PDA

צפייה בגרסה מלאה : שווה 200k? שנת 2002 201,000 קמ יד ראשונה מחברה

gilm100
23-01-19, 21:22
122696122697

shyy
23-01-19, 21:46
מופרז ביותר אין שם כלום שווה כזה סכום 75-80 מקסימום וזה גם מוגזם לטעמי

אמיר מ
23-01-19, 22:02
אני למדתי שלדיפנדרים אין מחיר. אם הרכב במצב טוב, רק צריך להעיז לבקש ומגיע מישהו שמוכן לשלם. אני מכרתי לפני שנתיים 2009 כמעט במחיר שקניתי אותו מהחברה. נכון, היה מדוגם, ואין הרבה, אבל אנשים מוכנים לשלם, כך שאם זה עושה לך את זה ויש לך... לא תמיד השווי האמיתי קובע. גם זה שמפרסם ביד 2 ב 300 אלף ימכור. אולי יוריד קצת אבל ימכור במחיר קרוב. עניין של היצע וביקוש.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

asafk
23-01-19, 22:08
אמנם קילומטרז' נמוך, אמנם דגם לא נפוץ, אמנם מוכר במס...
אבל זה רכב מסחרי דיזל מזהם עם כל המשמעויות, רכב מיושן עם כל המשמעויות, חלודה בקיר האש כבר התחילה ומי יודע איזה קופת שרצים עוד מסתתרת שם

בקיצור..... ברור ששווה. אם מישהו יסכים לשלם.
ממש בא לך על 130? אני יכול להבין את זה.ואין היצע. תציע להם כמה ששווה לך לשלם. לא הייתי נותן יותר מ100 וגם זה אם הכל במצב ממש מעולה וזה ממש רכב חלומותי.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Gershon
24-01-19, 00:40
gilm100
תרים אלי טלפון מחר
בנושא זה
054-7367258
גרשון

אומי5
24-01-19, 08:38
זה רק אני או שהוא ממוגן ?

איל מ
24-01-19, 08:39
לא שווה את המחיר.
דיפנדרים במצב טוב בהרבה נמכרים בפחות.
ובלי קשר,
צריך כבר להפסיק להזין את השוק המטורף הזה.
לא יכול להיות שרכבים שנקנו ב50k לפני שמונה תשע שנים, ימכרו היום ב60-70.
מדבר על כל עדת המעריצים של לנדרובר/טויוטה/ג'יפ.
יודע יודע, כוחות השוק ובלה בלה בלה.
בגלל הגישה הצרכנית המחורבנת הזאת, אנשים כאן משלמים הון על כל דבר (למשל, דירת חדר במחיר של משכורת חודשית). אז אפשר להתאפק עם החלום שנה שנתיים עד שכל החזירים יירגעו עם המחירים שלהם.
וכדי לשלול את הטיעון שקל לי לדבר, הנה דוגמה קונקרטית:
יש לי דיסקו 2004 שווה בקושי 45k (שזה בערך המחיר שקניתי אותו לפני 6 שנים), ואנשים מפרסמים רכבים מקבילים (מבחינת שיפורים וכו) ב60-70.
וזה עוד סתם suv. כשנכנסים לנישה של "רכב שטח אמיתי", או של מותג העל היפני, הסכומים בכלל עפים.

פה אני מאשים את העם. לא את הממשלה.

נדב ש.
24-01-19, 10:22
לא שווה את המחיר.
דיפנדרים במצב טוב בהרבה נמכרים בפחות.
ובלי קשר,
צריך כבר להפסיק להזין את השוק המטורף הזה.
לא יכול להיות שרכבים שנקנו ב50k לפני שמונה תשע שנים, ימכרו היום ב60-70.
מדבר על כל עדת המעריצים של לנדרובר/טויוטה/ג'יפ.
יודע יודע, כוחות השוק ובלה בלה בלה.
בגלל הגישה הצרכנית המחורבנת הזאת, אנשים כאן משלמים הון על כל דבר (למשל, דירת חדר במחיר של משכורת חודשית). אז אפשר להתאפק עם החלום שנה שנתיים עד שכל החזירים יירגעו עם המחירים שלהם.
וכדי לשלול את הטיעון שקל לי לדבר, הנה דוגמה קונקרטית:
יש לי דיסקו 2004 שווה בקושי 45k (שזה בערך המחיר שקניתי אותו לפני 6 שנים), ואנשים מפרסמים רכבים מקבילים (מבחינת שיפורים וכו) ב60-70.
וזה עוד סתם suv. כשנכנסים לנישה של "רכב שטח אמיתי", או של מותג העל היפני, הסכומים בכלל עפים.

