PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות לגבי חנויות כלים מקצועיות

omri_t
17-06-18, 14:34
אהלן.

הרבה זמן לא קניתי כלים ולכן מעוניין להתייעץ-

צריך סט בוקסות וסט מפתחות איכותיים אינציים.
מפירמות טובות- הזט, בטא, קוקן או שווה ערך.
(לא סיגנט ודומיו, מחפש יותר)
יש חנות שמחזיקה פיזית סחורה כזו במחיר שפוי?
אזור המרכז עד אשדוד..

אשמח לעצה.

GodsFather
17-06-18, 15:24
תגדיר מחיר שפוי.

הייתה חנות של בטא ביצחק שדה בתל אביב.

יש אצל שוורץ-כלים מגוון, לא יודע לגבי יצרן ספציפי, אבל הם עונים לטלפון.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

asafk
17-06-18, 17:00
שמיר היבואן של בטא.
טכנו טייר היבואן של סנאפ-און
זוהרון מפיצים של קראפטסמן.

אינצ'י? במלאי? שיהיה בהצלחה עם זה.

אסף.

איל מ
17-06-18, 18:09
מתפרץ שניה לדלת אחרת.
קראפטסמן נחשבים כלים טובים? (מלשון רמה מעל סיגנט?).
כי יש בכניסה לטייבה מכיוון דרום, בכלבו לבניין הראשון בצד ימין מלא כלים שלהם. אאל"ט המחירים לא היו שערורייתיים בכלל (בוודאי שבהשוואה לבטא).

asafk
17-06-18, 18:16
קראפטסמן מגיע בשתי רמות. הרגילים - צ'יינה אבל באיכות מעולה (בסגנון שסיגנט היו פעם אבל יותר טובים). כלים באמת מצויינים. הסדרה ה'מקצועית' תוצרת ארהב עם אחריות לכל החיים. רמה הכי טובה.

אגב שכחתי. כמובן - ווירט - כלים תוצרת גרמניה. מצויינים ולא יקרים.

אסף.

boaz avrahami
17-06-18, 19:03
קראפטסמאן ככול שהבנתי נמכרה לקונצרן אחר רק עכשיו חוזרת לפעילות לאחר הקפאה

Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
Honda TRX300EX
4Z7BOZ

Alon
17-06-18, 19:33
קראפטסמאן ככול שהבנתי נמכרה לקונצרן אחר רק עכשיו חוזרת לפעילות לאחר הקפאה

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

Craftsman נמכרה לחברת Stanley Black and Decker
אלון

Sent from my iPhone using Tapatalk

איל מ
17-06-18, 19:45
חבל.
בטח כלים פח :(

omri_t
20-06-18, 15:58
אז באמת לא טריוויאלי.
כולם מחזיקים סיגנט או מותגים סיניים דומים
די קשה למצוא תחת קורת גג אחת מוצרים אירופאיים איכותיים.
חלק מהיבואנים לא כל כך נחמדים ולכן לא קניתי מהם.
אולי זה בגלל שאני לקוח פרטי.

לבסופו של דבר, אולי יעזור למישהו-

מפתח פתוח-סגור נרכשו של beta
משמיר כלי עבודה.
השירות - vip
המחיר של מוצר פרימיום..
המפתחות קצת השתנו בתחושה מלפני 20 שנה. מקווה שרק נדמה לי...

נמצא סט בוקסות מלא אינצי אחרון על המדף- זברה מוירט.
הגיע במחיר הגיוני ומפתיע.
כבר שפתחתי את הקרטון הבנתי שזה מוצר על.
סט מוקפד ומקצועי.
אפילו בגומי שאורז את הכלעם במארז הפח.
איך אמרו- כלים לכל החיים.

איל מ
20-06-18, 16:15
מחירים?
(אם קיבלת מחיר מיוחד ולא נעים אז זה מובן).

asafk
20-06-18, 16:24
אני קונה כל הזמן כלים חדשים (לא עבור עצמי) - המחירים של ווירט רק במעט מעל סיגנט, האיכות הרבה מעל.

אסף.

liorh
20-06-18, 16:48
מזוודות כלים מסוגים שונים וסטי בוקסות במחירים פצצה, אצל יריב בסופר ג'יפ ברחובות.

boaz avrahami
20-06-18, 18:48
אם אתם לא קונים עבור גוף גדול ( וגם אם כן לרוב הכלל הזה נכון), אין לכם מה ללכת ליבואנים שעובדים עם משווקים אלא למשווקים שלהם.

יבואן שיחתוך מחיר למשווק כורת את הענף עליו הוא יושב כי המפיצים יגלו את זה ויפסיקו לעבוד איתו.

היבואנים נהדרים בשביל תצוגה ואחריות וזהו.
חפשו חנות כלים שמשווקת מותגים שאתם אוהבים ותחרו בינהם.

