם אצלי הלכו התפוחים פעם בשנה למרות שאני לא נוסע הרבה...,הפתרון היה להחליף את מכון הטסטים.

נמרוד
07-09-03, 23:30

גם אצלי הלכו התפוחים פעם בשנה למרות שאני לא נוסע הרבה...,הפתרון היה להחליף את מכון הטסטים.

אבחנה מדויקת גם מנסיוני...

jeep
07-09-03, 23:53
כנראה שעם הגיל מתחילים לראות דברים בצורה שונה.
אז ניר ונמרוד ברוך שובכם לדרך הישר
עדי

-->