פה אני מאשים את העם. לא את הממשלה.

איל, אתה לא מצפה באמת שרכב ששווה מחירו במחירון נניח 45k(לצורך הדוגמה דיסקו 2) ובעל תוספות כמו בולמי פוקס, הגבהה, מיגון, צמיגים, ציריות מחוזקות, נעול, וכו' וכו', שלא לדבר על יישור קו מכני שכולל הכל וחידוש כל המערכות קירור, אוויר, שמן, דבר כזה לא ימכר במחירון, אם היה כזה למכירה כשאני מחפש רכב מדוגם אני קונה בלי לשאול שאלות במחיר שציינת, אבל זה לא יקרה בטוח.
אני לא מדבר על מותגים כמו טויוטה שבמצב סטנדרט ואולי מיגון והגבהה נימכרים 30k שח מעל למחירון, זה שיש לו את הסמל הנחשק זה לא אומר שהוא שווה את הכסף.
ביד 2 יש גם דיסקו 2 כמעט סטנדרטים שדורשים 70k , לא נראה לי שיקבלו את המבוקש על כלום, רכב צריך להיות מטופל מכני על זה אין ויכוח בכלל, כל השאר זה בונוס ואם הכוונה של הקונה לטייל אז הוא ישים את הכסף הזה בשיפורים לא משנה מה.
לעיניין הדיפנדר הזה- מחיר מופרז מאוד, חבר קנה 130 עם אותם נתונים במחיר של 100k, בערך כשאני קניתי את הדיסקו, שם הגבהה, מיגון וצמיגים, זהו.

איל מ
24-01-19, 10:37
אני לא רוצה ליפול במלכודת של מחירון, אבל המחירון הכי גבוה שיש לדיסקו 2 2004 הוא 36. ואם הולכים לפי לוי יצחק, אז הרבה פחות.
ואני לא חושב שרכבים עם 400,000 ובולמים בני עשר מצדיקים מחירים כאלה. גם אם תיקח רכב עם הגבהה (ברשיון) וכננת. עלות חלקי אפטרמרקט נהוגה להיות מחושבת כחצי מעלותם כשהם חדשים (למרות שיש גם אמירות לפיהן בחיים לא מקבלים את השווי של התוספות). אז אם מתעקשים על מחירון +15(נניח שהשיפורים עלו 30), הגעת ל50k.
אבל אני לא נכנס לרכבים עם שיפורים (אלו מבקשים גם 80-90 ויותר.
בלי קשר,
אני דווקא מתייחס לרכבים הסטנדרטיים.
כאמור,
פעם טויוטות היו נדבקות מלנדרוברים בנזילות וקלקולים. היום לנדרוברים נדבקים מטויוטות במחירים לא הגיוניים.
אני רק שמח שהצלחתי להשיג לפחות דיסקו במחיר שעוד היה סביר. כי את העגלה של הדיפנדר פיספסתי (ומלכתחילה עשיתי טעות שירדתי ממנה בפעם הקודמת).

ושוב,
אי אפשר להתווכח עם כוחות השוק. רק שהשוק לא יבכה לי אחר כך שהמילקי יקר לו.

דרור ברלי
24-01-19, 10:51
זה רק היצע וביקוש. זכותו של המוכר לבקש כמה שהוא רוצה.
זכותכם לחתוך לו מהמחיר כמה שבא לכם ואם לא משתווים, אז גם לא לקנות.
ואם יש מי שכן רוצה ומוכן לשלם, לא הייתם מוכרים לו ביוקר?...

למי שרוצה ומוכן לשלם - אני יכול למכור סופה 95. 375K ק"מ. רק 150,000 שקל ורק היום. מחר המחיר עולה.

נדב ש.
24-01-19, 10:56
לא בדקתי מה המחירון מזמן, אני קניתי בזמנו את שלי עם פחות מ 200k כמעט סטנדרטי ב 65k כשהמחירון היה 60k בגלל הנתונים(וגרשון בדק את הרכב גם).

