PDA

צפייה בגרסה מלאה : גזיבו לטיולים

Aifer
11-09-18, 18:41
מישהו בדק את הגזיבו המצורף לטיולים?
נמכר ב 200 שח בתחנות פז, נראה עמיד וענק ובעיקר מתקפלhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20180911/13d683b03c561a3d14fa99a3adcce897.jpg

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

six-86
11-09-18, 18:43
לא נוח לפתיחה /סגירה ,
בסערה הראשונה יישבר ... זה מה שקרה לי עם אחד כזה בכנרת !
יש הרבה יותר איכותיים ממנו !

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Aifer
11-09-18, 19:49
לא נוח לפתיחה /סגירה ,
בסערה הראשונה יישבר ... זה מה שקרה לי עם אחד כזה בכנרת !
יש הרבה יותר איכותיים ממנו !

Sent from my LG-H815 using Tapatalkדבר אלי...
אני שוקל צילנית נגללת מהגג. המתקן הזה (או שכמותו) הרבה יותר גדולים ובטח יותר זולים

נדב ש.
11-09-18, 20:43
המסגרת מברזל/פח, החיבורים לא משהו, בגלל זה הוא גם זול, חשוב מאוד לעגן אותו לקרקע טוב כדי שלא יעוף וישבר ברוחות.
ד"א גם ציליה ניגללת מהגגון זה אותו סיפור, לא עמידה ברוחות חזקות ודורשת עיגון אם יש רוח.

איל מ
11-09-18, 20:45
כל מה שנכתב נכון אבל,

בתפעול נכון וזהיר הוא ישרוד וישרוד יפה.
לגבי סערה (או סתם בריזה בחוף הים), אם לא מעגנים אותו עם חבלים ויתדות הוא עף ואז כמובן קורס לתוך עצמו תו"כ עיקום של כל נקודות המפגש.

opl
11-09-18, 20:48
גם גזיבו של שייד פרו ב"עודף מאלף חמשמאות) יתקפל... מנסיון של 4 יחידות. כשהוא מעוגן טוב הוא ישרוד כמה שנים בודדות של שימוש סמיי אינטנסיבי (פעם בשבוע) אבל הוא בר תיקון ויש חלקים.

השיא השלילי שלי עם גזיבו תחנת דלק היה שעה (בלי רצועות מתיחה)

Aifer
11-09-18, 20:52
גם גזיבו של שייד פרו ב"עודף מאלף חמשמאות) יתקפל... מנסיון של 4 יחידות. כשהוא מעוגן טוב הוא ישרוד כמה שנים בודדות של שימוש סמיי אינטנסיבי (פעם בשבוע) אבל הוא בר תיקון ויש חלקים.

השיא השלילי שלי עם גזיבו תחנת דלק היה שעה (בלי רצועות מתיחה)תודה לכולכם,
עכשיו השאלה היא: גזיבו (בהנחה שיש באיכות טובה לטיולים) מול צילייה נגללת מהרכב.
אשמח להמלצות על שניהם (ציליה וגזיבו).

חג שמייח

Aifer
11-09-18, 21:05
תודה לכולכם,
עכשיו השאלה היא: גזיבו (בהנחה שיש באיכות טובה לטיולים) מול צילייה נגללת מהרכב.
אשמח להמלצות על שניהם (ציליה וגזיבו).

