PDA

צפייה בגרסה מלאה : גראנד צ'ירוקי 2017 - נסיעה "קשיחה" מדי...אשמח לפתרונות

370z
22-04-18, 21:20
שלום לכולם,
לאחר מספר חודשים של נהיגה בגראנד צ'ירוקי 2017 (דגם בסיסי - אלטיטוד) אין מנוס מהמסקנה כי הרכב פשוט קשיח מדי. כל באמפר, כל מהמורה, כל קמט אספלט- הרכב מרגיש קשיח מדי, מזדעזע ומזעזע את נוסעיו. ניגשתי למוסך, הרכב נבדק כולל בולמים, קפיצים וכו' - התשובה הייתה "אכן קשיח, אבל לא אותרה תקלה". יצוין שנהגתי על רכב הדגמה (ככל הנראה ברמת גימור גבוהה יותר - לימיטד/אוברלנד) ולא הרגשתי שהרכב כל כך קשיח.
האפשרויות שעומדות בפניי:
א. החלפת הרכב, כולל אובדן ערך רב.
ב. שינוי המתלים (קפיצים או קפיצים + בולמים).
אני נוטה לאפשרות השנייה מן הסתם.

מה שכן, אני לא יודע מה השלב הבא, איזה קיט עליי לחפש, האם יש בארץ מי שמתעסק בכך ? האם ניתן להבטיח נסיעה רכה יותר בהחלפה של המתלים ?

אודה מאוד לתשובתכם.
עידן

370z
23-04-18, 08:44
שלום לכולם,
לאחר מספר חודשים של נהיגה בגראנד צ'ירוקי 2017 (דגם בסיסי - אלטיטוד) אין מנוס מהמסקנה כי הרכב פשוט קשיח מדי. כל באמפר, כל מהמורה, כל קמט אספלט- הרכב מרגיש קשיח מדי, מזדעזע ומזעזע את נוסעיו. ניגשתי למוסך, הרכב נבדק כולל בולמים, קפיצים וכו' - התשובה הייתה "אכן קשיח, אבל לא אותרה תקלה". יצוין שנהגתי על רכב הדגמה (ככל הנראה ברמת גימור גבוהה יותר - לימיטד/אוברלנד) ולא הרגשתי שהרכב כל כך קשיח.
האפשרויות שעומדות בפניי:
א. החלפת הרכב, כולל אובדן ערך רב.
ב. שינוי המתלים (קפיצים או קפיצים + בולמים).
אני נוטה לאפשרות השנייה מן הסתם.

מה שכן, אני לא יודע מה השלב הבא, איזה קיט עליי לחפש, האם יש בארץ מי שמתעסק בכך ? האם ניתן להבטיח נסיעה רכה יותר בהחלפה של המתלים ?

אודה מאוד לתשובתכם.
עידן

תיקון קל - הדגם הוא לרדו.

ש01
23-04-18, 09:58
צור קשר כאן עם "איש הצפון"
גם הוא עם לרדו 2017 ועסק רבות ובמרץ בנושא

370z
23-04-18, 10:34
צור קשר כאן עם "איש הצפון"
גם הוא עם לרדו 2017 ועסק רבות ובמרץ בנושא

תודה רבה.

מצאתי משתמש בשם "אודי כוכב הצפון", זה הבחור ?

erezgur
23-04-18, 11:09
לא. זה משתמש אחר

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

נדב42
23-04-18, 12:32
מה מידת הצמיגים ומה לחץ האוויר בהם ?
הורדת לחץ גבוה מדי עושה נפלאות לנוחות הנסיעה ...

איש הצפון
23-04-18, 18:43
הנני כאן :)

האמת היא שאני עם אותו דגם והבעיות היחידות שיש לי הן:

1. עדיין אין בארץ ערכת בולמים / קפיצים שניתן להגביה איתה את הרכב (אם כי יצרתי קשר עם חברה שמגביהה אותו באמצעות ספייסרים אבל עוד לא הספקתי לבדוק את ההשלכות)

2. יש בטורים נמוכים ובמהירות איטית רעש של שריקה מעצבנת בתא הנוסעים (כנראה מנוע חשמלי או משאבה כלשהי). עדיין לא הספקתי לבדוק.

3. מערכת הגז של "ג'יי גז" עדיין מקרטעת (הבטיחו שבחודש הבא יגיעו מהנדסים מאיטליה).

עם זאת, הרכב מגהץ כל במפר או בור בכביש ואני מאד נהנה מהנסיעה. לא נתקלתי בקשיחות יתר של המתלים.

אמיר

-->