הכלל הזה נכון לכל תחומי המוצרים באשר הם

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

דרור ברלי
20-06-18, 20:51
שאלת תם.
לנוכח העליה בעצימות העבודה העצמית על הג'יפ גם אני שוקל להשתדרג לסט כלים מסודר באיכות סבירה ומעלה, במקום הארגז המבולגן עם הכלים המאוד ישנים בתפזורת, שחלקם טובים וחלקם באמת סתם זבל...

למכונאי החובב כמונו, כזה שמסדר דברים באוטו אחת לחודש-חודשיים (לא מוסך שהכלים נטחנים אצלו כל-יום-כל-היום) והמחיר הוא כן פקטור, מה כל כך רע בסיגנט?...

מהפעמים שעבדתי עם המזוודה הגדולה של סיגנט (לא שלי), הכלים הרגישו מצויין. אז איפה הבעיה?

boaz avrahami
20-06-18, 20:55
המזוודה הגדולה לדעתי לא השתנתה ככול שיכולתי להבחין בעין.
בסיגנט אין אחידות כי הם לא יצרן אלא מותג מדבקה ישראלי שמשווק כלים ממגון יצרנים כנראה.

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

asafk
20-06-18, 20:56
לאורך השנים האיכות ירדה. לפני שנים האיכות היתה טובה והמחיר מצויין יחסית למוצרים הטובים האחרים. אני גם אז קניתי בארהב קראפטסמן מקצועיים (תוצרת ארהב עם אחריות לכל החיים) במחיר של סיגנט בארץ.

היום כשיש מותגים איכותיים יותר במחיר דומה.. מה הטעם להתפשר?

אסף.

דרור ברלי
20-06-18, 21:02
לא אכפת לי איך קוראים ליצרן ומה המוצא העדתי שלו. בתנאי שהכלים טובים והמחיר סביר.
אתה אומר שווירט עולים כמו סיגנט?

המשוטט
20-06-18, 21:04
ישל לי מזוודת בוקסות מ״מ של סיגנט להערכתי כ 15 שנה .

איכות יותר גבוהה מההיצע הנוכחי.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

boaz avrahami
20-06-18, 21:08
לסיגנט יש גם אחריות יוצאת מהכלל
בלי משחקים בכלל

לוירט לא יודע.

אפשר דוגמאות קונקרטיות על הרמה הירודה של סיגנט ?

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

asafk
20-06-18, 21:14
יש לי שני מפתחות T שנרכשו בהפרש של מספר שנים. המפתח T מידה 10 בן היותר מעשור עם קנה בקוטר בערך כפול משל המפתח T מידה 13 שקניתי לפני 5 שנים.

אסף.

galig
20-06-18, 21:48
דרור, קרוב מאד אליך(עפולה)יש חנות כלים של המותג toptul, מבטיח שלא תתאכזב לא מהשרות ובטח שלא מהמוצרים שלהם.

דרור ברלי
20-06-18, 23:48
אני בחולון...

boaz avrahami
21-06-18, 01:22
יש לי שני מפתחות T שנרכשו בהפרש של מספר שנים. המפתח T מידה 10 בן היותר מעשור עם קנה בקוטר בערך כפול משל המפתח T מידה 13 שקניתי לפני 5 שנים.

אסף.

חשבתי שאשמע על כשלים.

אני הצלחתי לשבור פעם מאריך חצי קצר מהמזוודה הגדולה והוותיקה.
היה באמצע עבודה אז קפצתי לפלד שהסתכלו שאין סימני אלימות על החלק ונתנו לי במקום חדש.

מצד שני לפני 15 שנה בסט רבע התפגר הראצ׳ט שלהם. שיניים החליקו אז החליפו לי לרבע מסוג אחר שלא ישב יפה בקופסא אבל מחזיק מאז ועד היום נהדר.
יש לי עוד סט רבע שלהם בן 8-10 בקופסא כחולה כבר ( הראשונה היתה שחורה) וגם שורד נפלא.

ניסיתי להתממשק עם ווירט ולאכזבתי אפילו אין להם קטלוג מסודר. ממש מרגישים פחות רציניים מפלד.
לא נעים לעשות ככה עסקים.

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

nir.samo
21-06-18, 04:29
בועז אתה בטוח שזה מוצר מדבקה ישראלי?

גם אני חשבתי כך אבל השם חרוט על הכלים (אבל זה משהו שכל יצרן סיני בהנתן הזמנה מספיק גדולה יעשה) וגם אני רואה שהמוצרים שלהם נמכרים לא רק בארץ.

דוגמה:
http://www.uktools.com/flex-handle-1534-p-1155.html?osCsid=40756714596fcf7f37e255b 09637ab85

Sent from my F5121 using Tapatalk

boaz avrahami
21-06-18, 05:38
ניר, זה מה שידעתי מבדיקות שעשיתי בעבר ולאור שאלתך בדקתי את עצמי כרגע ואני לא משוכנע שאני צודק כבר.

