PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות בנושא בעיה ברקסטון 2006

26-07-18, 12:35
שלום לכולם , פעם ראשונה שלי ומקווה שתהיה מוצלחת ,
בבעלותי רקסטון 2006 שעבר הגבהה , לאחר ההגבהה הרכב נוסע מעולה , הכל תקין אבל מדיי פעם ( יכול להיות אחרי חצי שעה נסיעה או שהרכב בטורים נמוכים ברמזור או משהו ) נדלקת פתאם נורת EBR והגיר נכנס למצב של D ללא מספר ליד ( ראו תמונה מצורפת )
כיבוי של הרכב והנעה מחדש והוא יכול לנסוע כמה ימים והכל בסדר עד שזה קורה שוב ...למשהו יש מושג מה הבעיה ?

120525

נדב ש.
26-07-18, 16:13
התכוונת ל EBD:

120535120536

26-07-18, 16:25
אחלה נכון , קראתי גם בספר רכב , אבל מה עושים ?

נדב ש.
27-07-18, 06:48
ניכנסים למוסך שמכיר את הרכב.
לא מכיר רקסטון, אבל מדובר במערכת לחלוקת עוצמת הבלימה, יש רכבים שיש כיוון למערכת הזאת, בטרופר למשל יש ווסת בלימה מכני, יכול להיות שגם פה יש כיוון שצריך לאחר הגבהה.

בוזי
29-07-18, 22:38
כשזה קורה הרכב נוסע בהילוך שלישי בלבד?
אני ממליץ להוציא קודי תקלה מהמחשב(ים).
אם אתה מאזור המרכז אתה מומלץ לקפוץ אלי, יש לי סקאנר מתאים.
פנה אלי בה"פ.

בוזי
29-07-18, 22:43
ניכנסים למוסך שמכיר את הרכב.
לא מכיר רקסטון, אבל מדובר במערכת לחלוקת עוצמת הבלימה, יש רכבים שיש כיוון למערכת הזאת, בטרופר למשל יש ווסת בלימה מכני, יכול להיות שגם פה יש כיוון שצריך לאחר הגבהה.

ברקסטון אין למערכת הזו כיוונון, יש חיישני מהירות בגלגלים, חיישני לחץ במשאבת הבלם ואקטואטורים על הבוסטר.

30-07-18, 14:18
תודה רבה לכולם - אקח את הרכב למוסך שלי ( טאהר עפולה ) ונראה מה דעתו

30-07-18, 14:24
כשזה קורה הרכב נוסע בהילוך שלישי בלבד?
אני ממליץ להוציא קודי תקלה מהמחשב(ים).
אם אתה מאזור המרכז אתה מומלץ לקפוץ אלי, יש לי סקאנר מתאים.
פנה אלי בה"פ.

אני מהצפון - איפה אתה במרכז ? ההגיון שלי אומר שזה לא הגיר ל כי במידה ואני מכבה ומדליק את הרכב הכל עובד יופי והגיר אחלה וזה התחחיל אחרי ההגבהה שעשו לי ...האם יש סיכוי שאני טועה ? ולשאלתך הוא נשאר בהילוך שהוא נמצא באותו רגע שהנורה נדלקה ( יכול להיות כל אחד מ1-5 )

בוזי
30-07-18, 14:47
אני מהצפון - איפה אתה במרכז ? ההגיון שלי אומר שזה לא הגיר ל כי במידה ואני מכבה ומדליק את הרכב הכל עובד יופי והגיר אחלה וזה התחחיל אחרי ההגבהה שעשו לי ...האם יש סיכוי שאני טועה ? ולשאלתך הוא נשאר בהילוך שהוא נמצא באותו רגע שהנורה נדלקה ( יכול להיות כל אחד מ1-5 )

אני נמצא על קו בת ים - נתניה.

אני מעריך שהבעיה היא באחד החיישנים שמשמשים את המחשב של הגיר, או בצמה, קונקטורים וכדומה.
יש חיצוניים כמו חיישני מהירות, תאוצה, טמפרטורה, לחץ בלימה, מצב מצערת, מומנט ועוד ועוד ויש פנימיים בתוך הגיר.
אבל באמת שחבל לנחש - השלב הראשון הוא להוציא קוד תקלה מדוייק ובמידת הצורך סטרים של נתונים ולהבין מה הולך שם.
אם אתה לא הולך לטפל בזה לבד, אני מצטרף להמלצה להיכנס למוסך מורשה סאנגיונג או מוסך אחר שיש לו סורק ייעודי.

בהצלחה

בוזי
31-07-18, 11:34
אגב, כמה קילומטרים הרכב עבר?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

danipc
01-08-18, 23:13
אם אתה מהצפון כנס לקיה הבונים ברחוב ת"א 20 בחיפה
דבר עם ג'ורג' הבעלים של המוסך הוא מומחה לרקסטון

-->