PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה למקום שמתקן פלטות מיגון

assafy
06-10-18, 16:23
מחפש המלצה למישהו טוב באיזור ראש העין או לחילופין באיזור תעשיה של הרצליה פיתוח שמיישר פלטות מיגון לגחון ושמסוגל לחלץ בורג עם ראש גזור.

sdruyan
07-10-18, 09:35
תבדוק בכפר סבא - מוסך סער - 054-2166545
תגיד לו ש סהר הפנה אותך אליו.

yscheiner
07-10-18, 11:25
לתשומת ליבך,
במידה ומדובר במיגון גחון המותקן ע״ג רכב והתעוות / שינה את צורתו עקב פגישה אקראית עם סלע וכו׳...
התושבות שלו שינו את מקומן בהתאם.
במידה ותפרק אותו ותיישר אותו, ככל הניתן, תידרש עבודה נוספת לתקן גם את העיוות בתושבות ולהתאימן למיגון ״המיושר״.
המלצתי - אם העיוות במיגון לא מפריע / נוגע במכלולים / משפיע על התנהגות הרכב... חיה ותן לחיות - השאר אותו עם צלקת הקרב המכובדת והצמד לו סיפור מלחמה על הפעם שהוא התעקם כי נשך אותו תנין... [emoji6]

אבל זו רק דעתי.

davtir
07-10-18, 13:50
רדיאטור מודיעין

שטרנגלס רוני
שטרנגלס אמנון

כתובת: א.ת. שילת

טלפון: 08-9765601​

דוא"ל: [email protected]

ימים ושעות פתיחה:
ימים א'-ה' 7:30-17:00
ימי ו' 7:30-13:00

assafy
07-10-18, 15:04
לתשומת ליבך,
במידה ומדובר במיגון גחון המותקן ע״ג רכב והתעוות / שינה את צורתו עקב פגישה אקראית עם סלע וכו׳...
התושבות שלו שינו את מקומן בהתאם.
במידה ותפרק אותו ותיישר אותו, ככל הניתן, תידרש עבודה נוספת לתקן גם את העיוות בתושבות ולהתאימן למיגון ״המיושר״.
המלצתי - אם העיוות במיגון לא מפריע / נוגע במכלולים / משפיע על התנהגות הרכב... חיה ותן לחיות - השאר אותו עם צלקת הקרב המכובדת והצמד לו סיפור מלחמה על הפעם שהוא התעקם כי נשך אותו תנין... [emoji6]

אבל זו רק דעתי.

תודה, אמנם המיגון שלי גם כך מצולק קרבות אבל הפעם חטף עיוות גדול מידי בגלל כיוון של מדריך לא מוצלח.
אמנם זה לא רועש ולא מפריע לנסיעה אך אני מעדיף לתקן אותו, בעיקר גם שנגזר לי אחד מהברגים ראש משושה שמחזיקים את הפלטה.

-->