ניסיתי לבדוק על שם מי רשום הדומיין signetools.com ולא מצאתי עקבות לישראל במעט שחיפשתי.
הדומיין רשום משנת 99.

ופה נראה שהם מוכרים בעוד כמה מדינות ומציגים עצמם כטאיוונים אפילו באופן די משכנע.
אז לעת עתה אני חוזר בי מהטענה שהם מוצר מדבקה ישראלי.
אנסה לברר עוד בהמשך סתם בשביל הסקרנות.
יש שם כל מיני סימנים חשודים בתמונות וגם בטיוואן מצויין שיש להם רק שטח אחסון ולא מפעל.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180621/d9c9b6b1689bc448fdafef310bd2c578.jpg

http://www.signetools.com/contact.php

http://www.signetools.com/about.php

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

lizard
21-06-18, 05:56
דרור לשאלתך, אישית אני משתמש בכלים של ל.כ נכון שהם לא בטופ אבל לשימוש שלי, שהוא יותר מפעם בחודשיים, זה בסדר. עוד לא שברתי כלי שהשתמשתי בו נכון. זו לא חוכמה לשים מעריך על ידית ראצ'ט רבע ולא לצפות שהוא ישבר בפתיחה של אום שחזק עליו (סתם דוגמא).

אבל, במקרה שלך הייתי עושה משהו אחר לחלוטין. תבדוק בדיוק איזה בוקסות (גודל, אורך, דרייב) אתה צריך ותזמין רק את מה שאתה צריך. אין טעם להסחב עם בוקסות ומפתחות שאין שום שימוש בהן לג'יפ.

asafk
21-06-18, 07:37
חשבתי שאשמע על כשלים.

אני הצלחתי לשבור פעם מאריך חצי קצר מהמזוודה הגדולה והוותיקה.
היה באמצע עבודה אז קפצתי לפלד שהסתכלו שאין סימני אלימות על החלק ונתנו לי במקום חדש.

מצד שני לפני 15 שנה בסט רבע התפגר הראצ׳ט שלהם. שיניים החליקו אז החליפו לי לרבע מסוג אחר שלא ישב יפה בקופסא אבל מחזיק מאז ועד היום נהדר.
יש לי עוד סט רבע שלהם בן 8-10 בקופסא כחולה כבר ( הראשונה היתה שחורה) וגם שורד נפלא.

ניסיתי להתממשק עם ווירט ולאכזבתי אפילו אין להם קטלוג מסודר. ממש מרגישים פחות רציניים מפלד.
לא נעים לעשות ככה עסקים.

Honda TRX300EX
4Z7BOZכשלים בוודאי. ראצ'ט שבור, מפתח פתוח שעלה מידה או שתיים ועוד.

בכוונה לא דיברתי על כשלים כי תמיד אפשר להאשים את המכונאי ולעתים בצדק. קל לי יותר להראות שיש פחות ברזל.

וכן. זה מותג פרטי של פלד.

אסף.

kd2
21-06-18, 09:25
לא נעים לעשות ככה עסקים.

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

בועז,
לא יודע איך הגעת למסקנה...
אולי האתר שלהם לא כל כך נגיש ?
כי סך הכל החברה מאוד מאוד יקית ומסודרת, ויש להם קטלוג אפילו יותר מידי מפורט (מקצה לקצה יקח לך תקופה).
העניין הוא שאני ממש לא מסכים על כך שהם זולים, יש להם באמת אחלה ציוד, אבל ברמות מחיר כמו סיגנט לא נתקלתי (בצדק תאכלס, כלים ברמה אחרת).

אני עובד עם סוכן שלהם בשם אביעד, בחור נחמד שיפנה אותך לסוכן באזורך
05069555
תשע שבע.
(תגיד ש-ים מקיבוץ סעד הפנה אותך, אולי הוא יתחיל לחוס עלי במחירים)

asafk
21-06-18, 10:27
זולים אף אחד לא אמר גם לא אני. אמרתי שהם לא הרבה יותר יקרים מסיגנט שבעצמם כבר לא זולים כפי שהיו.

אסף.

kd2
21-06-18, 11:46
לא בטוח שזה נכון להגיד שהם קצת מעל...

קח דוגמא מהשבוע ב-ווירט סט קפיצי מתיחה מסכנים (כמו בתמונה רק 15 מידות כפול 10 יח' או משהו כזה) - 650 שקל.
תאמין לי שאפילו לא שאלתי אם זה לפני או אחרי מע"מ, כי זה לא משנה...
120069

Alon
21-06-18, 11:51
לסיגנט יש גם אחריות יוצאת מהכלל
בלי משחקים בכלל

לוירט לא יודע.

אפשר דוגמאות קונקרטיות על הרמה הירודה של סיגנט ?

