PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות טרם קניית ג'יפ יד שנייה

kroason
19-12-18, 11:30
שלום לכולם.
אני אמנם חובב נהיגה ספורטיבית במכוניות שכמה שיותר צמודות לקרקע...:)
אבל עברנו לא מזמן לרמת הגולן ואני רוצה לנצל את האיזור המדהים שאני גר בו לטיולי שטח עם המשפחה.
אני לא מחפש לעבור בולדרים או לטפס את מעלה יאיר אלא בעיקר טיולי שבילים ושטח טכני קל.
הג'יפ לא ישמש אותי לנהיגה יומיומית (בשביל זה יש את המכונית הספורטיבית) אלא בעיקר בשבתות/חופשים
התקציב שלי הוא 25,000 עם גמישות קלה.
אני מתכוונן לדייהטסו טריוס 2007 (אוהב את העובדה שלמרות שהוא קטן יחסית, הוא אמין ועושה עבודה מפתיעה בשטח).
אשמח לחוות דעתכם ו/או להמלצות אחרות
תודה רבה ויום מצוין

asafk
19-12-18, 17:26
אתה גר ברמת הגולן ורוצה לטייל ליד הבית.
אז אתה כן מחפש לעבור בולדרים, כי זה מה שיש בשבילי רמת הגולן.
לדעתי לטיולים ליד הבית, שאין בהם פרק נסיעת כביש ממושך - חבל להתפשר על רכב פנאי שטח או על ג'יפון כמו טריוס. בשני המקרים אתה מתפשר על היכולת בשטח לטובת נוחות בכביש..... ואתה לא תיסע בכביש אלא בשטח, ושטח מאתגר - כי זה מה שיש לך ליד הבית.
אז אני במקומך לא הייתי הולך לכיוון אלא מחפש רכב שטח אמיתי, החל בסיג'יי עבור בסופה וכלה בסמוראי או ג'ימני. עם צמיגים אגרסיביים שעושים רעש בכביש אבל יהיו ההבדל בין להתקדם לבין להיתקע בשבילי הגולן הבוציים, עם מכללים מברזל שלא ייתלשו מסלעי הבזלת, ובלי מגבלות אמיתיות על בחירת מסלולי הטיול שלך.

אסף.

omri_t
19-12-18, 17:38
תקנה סיקס או סופה
ותהנה מכל העולמןת.

בדיוק בגלל שאין לך ריצה מ.. ול.. שטח אלא להניע ולרדת לשטח.

רכב אמין
זול לתחזוקה ופשוט

ואני מקנא בך.

יש לי סופה למכירה אם אתה בעניין.

erezgur
19-12-18, 18:59
לא רשת כמה נפשות במשפחה, אבל בעיקר אם מדובר בזוג - הייתי ממליץ על גימני

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

wonderd
19-12-18, 19:39
לאן ברמת הגולן?
מהר מאוד אתה תרצה להיכנס לבוץ, ולעבור בציר המוסכים, לדעתי אם לא צריך להרבה מקום ושקלת טריוס - לך על ג'ימיני.
קטן, עושה כמעט הכל עם מיגון, צמיגים, הגבהה בסיסית ושנורקל..

אלעד.

-->