PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות לפני החלפת צמיגים 50/50 אשמח לחוות דעת

YakirY
26-09-18, 18:40
אהלן,
הגיעה העת להחליף נעליים ואשמח אם מישהו יוכל לתת חוות דעת על שתי אופציות שמצאתי לנכון, האחד זה מקסיס at 980 והשני זה ג'נרל at3.
אני רוב הזמן נוסע בכבישים אבל כן הייתי רוצה צמיג מספיק אגרסיבי לשטח.
Bf יקרים לי, ותהיתי אם יש עוד המלצות חוץ ממה שציינתי.
המידה שלי היא 235/70/16.

zivo
26-09-18, 20:32
אני בערך שנתיים על המקסיס 980.
בגדול, לכביש, דרכים וחול, הוא בסדר.
אבל ברגע שקצת מאתגרים אותו בשטח קצת יותר קשה ( דרדרות וסלעים) הוא מתחיל לאבד גומי.
השילוב של גומי קצת רך \ חלש + דוגמה שמבוססת על "קוביות" קטנות, לא שורד עומסים נקודתיים.
הכל שאלה של כמה ואיזה שטח אתה עושה.

זיף
26-09-18, 22:11
+1 למה שכותב ZIVO
היו לי 980 על ההיילקס, החזיקו 65 אלף קמ בערך. היו בהחלט סבירים בשטח, בכביש מצויינים

איל מ
27-09-18, 08:33
אני בערך שנתיים על המקסיס 980.
בגדול, לכביש, דרכים וחול, הוא בסדר.
אבל ברגע שקצת מאתגרים אותו בשטח קצת יותר קשה ( דרדרות וסלעים) הוא מתחיל לאבד גומי.
השילוב של גומי קצת רך \ חלש + דוגמה שמבוססת על "קוביות" קטנות, לא שורד עומסים נקודתיים.
הכל שאלה של כמה ואיזה שטח אתה עושה.

שאלה. בעין נראה שה980 הוא כמעט זהה לbf. האם גם שם התופעות האלו קורות? (קוביות קטנות וכו..).

YakirY
27-09-18, 09:28
הבנתי שה-980 קצת רועשים בכביש לעומת 50/50 אחרים, הם מאוד דומים ל-BF אבל אני מאמין שיש פערים באיכות הצמיג.

מה עם ג'נרל AT3? קראתי עליהם ביקורות טובות.

אני 90% מהזמו בכביש לכן חשוב לי צמיג שיתנהג טוב בכביש.

chengreen
27-09-18, 09:49
אני קניתי לא מזמן סט של Goodyear MTR במידה הזו ואני מרוצה מאוד
יותר שקטים מה BF MUD ובשטח בינתיים לא מרגיש הבדל גדול
חן

zivo
27-09-18, 15:40
שאלה. בעין נראה שה980 הוא כמעט זהה לbf. האם גם שם התופעות האלו קורות? (קוביות קטנות וכו..).
לי לא היו BF, אבל לא זכור לי שנתקלתי בתלונות כאלו או שראיתי מקרים כאלו.
בגדול, אני חושב, שבקטגוריה הזו של 50/50, ה BF באמת הכי טובים.
האם הם שווים את המחיר? לדעתי לא.
דרך אגב, אני חושב שגם הקופר שווים מבט.

YakirY
29-09-18, 21:17
בסוף הלכתי על הג'נרל AT3 שמעתי עליהם ביקורות טובות, מחר הולך להתקין, ימים יגידו.

- - - Updated - - -

121279

leornevo
01-10-18, 17:47
אהלן,
הגיעה העת להחליף נעליים ואשמח אם מישהו יוכל לתת חוות דעת על שתי אופציות שמצאתי לנכון, האחד זה מקסיס at 980 והשני זה ג'נרל at3.
אני רוב הזמן נוסע בכבישים אבל כן הייתי רוצה צמיג מספיק אגרסיבי לשטח.
Bf יקרים לי, ותהיתי אם יש עוד המלצות חוץ ממה שציינתי.
המידה שלי היא 235/70/16.
אני כבר שנתיים על ה980 , מורכבות על טויוטה פרדו, הנאה מושלמת, אין בעית רעש בנסיעה כמו שטח מלא (מקסיס 764) , אין עליה משמ עותית בתצרוכת הדלק ואני נוסע מאות ק"מ בכבישים עד השטח וגם בשטח הם לא איכזבו ומתנהגים מאד טוב, ה BF הקודמים היו מסוג KO שאיכזבו בגדול עד שהיצרן הבין שטעה ושיר לדגם KO2 = בהצלחה ג'יפון-נעים

leornevo
01-10-18, 17:54
בסוף הלכתי על הג'נרל AT3 שמעתי עליהם ביקורות טובות, מחר הולך להתקין, ימים יגידו.

- - - Updated - - -

121279 תסמן לך את הק"מ , ותיזהר על הדופן צד בשטח, תידאג לעלות על האבנים ולא לידם כי בעיקרון ה 50:50 פחות אגרסיביים בדופן הצד (למשל ב COOPER 50:50 מבחינת דופן צד היו ממש גרועים וניקרעו לי מהר), טוענים שה COOPER שטח מלא יותר אמינים,,, אבל רציתי להיות יותר מקצועי והלכתי אז על ה BF שטח מלא ואכלתי אותה גם בדפנות וגם בשוקולדים העפים כי היתה זו השנה הגרועה 2015 שהם הורידו את הרמה כדי להוריד מחיר ויצאו עם המודל הממש גרוע שניקרא KO והבנינו כי טעו,,,, אבל אנחנו הגיפאים כבר אכלנו אותה עם ההוצאה הגבוהה והאכות הירודה ושני צמיגי BF הלכו לי תוך שנה

-->