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

הנה דוגמא
יש לי מד מומנט של סיגנט כולל קבלות שהתקלקל
ביקשתי למסור לתיקון בתשלום
אין אפשרות לעבור את המשוכה הזאת
הייתי מוכן ליסוע לכל מקום בארץ שיגידו
המפיצים לא יכולים להחזיר לתיקון מה שהם לא מוכרים היום
ואני לא יוצא מה loop
שום שרות ושום בטיח
אלון
שלא יקנה סיגנט בחיים יותר
וכן אני פורק את התיסכול עליהם

boaz avrahami
21-06-18, 12:30
תסכול על מה בדיוק?
הכלי לא נושא אחריות לכל החיים אם הבנתי נכון מדבריך.

הדרישה שלך היא לשרות אחרי אחריות ויתכן ואין להם כזה למוצרים האלו. לא על זה דיברתי.
אגב, גם לא הייתי מעלה בדעתי לקנות מהם מד מומנט כלשהו.

נסה לדבר איתם ישירות.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180621/b0c0f3e783410797dd04329499e7e690.jpg

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

Alon
21-06-18, 13:49
תסכול על מה בדיוק?
הכלי לא נושא אחריות לכל החיים אם הבנתי נכון מדבריך.

הדרישה שלך היא לשרות אחרי אחריות ויתכן ואין להם כזה למוצרים האלו. לא על זה דיברתי.
אגב, גם לא הייתי מעלה בדעתי לקנות מהם מד מומנט כלשהו.

נסה לדבר איתם ישירות.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180621/b0c0f3e783410797dd04329499e7e690.jpg

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

בועז לא ביקשתי אחריות
ביקשתי תיקון בתשלום
כתבתי את זה למעלה
דיברתי איתם ישירות הפנו אותי למפיצים
כולל חבר באתר שניסה לסייע ולא הצליח
אלון

Sent from my iPhone using Tapatalk

boaz avrahami
21-06-18, 16:18
הם נותנים שרות תיקונים כזה?

אם כן גד למשווק גדול שלהם כמו טכנו צינור ותפקיד את הכלי לתיקון. אם לא יסכימו לקבל תתקשר אל פלד מהחנות.

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

ניר ל
21-06-18, 16:37
דרור לשאלתך, אישית אני משתמש בכלים של ל.כ נכון שהם לא בטופ אבל לשימוש שלי, שהוא יותר מפעם בחודשיים, זה בסדר. עוד לא שברתי כלי שהשתמשתי בו נכון. זו לא חוכמה לשים מעריך על ידית ראצ'ט רבע ולא לצפות שהוא ישבר בפתיחה של אום שחזק עליו (סתם דוגמא).

אבל, במקרה שלך הייתי עושה משהו אחר לחלוטין. תבדוק בדיוק איזה בוקסות (גודל, אורך, דרייב) אתה צריך ותזמין רק את מה שאתה צריך. אין טעם להסחב עם בוקסות ומפתחות שאין שום שימוש בהן לג'יפ.

+1

תתאים את הכלים לרכב,
אין לך שום צורך בסט כבד ש 3/4 מהכלים בו לא שימושיים לך, תעבור על האומים, תבדוק מה צריך, לפעמים לצורך גישה נחוץ כלי ״מיוחד״, תחזיק עוד סט זול באיכות סבירה לבלתמ״ים.

omri_t
21-06-18, 17:08
דרור-
גש לגוטמן ברזילי בחולון.
לפי האתר ובהמלצת חבר זו חנות גדולה שמחזיקה הרבה ציוד מכמה פירמוט כולל סיגנט.

בועז-
המלצת שלא ללכת ליבואנים אלא למפיצים.
זו גישה נכונה כמעט תמיד.
הצרה הספציפית שמעטות החנויות שמחזיקות יותר ממותג אחד/שניים.
אלו שכן כנראה פחות נגישות לנו אלא סוכנים למוסכים.
ולכן מי שמחפש מוצר מייצרן איכותי נאלץ לעבוד עם הייבואן. לטוב ולרע.

לגבי ווירט-
החוויה שלי מאוד שונה.
לפני כמה שנים טובות עשיתי הזמנה מהם וקיבלתי גם קטלוג על הדרך.
הפעם נכנסתי לקטלוג שבאתר.
איתרתי מקטים התקשרתי אליהם.
השירות מצויין.
לגבי מחיר- מה שבדקתי עלה יותר מסיגנט.
אבל היה זול מהזט או בטא.

לגבי איכות כלים
עוד לפני שנגעתי בבוקסה
מארז מתכת מוקפד שנראה מאסיבי.
בתוכו במקום חתיכת פלסטיק שאוחזת עם שקעים יש גומי מוקצף עמיד.
משהו באמת ברמה.
ידית ראצט שניתנת לפירוק שימון ותחזוקה.
ניירת הוראות.
בוקסות מושלמות בעובי בריא עם הרבה בשר.
אחיזה הדוקה יותר ( לתחושתי) על כל בורג.

omri_t
21-06-18, 17:09
לא מסכים עם קנייה רק של מפתחות/בוקסות בודות.
קנה סטים כמו שצריך.
מבטיח לך שתשתנש בסוף בכולם.
פעם באוטו פעם בבית פעם אצל השכן...

