PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצברי שנפ מייצור מחצית ראשונה של 2017

ebilgorai
29-08-18, 23:57
אחרי שחוויתי 3 מקרים של מצברי שנפ שנגמרו חודשיים אחרי תום האחריות של 12 חודשים ( כולם נושאי תאריך בתחום המחצית הראשונה של 2017 ) , נסעתי היום עם המצבר האחרון שנפח נשמתו ( 5-6 2017 ) למרכז השרות של שנפ באזור .
צוות העובדים , אפילו לא שאל שאלות - לא ביזבזו הרבה זמן ובדקו מייד את החומצה בתא השלישי , לקחו את המצבר והביאו לי תמורתו מצבר אחר , אמנם לא חדש אבל מסוג אחר וחזק יותר .
חבל רק שקניתי כבר מצבר אחר ( לא שנפ הפעם ׂׂ)
אז חברים - לא לוותר

tallevi
30-08-18, 00:28
אחרי שחוויתי 3 מקרים של מצברי שנפ שנגמרו חודשיים אחרי תום האחריות של 12 חודשים ( כולם נושאי תאריך בתחום המחצית הראשונה של 2017 ) , נסעתי היום עם המצבר האחרון שנפח נשמתו ( 5-6 2017 ) למרכז השרות של שנפ באזור .
צוות העובדים , אפילו לא שאל שאלות - לא ביזבזו הרבה זמן ובדקו מייד את החומצה בתא השלישי , לקחו את המצבר והביאו לי תמורתו מצבר אחר , אמנם לא חדש אבל מסוג אחר וחזק יותר .
חבל רק שקניתי כבר מצבר אחר ( לא שנפ הפעם ׂׂ)
אז חברים - לא לוותרמה לא לוותר?? אתה מעלה פה אפשרות של פגם ביצור ידוע של המצברים של שנפ...
אם כך - ההמלצה צריכה להיות לא שנפ, לא??

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Asaf-a
30-08-18, 05:48
מעניין
אתמול הלך לי המצבר שנפ בליסינגמטית (סיד).
החזיק 14 חודש בלבד.
המתקין טען שקשור לקילומטרז הרב שבוצע בתקופה, מעל 70000, לי זה לא נשמע המקרה.

אולי זה אכן פגם ייצור.

Sent from my SM-T580 using Tapatalk

איל מ
30-08-18, 07:51
הנסיון שלי עם שנפ ווולטה הוא גרוע והדרתי את רגליי מהם. לאחרונה שמתי לב שהרבה מתקינים מנסים לדחוף לחברים שלי שנפ "מפס ייצור גרמני" לדבריהם.

ד ו ר ו ן
30-08-18, 07:57
אתה מעלה פה אפשרות של פגם ביצור ידוע של המצברים של שנפ...

פגם ייצור?
הפוך, לי זה נראה כמו הברקה הנדסית.
תכננו מוצר שמתפגר בדיוק אחרי האחריות.
גאוני.

tallevi
30-08-18, 08:25
דורון, אנשים לא מטומטמים, ברגע שהגאונות הזאת תתפרסם ברבים, המכירות שלהם יפלו לרצפה. מה עשית בזה?

עריכה...

צודק, אנשים כן מטומטמים...

טל.

omri_t
30-08-18, 09:55
מדהים
רק שזה כבר ידוע לא מעט שנים ואף דובר בפורום.

מי קונה שנפ? למה?

אני נוסע לא מעט שנים עם וורטה כחולים
והיה גם בוש שנראה דומה.

יש לי על הסופה מצבר בן 6
הוא כנראה כבר גוסס אבל עדיין מניע.

ebilgorai
30-08-18, 12:28
העלתי כאן את הנושא על מנת לעודד חברים שהולך להם מצבר השנפ שלהם חודשיים אחרי תום האחריות לגשת לחברה ולדרוש החלפת מצבר בחינם .
מובן שבעתיד לא אקנה יותר שנפ .
ויש לי השגות לגבי הקביעה שזו "הברקה הנדסית" - הברקה כזאת מעודדת קהל לקוחות לברוח לאלטרנטיבה אחרת

חנן-ג'יפולוג
30-08-18, 13:51
זו לא ההברקה ההנדסית היחידה שלהם. לא דובר כאן על הנזק הסביבתי (חומצה) שהם משפריצים על חלקי הרכב והצמות סביבם. שומר נפשו...