לא היתייחסתי לרכבים עם 400 אלף ומכלולים בני 10.
אני מדבר על רכבים עם נתונים של סביבות ה 250k קמ, מתוחזקים מכנית ומטופלים, על זה שווה לשלם גם 50k לדעתי, מהסיבה הפשוטה שלקנות נבלה ב 30 ולשים עליה יישור קו עוד 20 אולי תגיע לאותו דבר(ואני מכיר כאלה שעברו את זה גם), ולא מדבר על שיפורים בכלל כרגע.
עזוב שדיפנדר(וגם דיסקו 2 לדעתי) הם חדי קרן ואין עוד כאלה למי שמחפש רכב קשוח ונוח עם פוטנציאל שיפור לטיולים.

איל מ
24-01-19, 11:04
אבל זאת בדיוק הנקודה שלי.
בשוק מתוקן, נבלה צריכה לעלות 15k.
השוק מקולקל.

בהזדמנות זאת,
אם מישהו מעוניין בדיסקו 2, 2004 עם בולמי פוקס, טמבוני אלומיניום (שיפור זוויות גישה ונטישה, ללא הגבהה), שחוגג בשבועות הקרובים 300,000. מטופל אצל מיטב הגורואים והשאמאנים,
במחיר מבצע של 100,000 מוזמן להתקשר.
אגב,
בקרוב מתוכנן יישור קו מסיבי הכולל גם פחחות לכל הרכב, שיעלה לי בטח איזה עשיריה, אבל יוסיף למחיר 50k. אז נא להזדרז.

אני יודע, מעתיק מדרור, אבל מה אכפת לי, אולי מישהו יתקשר.

KOOKE
24-01-19, 11:12
לבקש מחיר גבוה ואפילו מופרז לא עולה כלום ולפעמים זה אפילו מצליח.

מניסיון, בזמנו פירסמתי את הרנגלר רוביקון שנת 2007 שהיה לי שהיה משופר קלות במחיר מאאאד גבוה סתם כדי לבדוק השוק ולהפתעתי הרכב אכן נמכר במחיר המופרז שביקשתי....

אם כבר אז יאללה, מצטרף לטרנד, רנגלר סהרה שנת 2010 משופר מאד כולל כל תוספת אפשרית ב- 250,000 ש"ח - רק היום...

IlanG
24-01-19, 11:52
לבקש מחיר גבוה ואפילו מופרז לא עולה כלום ולפעמים זה אפילו מצליח.

מניסיון, בזמנו פירסמתי את הרנגלר רוביקון שנת 2007 שהיה לי שהיה משופר קלות במחיר מאאאד גבוה סתם כדי לבדוק השוק ולהפתעתי הרכב אכן נמכר במחיר המופרז שביקשתי....

אם כבר אז יאללה, מצטרף לטרנד, רנגלר סהרה שנת 2010 משופר מאד כולל כל תוספת אפשרית ב- 250,000 ש"ח - רק היום...ההזוי זה שהמחיר שאתה מבקש לא תלוש מהמציאות

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

נדב ש.
24-01-19, 12:24
איל, זה שהשוק מקולקל לדעתי כולנו יודעים, ומי שלא אז חבל, הבעיה שנבלות לא חסר בכלל ולא מתביישים לדרוש עליהם מחיר שווה ערך לרכבים שבאמת טובים ומושקעים אם זה מכנית, קוסמטית(שגם עולה כסף לסדר) או גם משופרים בנוסף, את אלה קשה למצוא, לראיה מעכשיו חבר שחיפש דיסקו 4 חיפש וחיפש, יש המון כאלה שנראים טוב חיצונית אבל מכנית גרועים(יש גם להיפך), המתין בסבלנות עד שמצא, ויש לי עוד דוגמאות רבות גם של מותגים אחרים של כאלה שקנו(אם ביוקר בגלל מותג או אם זה בזול) ונפלו ומלקקים את הפצעים כי אין הרבה מה לעשות.
אילן, איל, דרור, שלמה וכולם, הזוי או לא זה מצב השוק היום, אל תתפלאו, אני מכיר גם סופה שנמכרה ב 100k שח (אז דרור אל תתפלא אם תקבל טלפונים:cool:)כמו שרוביקון נימכר במחיר ששלמה דורש +/- ככה גם דיסקו 2 שנימכר כבר ב 80k ורחוק שנות אור משלי או אפילו של איל.
ומה עם כל הסוזוקי הישנים? רכב שנימכר ב 30k (יש לו מחירון בכלל?) ולפעמים יותר...:cool:
אפשר להמשיך עד מחר.
מחיר הרכבים כבר לא קשור לכלום בטח לא למחירון.
נישאר רק להפעיל היגיון בריא, לבדוק טוב טוב ולהבין על מה אתה מוכן לשלם ומה לא.