מה גם שהמחיר כנראה לא משתלם.

איציק - 4X6ZH
21-06-18, 19:39
קראתי את כל השרשור דף דף
תכלס קשה מאד למצוא היום כלי עבודה איכותיים
מי שמוצא זה יהיה מאד יקר .
כמי שמשתמש עשרות שנים בכלי עבודה מסוגים שונים למטרות שונות
אין בררה חייבים ליישר קו עם הזבל שמסתובב בכל מקום
אולי הפתרון הוא בחיפוש ושימוש בכלי עבודה של פעם בעיקר במפתחות .

החברה אצלי מחסלים משחזת זוית בממוצע אחת לחודש ( לא שווה להוציא כסף על מותג על ואחריות .... מצחיקה
פטישים ! מי שנוסע לחול שיחזור עם ידיות פטיש יחליף ידית ויש פטיש
מי שמסתובב בשווקים במיוחד בחול קנו כלי עבודה ישנים

כשצריך לספק כלים לצוותי עבודה בכמות ובזמינות
אין בררה רק זבל סיני מצוי

איציק

lizard
21-06-18, 22:55
ידיות לפטישים זה נושא שאני חוקר עכשיו בשביל הנפחות שלי (השאיפה היא לייצר ליין של פטישי נפחות שונים ואביזרי נפחות שצריך עבורם ידית)
הקונסנזוס הוא שהיקורי זה העץ הכי מתאים אבל בארץ אין. הכי קרוב לזה זה הבוק, יש לקנות אבל לא זול. כנראה בשבוע הבא אסע לקנות לי כה מטרים ולראות אם באמת מתאים.

נמרוד
22-06-18, 08:41
שאלת תם.
לנוכח העליה בעצימות העבודה העצמית על הג'יפ גם אני שוקל להשתדרג לסט כלים מסודר באיכות סבירה ומעלה, במקום הארגז המבולגן עם הכלים המאוד ישנים בתפזורת, שחלקם טובים וחלקם באמת סתם זבל...

למכונאי החובב כמונו, כזה שמסדר דברים באוטו אחת לחודש-חודשיים (לא מוסך שהכלים נטחנים אצלו כל-יום-כל-היום) והמחיר הוא כן פקטור, מה כל כך רע בסיגנט?...

מהפעמים שעבדתי עם המזוודה הגדולה של סיגנט (לא שלי), הכלים הרגישו מצויין. אז איפה הבעיה?

אני איתך דרור, אין בעייה. לי יש עגלת כלים קומפלט של סיגנט (מלפני 5-6 שנים). זה הכלים העיקריים שאני עובד איתם, כחובב, על שיפוץ הג'יפ. לא נתקלתי בבעיות עם הכלים. דווקא כשיש לך עגלת כלים שלמה - כל הגדלים, כל הכלים, כל המאריכים האפשריים, הכל מסודר ובהישג יד - אתה נוטה פחות לאלתר ויותר להשתמש בכלי הנכון למשימה הנכונה. ויש גם את הנסיון וההבנה שיש כלים וטכניקות מעבר לכוח ואלימות. מי שמצפה לפתוח את כל תושבות הבודי בג'יפ בן 40 שנה עם סט מפתחות פתוחים וג'בקה - יתאכזב, יפצע ויהרוס כלים.

ד ו ר ו ן
22-06-18, 10:02
יש לי 2 סטים של profexane, חצי ורבע+סט רינג-ראטצט.
מזוודת מתכת.

עובדים לסירוגין מעל 10 שנים.
לפעמים בעומס גבוה מאד כי לא תמיד בא לזחול החוצה מתחת לרכב כדי להביא מפתח חזק יותר או מאריך..

1-2 מהרינג ראטצט צריכים מכה לפעמים כדי שהרטצט ישתחרר, אבל לדעתי זה קשור ללכלוך שנכנס פנימה.
לא מטריד ברמה שאפתח אותו (יש טבעת נעילה ואפשר לפתוח ולנקות).

לא מהזולים ובטח לא מהיקרים, אבל עושה את העבודה ובמבחן השנים משתלם.