נדב ש.
30-08-18, 14:39
זה ידוע כבר מלפני שנים, לדעתי אפילו עלה פה כמה פעמים כבר.
מצברי שנפ לא מתאימים לרכבי שטח.

shachar
30-08-18, 14:58
זה ידוע כבר מלפני שנים, לדעתי אפילו עלה פה כמה פעמים כבר.
מצברי שנפ לא מתאימים לרכבי שטח.

כנראה לא מתאימים לרכב....

tallevi
30-08-18, 16:08
זו לא ההברקה ההנדסית היחידה שלהם. לא דובר כאן על הנזק הסביבתי (חומצה) שהם משפריצים על חלקי הרכב והצמות סביבם. שומר נפשו...זה תופעה שקיימת במצברי וולטה הישראלים. בנסיעות הראשונות אתו הוא הרטיב יופי טופי את כל הסביבה שלו.

zivo
31-08-18, 02:05
לא מצליח להבין למה קונים מצבר של שנפ???
הם אפילו לא זולים .

boaz avrahami
31-08-18, 09:37
אולי הם נותנים למשווקים הנחות מופלגות ומחירים טובים לציי רכב?

Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
Honda TRX300EX
4Z7BOZ

שימשימון יורד ים
02-09-18, 10:15
במוסך שאני מטפל הולכים עם חולצות ממותגות שנפ. היה לי שנפ בפרדו, הלך רגע לפני תום האחריות, והוחלף על חשבונם. כשגם המוחלף התפגר (עליו הרי אין הארחת אחריות) החלפתי אצלו ל BOSH. שבוע שעבר חזרתי מחו"ל ולא הניע. הלכתי אליו ואז התברר לי ששנפ "אסרו" עליו למכור BOSH יותר. ה BOSH כבר בן 2.5, אחריות ל 18 חודש, והוא עדיין עובד. כן כן - חזר לחיים אחרי הנעה וטעינה של חצי שעה (בנסיעה) ומאז הכל טוב.
אז אצלי שנפ לא יכנס יותר.
באמת כמו שאמרו לפני, השנפ גם לא טוב
וגם לי ניסוי למכור את הסדרה הגרמנית החדשה.

Oren Kipnis
02-09-18, 10:20
אני יכול להתחיל מהסוף, ולומר לכולם שאני ממש אבל ממש לא ממליץ על שנפ.

בתור מי שמטפל בכלי רכב של לקוחות, אני רואה וגם מחליף מצברים לרוב, בממוצע שניים בחודש.

לגבי המחיר, אני בודק מעת לעת מחירים, ושנפ הוא בין היקרים בשוק. כיום יש בארץ המון יבואנים המייצגים יצרנים רבים מאירופה כולל טורקיה, אסיה וצפון אמריקה. בגדול רובם מציגים איכויות דומות. הכלל שלי הוא לחפש מצברים מהצד הזול יותר של קשת המחירים. מצברים אלו מחזיקים לרוב כשלוש שנים, הרבה מעבר לאחריות.

לגבי השירות של שנפ, היתה לי לקוחה שהתקינו לה מצבר שנפ. בתוך תקופת האחריות המצבר שבק. ניסיתי טעינה איטית במשך לילה, אבל כלום. לקחתי את המכונית בעצמי לתחנת השירות של שנפ שהיתה אז בדרך פתח תקוה בתל אביב, והשירות היה איום ונורא. למרות שהם נוכחו בעובדה שהמצבר לא תקין ולא מקבל את הטעינה, לא רצו להחליף אבל בסוף נאלצו בחוסר רצון.

לגבי "מצבר שנפ מפס ייצור בגרמניה" שהוזכר כאן, לא אוסיף מעבר לעובדה שהנסיון הזה עלה לשנפ הרבה כסף ולא מסיבה טכנית, אלא כתוצאה מקנס של הממונה על ההגבלים העסקיים: https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5137304,00.html

למצבר ישנם שני נתונים חשובים, הקיבול (כמות אנרגיה שהמצבר יכול להכיל) וכושר ההתנעה (איזה זרם המצבר יכול לספק רגעית למתנע). מצאתי הבדלים של עשרות אחוזים בכושר ההתנעה למצברים בקיבול דומה או זהה, וזה אף פעם לא היה לטובת המצברים של היצרנים המקומיים. אנסה לצלם דוגמאות ולהעלות כאן בפורום.

שנה טובה לכולן ולכולם

אורן

-->