חג שמייח

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalkמנהלים יקרים : אולי להחליף את הכותרת ל"גזיבו או צילייה נגללת?" במה אתם משתמשים

opl
11-09-18, 21:09
לדעתי הדברים האלה מקבלים קצת אספקט אישי. בטיולים תמיד/לרוב אתה מחנה צמוד לרכב? לאיזה סוכך נגלל אתה מתכוון יש כאלה פשוטים שהשאלה היא האם הם נותנים מספיק שטח צל עבורך ויש יקרים יותר שנפתחים על שתי פינות הרכב.
גזיבו תופס המון מקום לדעתי. יש לך את הנדלן לזה? רשת צל בין שני רכבים וכו זה משהו שיכול לעבוד אצלך? זה גם מוצר קיים.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

נדב ש.
11-09-18, 21:17
יש לי גם צלון צד 2.5 מטר לגגון וגם גזיבו כזה.
לכל אחד היתרונות וחסרונות שלו, הצלון קבוע על הרכב, הגזיבו לוקחים כשלא ניתן לשבת ליד הרכב, אבל הוא כבד גדול ומסורבל.
ציליה בין 2 רכבים(אם יש גגון לקשור אליו ו 2 בזנטים קטנים אפשר גם לבד) ואפשר גם עמוד טלסקופי באמצע גם היה, גם זה נותן מענה טוב.

Aifer
11-09-18, 21:21
לדעתי הדברים האלה מקבלים קצת אספקט אישי. בטיולים תמיד/לרוב אתה מחנה צמוד לרכב? לאיזה סוכך נגלל אתה מתכוון יש כאלה פשוטים שהשאלה היא האם הם נותנים מספיק שטח צל עבורך ויש יקרים יותר שנפתחים על שתי פינות הרכב.
גזיבו תופס המון מקום לדעתי. יש לך את הנדלן לזה? רשת צל בין שני רכבים וכו זה משהו שיכול לעבוד אצלך? זה גם מוצר קיים.

Sent from my Mi A1 using Tapatalkשאלות מצויינות:
רשת צל יש , נדרש עוד רכב לקשירה נוחה. לא ניסיתי עם עמודים ומיתרים בג'יפ בודד, נראה לי מציק.

סוכך נגלל: TJM AWNING ודומיהם 2.5 מטר. פריסה הכי מהירה.

גזיבו מתקפל לתיק יעלה לגגון. פריסה יותר איטית (5 דק??) אבל מקבלים המון צל 3*3 מטר.

ד ו ר ו ן
11-09-18, 21:36
מישהו יודע מי היצרן של הגזיבו-חושך של הצבא?
גויסו שיש לו גם קירות נגללים.

מנסיון הוא מאד עמיד, סבל התעללות הקמות אגרסיביות וקיפולים מהירים וגסים בצורה מרשימה.

ד ו ר ו ן
11-09-18, 21:41
שאלות מצויינות:
רשת צל יש , נדרש עוד רכב לקשירה נוחה. לא ניסיתי עם עמודים ומיתרים בג'יפ בודד, נראה לי מציק.

מתנהלים ככה כמה שנים, לא מציר ומאד מהיר לפריסה וקיפול.
אם יש לך נקודת קשירה בגג, בחלק האחורי, הסתדרת.
ממקמים את הרכב כך שחזית הרכב לכיוון השמש, לטובת ניצול כמה שיותר צל זוויתי.

נקודה אחת מאחור למעלה,נקודה שנייה נמוך מקדימה לפגוש או אוזן גרירה.
מותחים את הרשת הצידה ושמים עמוד בכל פינה, עם מיתר ליתד, או בולדר מהשטח.

הצד הנמוך חלקית של הצילייה מפחית את התופעה המעצבנת שהשמש נכנסת מתחת לציפייה בגלל הזוית לשמש.

Saar
11-09-18, 21:59
לטיולים אני נוסע עם רשת צל מתקפלת, הכי פשוט. קושרים לעוד רכב או 2 ומקבלים 9 מר צל.

לעבודה יש לי 4 גזיבויים של הום סנטר. אלו שעולים 400 שח.
לא הכי עמידים שבעולם, אבל עושים את העבודה (משתמש בהם מדי פעם באירועים, להצל שולחנות משחק וילדים שמשחקים...)
אם אין רוחות חזקות, הם בסדר גמור.
סער.