asafk
22-06-18, 10:40
דורון, זה גם הסט חצי המילימטריים שלי. חוגג 20 בימים אלו. אז הם היו פירמה טובה יחסית מההיצע של הכלים הזולים.
הבעיה היא שהכלים הזולים של פעם הרבה יותר איכותיים מהכלים הלא זולים של היום. הפרופקסן של אז היה כמו סיגנט כמה שנים אחריו. פשרה מצויינת לחובב וגם למוסך שצריך לספק כלים להרבה עובדים. מאז כולם הפכו יקרים יותר ואיכותיים פחות.
קראפטסמן שמרו גם על האיכות וגם על המחיר לאורך השנים. הכלים האינצ'יים שלי - רובם קראפטסמן גם ישנים וגם חדשים - עובדים קשה בזמן האחרון ואין תלונות. עכשיו אם הם נרכשו על ידי חברה אחרת אני מקווה שהאיכות לא תרד.
ויש את המותגים הבאמת יקרים. לא רלוונטי לחובבים על פי רוב.
ובאמצע יש ווירט. עגלת כלים של סיגנט עולה סביב ה6000-7000 ש"ח, עגלת כלים של ווירט עולה בין 1000 ל 1500 יותר. זה מחירים מהזמן האחרון. גם בסטים בודדים זה ההפרש פחות או יותר באחוזים.
הדבר הכי מעצבן שיכול להיות, עם או בלי אחריות, זה כלי עבודה שכושל. מילא בסדנה הביתית אבל בשטח זה יכול להיות ממש רע. לכן אני מציע למי שעובד רק בבית מדי פעם - קנו משהו סיני וכשהולך הולך קונים חדש. מי שעובד קצת יותר וגם משתמש באמת בכלי עבודה בשטח, לא להתפשר עד כדי כך.

אסף.

shachar
22-06-18, 11:37
היכן אפשר למצוא כלים / חומרים של וירט?
חשבתי שהם יותר הזמנה מקטלוג לבעלי מקצוע.

asafk
22-06-18, 11:40
יש להם מפיצים.. הכי נוח זה דרך מוסך שמזמין מהם. לשאול מי המפיץ ולדבר איתו.

אסף.

ariel-ro
22-06-18, 12:01
אני עם המזוודה הגדולה של סיגנט, קניתי לפני שנתיים בעקבות המלצה של בועז.
אני מרוצה, עלה משהו כמו 1100שקל בטכנו צינור, מכיל את רוב מה שצריך בשביל XJ.
למזוודה הייתי מוסיף במעמד הקניה בוקסה 36מ"מ(אם אני זוכר נכון) לפתיחת הצייריה הקדמית, בוקסה 13מ"מ 12 צלעות לפתיחת מיסבי הגלגל הקידמיים, וידית כוח. מעבר לזה לא נתקלתי במשהו שחסר במזוודה הזאת.
לא חושב שמישהו שמתקן את הג'יפ שלו פעם בחודש חודשיים צריך יותר מזה. עדיף בכסף העודף לקנות כלים נוספים שיותר שימושיים.

לגבי האיכות-
מפתח 13מ"מ התעקם לי אחרי שניסיתי לפתוח את ברגי מיסבי הגלגל של הסרן הקדמי. - זה בהחלט באשמתי, הפעלתי כוח בלתי סביר על המפתח המסכן. הברגים נפתחו רק בעזרת בוקסה 13מ"מ עם 12 צלעות(שאין במזוודה) ידית כוח של 60ס"מ, והרבה מאוד (מאוד..) כוח.

omri_t
22-06-18, 14:27
null

אני התקשרתי לווירט
קעבלו הזמנה.
חייבו באשראי.
והמשלוח חינם תוך יום.

idan10
23-06-18, 08:37
איך kingtools?
יצא לי לראות שעובדים איתם לא מעט במוסכים מקצועיים.

shmil
23-06-18, 08:51
יש לי סט של קינגטולס כבר מעל 25 שנים, 1/4 ו-3/8.
עובד לא קל, ככלים של חובב.
שום בעייה מעולם, למעט הפלסטיק של בסיס הכלים, שכבר מתפרק.
הערת אגב - יש למישהו רעיון איך לחדש אותו?

omri_t
23-06-18, 09:15
מוכרים אותם בל.כ אם איננו טועה
יש לי סט אימפקט שלהם.

לא יודע אם זו אותה חברה של לפני 20 שנה...

Saar
23-06-18, 19:46
אני חושש שזה לא אותם כלים.
היה לי סט שקניתי מלכ לפני מספר שנים והיה מעולה, לא זוכר למה, אבל רכשתי מהם סט שאמור היה להיות זהה, הכלים הרגישו זולים יותר, בעיקר הראצ'ט 3/8

דרור ברלי
24-06-18, 08:55
אחחח, שלושת ברגי הנאבה המפורסמים....
רינג 13 מ"מ של ווירט התעקם לי בקלילות מפחידה.

