PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיפול 15 אלף ראשון בג'ימני

wayfarer
27-06-18, 17:19
אהלן,

אחרי שגמעתי בשמחה את ה15 אלף הקילומטרים הראשונים שלי עם הג'ימני בציר 17' ידני, על-פי הספר הגיע שעתו של הטיפול הכולל החלפת שמן מנוע ופילטר , בדיקה של שמן - תיבת ההילוכים, טרנספר ודיפרנציאלים. הרכב עדיין באחרויות וברצוני להשאיר כך את הדברים. מרפרוף בכל מיני קבוצות הבנתי נעשתה רפורמה בנושא ולא כלכך הבנתי מה קורה עכשיו, אז אשמח אם יעשו לי סדר בדברים ולא אתנגד להמלצה היכן ניתן לבצע את הטיפול באזור של רחובות-ראשון-ת''א?

שבוע טוב.

Hagai K
27-06-18, 18:17
אפשר לעשות את הטיפול בכל מוסך מורשה של משרד התחבורה, כלומר לא חייב במוסך מורשה של החברה.
מורי (ראשון לציון) טל צופי (ת״א) ושפרי (יהוד) כולם עונים על ההגדרה הזאת
רק תוודא שיש פירוט של מה שנעשה וחשבוניות. דבר איתם, הם יודעים מה צריך לעשות ומה צריך לתת לך.

חגי

asypeer
27-06-18, 18:22
תטפל במורשה, יעלה קצת יותר אבל ישתמשו בחלפים מקוריים. תסיים אחריות תעבור למוסכים מתמחים בסוזוקי.
בתביעת האחריות הראשונה (מקווה שלא תהיה לך) - יתחילו לתזז אותך.

מוטי טויוטה
27-06-18, 18:49
קבלה מפורטת על חלפים - טיפול ראשון זה שמן פ. שמן ושמנים בסרנים +קבלה על טיפול ממוסך מורשה משרד התחבורה. ככה אני עשיתי בטיפול הראשון לגימני שלי.
היום עשיתי את השני באותה צורה.

Sent from my SM-N9500 using Tapatalk

I. Shlomo
28-06-18, 12:08
אהלן,

אחרי שגמעתי בשמחה את ה15 אלף הקילומטרים הראשונים שלי עם הג'ימני בציר 17' ידני, על-פי הספר הגיע שעתו של הטיפול הכולל החלפת שמן מנוע ופילטר , בדיקה של שמן - תיבת ההילוכים, טרנספר ודיפרנציאלים. הרכב עדיין באחרויות וברצוני להשאיר כך את הדברים. מרפרוף בכל מיני קבוצות הבנתי נעשתה רפורמה בנושא ולא כלכך הבנתי מה קורה עכשיו, אז אשמח אם יעשו לי סדר בדברים ולא אתנגד להמלצה היכן ניתן לבצע את הטיפול באזור של רחובות-ראשון-ת''א?

שבוע טוב.

בס"ד

רכב חדש. אל תעשה חסכונות שייגרמו לך לכאבי ראש.

כמה כבר תרוויח? 200ש"ח בשנה? 400ש"ח?

לא משתלם.

כנס למוסך היבואן. שמר את האחריות.

לאחר מכן תחסוך כמה שתרצה.

שלמה.

-->