(הגזיבו היחיד שנהרס לי, עף וקרס בזמן רוחות חזקות ביותר בחורף שעבר, לא בזמן אירוע כמובן)

opl
11-09-18, 22:10
אני לא יודע מה יש לצבא אבל לי יש את זה http://www.shade-pro.co.il/foldable_tent.asp בגוון צבאי עם קירות, תאורת פנים, משקולות ושאר ירקות. עודף מעשר או שאולי קצת יותר אפילו

Aifer
12-09-18, 07:39
אני לא יודע מה יש לצבא אבל לי יש את זה http://www.shade-pro.co.il/foldable_tent.asp בגוון צבאי עם קירות, תאורת פנים, משקולות ושאר ירקות. עודף מעשר או שאולי קצת יותר אפילוזה נראה מוצר מעניין, של קולמן, לא יקר עם חוות דעת טובות:
Coleman Instant Beach Canopy, 10 x 10 Feet https://www.amazon.com/dp/B0038XPNPS/ref=cm_sw_r_cp_apa_xGjMBb3QHQMVS

opl
12-09-18, 08:04
כמעט וקניתי את זה לעבודה אבל תאמת שהרגליים של השייד MASTERTENT פרו הם פי 3 יותר עבות והכל מרגיש יותר חסון ועמיד.

המשוטט
12-09-18, 08:52

מנסיון הוא מאד עמיד, סבל התעללות הקמות אגרסיביות וקיפולים מהירים וגסים בצורה מרשימה.הרבה שנים השתמשו ב ez up
https://www.ezup.eu/shelters/shelters-by-use/government-military.html

היום אני מניח שמדובר במה שהשאירו האמריקאים באפגניסטן /עירק/סוריה...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

GodsFather
12-09-18, 09:15
בעבר התעסקתי עם גזיבו זול כזה, מעט מאד צל בפועל וסרבול בסחיבה ומשקל על הגג. אפשר היה לנצל המכלולים ולעשות משהו יותר מתוחכם, ויתרתי.

עברתי לרשת צל בעיגון לרכב בצד אחד ומוטות/רכב נוסף בצד השני. הכי קל וזול.

בהמשך הוספתי מסך מקרן נגלל שנתן לי 2.5*2.5 פריסה וזוג מוטות והוריד תלות בגורם נוסף.

יש כמובן את הawning שעידן מאיש שטח הביא, לא יודע אם הוא מייבא אותם באופן מסודר.
ומולו הכתבה שעשה zivo על הטרופר שלו.

המסר העיקרי הוא - שיהיה קל. קל לשאת פיזית וקל על הגג של הרכב.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

amitaikl
12-09-18, 17:23

מנסיון הוא מאד עמיד, סבל התעללות הקמות אגרסיביות וקיפולים מהירים וגסים בצורה מרשימה.

והוא שוקל טון, צריך לפחות 4 אנשים כדי להקים אותו, גם מקופל הוא תופס הרבה נפח ובגדול בנוי להתעללות של חיילים ולהסחב ע"י נגמ"ש/משאית

המשוטט
12-09-18, 17:39
והוא שוקל טון, צריך לפחות 4 אנשים כדי להקים אותו, גם מקופל הוא תופס הרבה נפח ובגדול בנוי להתעללות של חיילים ולהסחב ע"י נגמ"ש/משאיתאלו החדשים של החפקים הגדולים (מפג״ד וצפונה)
תלויים עם רשת על דופן הנגמ״ש
כלב מי שהביא אותם.....

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

ד ו ר ו ן
12-09-18, 19:16
והוא שוקל טון, צריך לפחות 4 אנשים כדי להקים אותו, גם מקופל הוא תופס הרבה נפח ובגדול בנוי להתעללות של חיילים ולהסחב ע"י נגמ"ש/משאית
לא..
הרמנו אותו 2 אנשים, יותר מפעם אחת, בחושך ובשטח.
כשהוא היה נגיש לא עניין אותי מי היצרן.
והיום הוא כבר לא נגיש..

-->