PDA

צפייה בגרסה מלאה : סיסמת גוגל למערכת מולטימדיה במיצובישי אאוטלנדר

חגיחגי
19-06-18, 16:43
היי,

קניתי מיצובישי אאוטלנדר חדשה, והיא מגיעה עם מערכת מולטימדיה מבוססת אנדרואיד.

עכשיו, אני יודע שאפשר לאכן מכשיר אנדרואיד בעזרת חשבון גוגל באתר android.com/devicemanager וכל מכשיר אנדרואיד משוייך לחשבון גוגל כלשהו.

בשיחה עם מוקד השרות של מיצובישי הם לא ממש הבינו מה אני רוצה מהם, כי "אף אחד לא ינסה לאכן את המיקום שלי" (עד שמישהו כן ירצה), ואמרו שאם הם נותנים לי את הסיסמה, מערכת המולטימדיה תיחשב מבחינתם "פרוצה", ולא תהיה לי אחריות עליה.

השאלות שלי:
1) האם זה חוקי להחזיק את הסיסמה הזאת אצלם בלי אישור שלי, כשזה מאפשר להם לאכן אותי, ובלי שאישרתי להם ברכישה של הרכב להחזיק מידע כזה עלי?
2) האם יש דרך להשיג את הסיסמה הזאת?
3) האם זה באמת יכול לפגוע באחריות של מערכת המולטימדיה?

תודה!

erezgur
19-06-18, 16:49
לא מכיר את המערכת - האם נדרשת להכניס את חשבון הגוגל שלך בעת הפעלת המערכת לראשונה?
אם אתה רוצה להתקין ישום מהחנות של גוגל, למשל, האם אתה רואה את היישומים שלך בחנות או של מישהו אחר?

חגיחגי
19-06-18, 16:57
לא מכיר את המערכת - האם נדרשת להכניס את חשבון הגוגל שלך בעת הפעלת המערכת לראשונה?
אם אתה רוצה להתקין ישום מהחנות של גוגל, למשל, האם אתה רואה את היישומים שלך בחנות או של מישהו אחר?

אני לא צריך להכניס את הסיסמה בשום שלב, ואין לי גישה ליישומים של גוגל, כמו גוגל פליי. יש לי סט של אפליקציות שמיצובישי התקינו, ורק אליהם יש לי גישה. זו מערכת של מיצובישי מבוססת אנדרואיד עם כרטיס סים לדאטה בלבד (בשביל האפליקציות המותקנות, כמו waze, pango וכו).

לשימוש במערכת אין לי צורך בסיסמה. החשש שלי הוא ממה שאפשר לעשות עם הסיסמה הזו (כמו שאמרתי, למשל לאכן את המיקום של הרכב)

erezgur
19-06-18, 17:08
האם יש לך גישה למצב RECOVERY?
האם אתה יודע לומר בוודאות איזה דגם, גרסת מערכת הפעלה וכו'?
האם זוהי התקנה מקומית?

חיפוש פשוט בגוגל בעברית מצא מספר מקומות בהם מסבירים כיצד ניתן לצרוב רום חדש לחלק ממערכות אלו. אם אתה יודע מה אתה עושה ומוכן לקחת את הסיכון - אולי זה יתן לך מענה

-->