ניר ל
24-06-18, 09:48
יש כמה ברגים/אומים ברכב שדורשים בוקסה רצינית, דרייב 3/4 , עם ידית כוח ארוכה ואיכותית שלא תתעקם, אומי גלגל/ אומי נאבה/ פולי מנוע וכו׳
בסה״כ במכוניות שאני תחזקתי משך השנים, היה צורך במידות בודדות בסופו של דבר ועוד כמה כלים ייחודיים, כדי לפרק את כל הרכב לגורמים.
לעיתים קרובות מספר בוקסות באותה מידה או באורכים שונים, כדי להגיע משני הצדדים או לגישה קשה. הרעיון הוא גם שתוכל להעמיס ארגז כלים קטן וקל ככל האפשר כשאתה יוצא לטיול ושהוא יתן מענה להחלפת משאבת מים/ מותחן/ רצועה/ קפיצים / גל הינע/ ציריות/ צנרת וכל מה שיכול לתקוע אותך בשטח.
את הכלים שדרושים להחלפת משאבת ניקוי חלון / צופר/ חליצת קאפה של מייסב גלגל - אפשר להשאיר בבית. מיותר לגמרי להחזיק עגלת כלים ב 6000 ₪ שאין מצב שאתה צריך או יכול לעשות שימוש ב 20% ממנה ועדיין חסרים בה 80% מהכלים שבאמת נחוצים.

boaz avrahami
24-06-18, 10:13
וואללה ניר...

יש לי את המזוודה הגדולה של סיגנט שמכילה כל מיני קומבינציות מ 6 עד 22 או 24.
כולל טורקס זכר נקבה ( שהם אולי פחות שימושיים.

לא חושב שיש משהו למעט חלק מהטורקס שהייתי מוותר עליו בשטח.
במקרה שלי אני נאלץ אפילו להוסיף עוד מפתחות ובוקסות אינציות.

אבל בגלל שהרמת להנחתה אנא רשום את תכולת ארגז הכלים שהיית סוחב באוטו במקומי

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180624/150b0c9dbae817941827ea9468d599c6.jpg

אגב, כלים בבודדים עולים משמעותית יותר לכל יח׳

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

ניר ל
24-06-18, 13:35
זה תלוי ברכב.
ב s410 היה לי ארגז פח מחובר לרצפה, בגודל של לא יותר מארגז פעולה 0.5, היו בו שלוש מידות של בוקסות אולי 10-13 מ״מ , ידית ראצ׳ט אחת וכמה מפתחות רינג- ראצ׳ט, מברג וג׳בקה.
בסיקס שהיה מוזרק, היה ארגז די מאסיבי שהיה אפשר לבצע אוברול בשטח - להחליף ציריה קדמית/ רדיאטור/ משאבת מים/ קפיצים / גלי הינע. עדיין לא זוכר שהשתמשתי אי פעם ב4/5 מהכלים שאני רואה בסט שלך - ואת עלילותי איתו אפשר לחפור בפוסט המיתולוגי ״כמה באמת עולה לנו להחזיק סיקס״. מה שכן החזקתי היה - גל הינע/צירייה / מאיה/ נדנדה/ משאבת מים/ רצועות ועוד ברגים, רצועות צינורות ופרופוקסי. עליתי פעם אחת בלבד על גרר מטיול אחרי שנתפס גיר על כביש 1 .

בדיסקברי לא זוכר שהחזקתי כלים בכלל, החזקתי מנוי גרירה ולא יצאתי לטיולים ברכב בודד, אבל הרומן היה קצר מדי ויכול להיות שלא הספקתי לצבור כלים.
עשיתי stop loss מהיר ובזמן.

אבל אתה הרי שואל מה הייתי סוחב במקומך.
זה קל לענות על זה כי היה לי בדיוק אותו רכב לא מעט שנים. את הגלגל ספייר השארתי בפנים, כך שבכלל לא נשאר מקום לארגז כלים. היה לי בטח ראצ׳ט חצי, עם בוקסות 9/16 ,1/2, רינג 1/2 מנוסר לגלי הינע ,לא בטוח במאה אחוז. בבית דווקא היו לי לא מעט כלים יעודיים כמו פטיש משיכה, חולצים, מכווצים, סורק תקלות.
ת׳כלס ליציאה לשטח הייתי צריך כלי אחד בלבד - קוראים לו יואב.

ניר ל
24-06-18, 14:38
תגיד אתה בועז, במה השתמשת עד היום ?
מכל האלנים/ טורקס/ וכל הדרייב 1/4 - יש את הברגים הקטנים של הגלי הינע אם לא הוחלפו ליובולטים, אז צריך בוקסה 8מ״מ הכי איכותית שיש אחרת הן ישר מתרחבות או בוקסה אלן איכותית שלא תישבר, זה מידה אחת, מה עושים עם כל השאר ? הדרייב הזה חלש וטוב רק לברגים קטנים או לעבוד יותר בנוחות אחרי ששחררת לחץ - אז סבבה, שלוש בוקסות וראצ׳ט . את ה 3/8 הייתי מעיף על כל הבוקסות שלו - הוא לא חזק מספיק, מה הוא נותן ? רינג ראצ׳ט זה אחלה פינוק, אבל חלש מצד אחד ולא נגיש ברוב המקומות, יש לי שניים איכותיים במידות 1/2 ו 9/16 ועוד איזה סט סיני שעלה אגורה, לשעת הצורך, בפועל לא השתמשתי בו אף פעם וחלקי הרינגים שלו פזורים בתחתית הארגז הבייתי. אז נשארנו עם הדרייב 1/2 - למה אני צריך את כולן פעמיים ? חצי מהמידות לא בשימוש, צריך 16 ארוכה לפלאגים, 19 ארוכה איכותית לאומי גלגל, 1/2 ו 9/16 רגילות איכותיות מאד ועוד אחת 12 צלעות איכותית. ידיות כוח הכי איכותיות דרייב 1/2 ו 3/4 , עוד שתי בוקסות למתלים. זוכר גם צורך ב 15 מ״מ דרייב 1/2 , סט מתאמים ומאריכים. קניתי סט של כוכבים וטורקסים זכר ונקבה - היה לזה שימוש חשוב בגראנד, לפחות לשתיים או שלוש מידות , לא רואה את זה בסט שלך.

