PDA

צפייה בגרסה מלאה : איפה בודקים/מתקנים מכשיר קשר?

torchak
17-07-18, 08:36
המקסטרק שלי התחיל לזייף.... כל מני תופעות שלא שומעים אותי או שומעים עם רעשים וכאלה.
אני חושד באנטנה אבל להשחיל אותה ברכב זה סיפור מרגיז ולכן לפני שאני אולי מחליף סתם, אשמח לדעת אם יש מישהו שיכול לבדוק לי את הדברים האלה. אם יש מישהו באיזור השרון - עדיף.

תודה רבה!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לביא
17-07-18, 09:32
צחי תיקן את שלי
+972542283020

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נדב42
17-07-18, 19:26
אני יכול לעזור לך בבדיקת האנטנה תמורת חיוך ☺
(נמצא בכפ"ס בערבים)

אם זה המכשיר עצמו, אז אליק 054-2372050

נדב42
14-11-18, 19:29
המקסטרק שלי התחיל לזייף.... כל מני תופעות שלא שומעים אותי או שומעים עם רעשים וכאלה.
אני חושד באנטנה אבל להשחיל אותה ברכב זה סיפור מרגיז ולכן לפני שאני אולי מחליף סתם, אשמח לדעת אם יש מישהו שיכול לבדוק לי את הדברים האלה.

אז מה היה לנו שם...

בביקור הראשון ראינו שהמכשיר תקין (נותן עוצמה מלאה כשמחובר אצלי בצ׳רוקי), אבל בדיפנדר עוצמת שידור נמוכה עם החזרים כמעט מלאים.

בסיס אנטנה שנקרע והולחם כמו חיבור חשמל DC הוחלף לבסיס חדש, הפחית שהיוותה בסיס נוקתה ליצירת מגע טוב עם הגוף, הידוק טוב של הבסיס לפחית, והופ - נמדדת עוצמת שידור מלאה ומינימום החזרים בתחום התדרים הארופאיים. קיצור האנטנה (בשני שלבים) בסנטים וחצי עד שניים, והעסק מנגן אופטימלית בתדרים האמריקאיים, לפחות ע"פ המכשירים. עכשיו נשאר רק לשמוע איך זה עובד בפועל ...

torchak
14-11-18, 19:31
הזדמנות להודות לנדב - אתה תותח אמיתי! עזרת לי מאוד. אחוות ג'יפאים אמיתית.. עזרה מתוך טוב לב נטו.
תודה רבה!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

נדב42
14-11-18, 19:37
בוא קודם נראה שזה עובד כמו שצריך בשטח ...

-->