PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'פאי מתחיל מחפש להצטרף לקבוצה באזור המרכז

צמחצמח
22-11-18, 22:56
נסיעות משפחתיות

erezgur
23-11-18, 08:03
מציע לפרט מעט יותר כדי שאולי תמצא מהר יותר שותפים מתאימים:
סוג רכב
רמת קושי מועדפת
טיולים עם לינה או רק גיחות קצרות
גילאים...

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

צמחצמח
23-11-18, 08:26
הודעה מתוקנת 😃
ג'פאי מתחיל עם גראנד שירוקי , מחפש להצטרף לקבוצה באזור המרכז. מעוניין בגיחות קצרות ולעיתים דברים יותר ארוכים.ילדים בגילאים 9 ו 14.
אשמח להצטרף

נדב42
23-11-18, 09:59
הי צמחצמח וברוך הבא,

גראנד צ'רוקי יכול להיות מפלצת לועסת סלעים או משהו קרוב לפרייבט (תלוי בדגם/מודל וברמת השיפורים), אז לא יזיק לפרט עוד קצת יותר (והכי אוהבים פה תמונות :) )

הצטרפות לקבוצה או לחברים מנוסים מהאתר היא בהחלט הדרך המומלצת להתחיל את דרכך בשטח.

בהצלחה והנאה רבה :)

נדב.

צמחצמח
23-11-18, 10:13
אוקיי 😀....
גראד שירוקי, מוגבה, צמיגים רחבים נעילות qd2...
אוטו נמר... אבל אני מתחיל....

gilur
26-11-18, 08:29
אוקיי 😀....
גראד שירוקי, מוגבה, צמיגים רחבים נעילות qd2...
אוטו נמר... אבל אני מתחיל....

:) ההודעה הכי חמודה שקראתי היום :)

.. לעצם העניין - אני בערך במצבך. כשיצוץ משהו אעדכן אותך גם.
שולח לך פרטים בפרטי

erezgur
26-11-18, 08:47
מפגש ג'יפולוג עוד חודש זו הזדמנות טובה מאד להצטרף לאחד הטיולים שיהיה ביום המפגש (בדרך לחניון הלילה) או לאחר המפגש (הטיול שיתחיל בבוקר למחרת).

כמובן שהמפגש עצמו זו הזדמנות לעבור בין הרכבים והאוהלים שיהיו מפוזרים בשטח, היכרות קצרה, קבלת השראה ורעיונות ממה שרואים אצל האחרים, שאלות / התייעצויות, פטפוטי סרק ולפעמים גם יצירת קשרים המקלים בהמשך.

הרבה אנשים כאן נוהגים לטייל בקבוצות קטנות יותר או פחות על בסיס חברי קבוע, אבל יש לא מעט פעמים בהם מחפשים מצטרפים חדשים על בסיס מזדמן ולפעמים גם קבוע. צריך לעקוב כאן ולמצוא הזדמנויות כאלו.

עקרונית, כדאי תמיד לציין קבוצת גיל, הרכב הנוסעים, רמת עבירות וכמובן סוג הרכב - כיוון שטיול עם ילדים / משפחות הוא בעל אופי שונה לגמרי מטיול אינטנסיבי, טיולי שבילים בנוף יפה יכול להיות שונה לגמרי מטיול עבירות קשה וכו'.

אנשים נוטים להתקבץ בקבוצות בעלות מאפיינים דומים. ככל שתציגו את עצמיכם בצורה ברורה (מהבחינות הנ"ל) אני מניח שיהיה קל יותר להציע לכם להצטרף כאשר תהיה הזדמנות מתאימה.

-->