איציק - 4X6ZH
24-06-18, 14:56
כלי עבודה מבריקים ( ניקל )
אלה כלי עבודה של זלמנסון

איציק

boaz avrahami
24-06-18, 16:41
כלי עבודה מבריקים ( ניקל )
אלה כלי עבודה של זלמנסון

איציק

לפני שניגשתי להגיב נכנסתי לאתרים של:
Snap On
Koken
Beta

כולם יצרינים שאני מחשיב בקצה העליון של כלי העבודה למוסכים.
לכולם יש כלים מבריקים.

אתה מוזמן לשתף ולהמליץ על הזלמנסון שלך...

אגב, ניקל הייתי מצפה שיתקלף אחרי כל כך הרבה שנים אבל הוא לא...

omri_t
24-06-18, 18:06
יש כרום...

asafk
24-06-18, 19:30
תגיד אתה בועז, במה השתמשת עד היום ?
מכל האלנים/ טורקס/ וכל הדרייב 1/4 - יש את הברגים הקטנים של הגלי הינע אם לא הוחלפו ליובולטים, אז צריך בוקסה 8מ״מ הכי איכותית שיש אחרת הן ישר מתרחבות או בוקסה אלן איכותית שלא תישבר, זה מידה אחת, מה עושים עם כל השאר ? הדרייב הזה חלש וטוב רק לברגים קטנים או לעבוד יותר בנוחות אחרי ששחררת לחץ - אז סבבה, שלוש בוקסות וראצ׳ט . את ה 3/8 הייתי מעיף על כל הבוקסות שלו - הוא לא חזק מספיק, מה הוא נותן ? רינג ראצ׳ט זה אחלה פינוק, אבל חלש מצד אחד ולא נגיש ברוב המקומות, יש לי שניים איכותיים במידות 1/2 ו 9/16 ועוד איזה סט סיני שעלה אגורה, לשעת הצורך, בפועל לא השתמשתי בו אף פעם וחלקי הרינגים שלו פזורים בתחתית הארגז הבייתי. אז נשארנו עם הדרייב 1/2 - למה אני צריך את כולן פעמיים ? חצי מהמידות לא בשימוש, צריך 16 ארוכה לפלאגים, 19 ארוכה איכותית לאומי גלגל, 1/2 ו 9/16 רגילות איכותיות מאד ועוד אחת 12 צלעות איכותית. ידיות כוח הכי איכותיות דרייב 1/2 ו 3/4 , עוד שתי בוקסות למתלים. זוכר גם צורך ב 15 מ״מ דרייב 1/2 , סט מתאמים ומאריכים. קניתי סט של כוכבים וטורקסים זכר ונקבה - היה לזה שימוש חשוב בגראנד, לפחות לשתיים או שלוש מידות , לא רואה את זה בסט שלך.הנסיון שלי דווקא הפוך. סט 3/8 טוב (דגש על טוב) מייתר כמעט לחלוטין את ה1/2 וגם את ה 1/4. דווקא הג'יפים כמו של בועז, מיטב התוצרת האמריקאית, מחייבים גם מפתחות אינצ'ים... למשל לצלבים. ובסופה למשל, יש גם טורקסים...
הסט 1/2 המפואר שלי נשאר במחסן ולא יוצא יותר לשטח באופן רגיל אלא רק למקרים בהם אני יוצא כדי לפרק משהו ולא רוצה לקחת סיכון.

אסף.

talb_s
24-06-18, 22:56
לי יש ראצט דרייב חצי של KOKON ׁשהיה שייך לסבא שלי ! בואו נגיד שאני עושה איתו הכל בCJ והוא עובד קשהולא מראה כל סימן של שחיקה או בלאי ויש לו במינימום 30 שנה. בוקסות אני משתמש בKINGTOOL מל.כ גם ללא כל בלאי או נזק וההפרש במחיר משמעותי לסיגנט ולדעתי באיכות לא פחות טובה.
שווה להכניס גם את KOKON (חברה יפנית לדעתי) למשוואה.

boaz avrahami
24-06-18, 23:10
אתה בוודאי מתכוון ל Koken היפנית שהוזכרה על ידי 2 תגובות מעליך.
אכן אחת החברות הטובות

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

-->