PDA

צפייה בגרסה מלאה : מנוע בהאנטר 4x4 שנת 2009

אדם לוי
22-11-18, 18:24
שלום אני מבקש להתייעץ עם הפורום
בבעלותי מיצובישי האנטר שנת 2009 אוטומטי אני חקלאי ומשתמש בו גם בשדה וגם בשיווק של הירקות
לאחרונה הוא התחיל להתחמם וניגשתי למוסכניק במושב החלפנו את הפקק של הרדיאטור והמשכתי לעבוד
הרכב שוב בתחמם והסקנו שיש בעיה בראש מערכת, אולי במנוע עצמו
אני הייתי בדעה לא לתקן אותו אלה להחליף את הרכב
הלכתי להתייעץ עם מוסכניק ברחובות שפעם תיפל לי במכונית
הוא דחק בי לפרק את הראש מנוע ולבדוק את התקלה למרות שהסברתי לו שאני לא מתכוון ללכת להשקעות כרגע
כעבור כמה ימים הוא חזר אלי ואמר שהמנוע הלך רצה 25000 שח ומעלה להחליף אותו כולל עבודה
גררתי ממנו את המכונית למושב כשכל המנוע והרדיאטור המפורקים יושבים לי חלקים חלקים ובורג בורג במושבים הקדמיים והאחוריים
אני צריך לצמצם נזקים ולהתקדם עם העבודה בעסק
מה הכיוון הכי מוצלח להתקדם, למכור אותו ככה למי שיכול לתקן אותו, ולקנות טנדר בשנתון ישן? להחליף מנוע ? מנוע משומש, חדש?
תודה

אביב3
22-11-18, 18:29
הייתי מחליף מנוע ומוכר כמובן תלוי במחיר המכירה הצפוי (משתלם כלכלית?)
נ.ב משומש , מפירוק , הכי זול אבל תקין שתמצא

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

נדב ש.
22-11-18, 19:17
תגדיר מה זה "התחמם"? רתח?

מה המכונאי מרחובות מצא במנוע שקבע שהוא הלך?
איזה בדיקות ביצע לפני הפירוק אם בכלל?

ממליץ לך לבדוק אם יש מי שמבין קצת שמוכן להגיע ולבדוק עד כמה שאפשר כשהכל מפורק אם ניתן להציל ולמזער נזקים, אולי זה יגמר רק בהחלפת ראש מנוע.

opl
22-11-18, 19:37
נדיר שמכונאי ימשיך עבודה כזו אחרי שמכונאי אחר כבר פירק את הכל בצורה שכזו, ממגוון סיבות.

הצעתי היא למצוא מוסך אמין מהמלצות ולהרכיב אצלו מנוע משומש.

נדב ש.
22-11-18, 19:46
נדיר שמכונאי ימשיך עבודה כזו אחרי שמכונאי אחר כבר פירק את הכל בצורה שכזו, ממגוון סיבות.

הצעתי היא למצוא מוסך אמין מהמלצות ולהרכיב אצלו מנוע משומש.

נדיר, אבל יש.
עשיתי זאת בעבר.

אגב, אם הכוונה מראש למכור את הרכב אז אין טעם בכלל להחליף מנוע לדעתי, עדיף לקזז מחיר מנוע(בדרך כלל חותכים במחיר עוד יותר) ולהעיף אותו איך שהוא ככה.

אם זה יגמר בראש מנוע אז איכשהו אפשר לצאת מיזה במינימום נזק כספי.

אדם לוי
22-11-18, 20:21
תגדיר מה זה "התחמם"? רתח?

מה המכונאי מרחובות מצא במנוע שקבע שהוא הלך?
איזה בדיקות ביצע לפני הפירוק אם בכלל?

ממליץ לך לבדוק אם יש מי שמבין קצת שמוכן להגיע ולבדוק עד כמה שאפשר כשהכל מפורק אם ניתן להציל ולמזער נזקים, אולי זה יגמר רק בהחלפת ראש מנוע.

שלום ותודה לעונים
כן האוטו רתח
לאחר נסעתי עליו עוד כמה זמן, היה מאבד מעט מים ברדיאטור, אחרי נסיעות מתאגרות כמו עליות לירושלים היה מאבד הרבה מים (כליטר)
אני לא יודע מה המסקנות של המוסכניק לגבי המנוע, רק שהוא "הלך" ועכשיו הכל מפורק לגורמים

- - - Updated - - -

נדיר, אבל יש.
עשיתי זאת בעבר.

אגב, אם הכוונה מראש למכור את הרכב אז אין טעם בכלל להחליף מנוע לדעתי, עדיף לקזז מחיר מנוע(בדרך כלל חותכים במחיר עוד יותר) ולהעיף אותו איך שהוא ככה.

אם זה יגמר בראש מנוע אז איכשהו אפשר לצאת מיזה במינימום נזק כספי.

הדעה שאני מגבש זה או למצוא מישהו שיהיה מוכן ואחראי על הרכבת מנוע משומש, ואז לנסוע עליו עוד או למכור אותו
או למכור ככה למי שיהיה מוכן לקחת במחיר שיהיה מוכן לקחת אותה

בעז אנגל
25-11-18, 10:31
הייתה לי בעיה דומה בפאגרו, אחרי הרבה חיפושים הבעיה הייתה בפאן קלאצ'.
ממליץ לך לקחת את האוטו כמו שהוא למוסך מיצובישי בסכנין לעימאד.
פותר בעיות מדופלם

-->