Gershon
24-01-19, 12:30
אפשר להמשיך עד מחר.
מחיר הרכבים כבר לא קשור לכלום בטח לא למחירון.
נישאר רק להפעיל היגיון בריא, לבדוק טוב טוב ולהבין על מה אתה מוכן לשלם ומה לא.
+100!!!!!!

KOOKE
24-01-19, 12:54
הבעיה האמיתית במצב שוק כזה היא עניין הביטוח כנגד אובדן הרכב (גניבה או תאונה)- חברת הביטוח תשלם על פי מחירון לוי יצחק שכפי שכבר נאמר לא קשור לשווי השוק האמיתי של רכבי שטח מסויימים.

אני אישית טורח להוציא חוו"ד פרטית של לוי יצחק על שווי הרכב כולל השיפורים - אבל, במקרה האישי שלי, גם חוות דעת כזו עדיין מעריכה את הרכב בשווי נמוך בהרבה משווי השוק שלו האמיתי והריאלי.

למי שלא עשה זאת עדיין, ממליץ לבטח על פי חוות דעת פרטית של לוי יצחק במקרים המתאימים שבהם המחירון לא קרוב אפילו לשקף את שווי השוק הריאלי של הרכב.

דרור ברלי
24-01-19, 20:45
אבל זאת בדיוק הנקודה שלי.
בשוק מתוקן, נבלה צריכה לעלות 15k.
השוק מקולקל.

אין דבר כזה שוק מקולקל, שוק מתוקן... זה שוק!....
בשוק, ההיצע והביקוש, המחסור או העודף, והקומבינציות שארבעת אלה יוצרים, הם שיקבעו את המחירים.
כמו שעגבניות יכולות להימכר ב-3 שקלים לקילו, ואחרי שבועיים ב-20-25 שקלים לקילו.
יקר לך? אל תקנה!

מישהו פרסם בפייס למכירה CJ7 מודל 82 נדמה לי, שחור, באמת יפהפה. נראה כמו באמריקה.
דורש סכום של 6 ספרות בלי להתבייש. אז הוא דורש. נראה כמה יציעו לו.

במקרה של ה-130 הזה... ברור שזה המון כסף, אבל כמה 130 מסתובבים בשוק?...
מי שזה החלום שלו ורוצה רק 130, אין לו הרבה אלטרנטיבות. אז או שיוותר על החלום, או שיילך לבדוק את האוטו הזה ויצטרך להתקוטט על המחיר.

ההצעה על הסופה עדיין בתוקף. בנזונה של ג'יפ, מסודר ומשופר בטוב טעם.
עם טסט עד יולי ועם מספיק רג'קטים לסדר במסגרת יישור קו שלעולם לא מסתיים. לכל חובבי מוסך החצר - הכיף מובטח.
150. מחר, עם הבוץ והלכלוך של אחרי ההדרכה, זה יהיה כבר 160.
בתקופה הקרובה עומד לקבל קצת פינוקים - החלפת כנפיים קדמיות חלודות ושבורות לזוג נקי ויפה, החלפת גיר ל-6 הילוכים, סעפת יניקה עגולה ועוד כל מיני ממתקים ושטויות, סתם כי אצלנו נהנים מהפירוק וההרכבה.
אבל אחרי מקצה המסאז'ים הזה אני כבר אדרוש 200. אז תזדרזו.

asafk
24-01-19, 21:33
ואז תוכל להחליף ראש בראש על ה130.
הרי תכלס מה שאתה באמת צריך זה טנדר דיזל.

אסף.

דרור ברלי
25-01-19, 00:01
ואז תוכל להחליף ראש בראש על ה130.
הרי תכלס מה שאתה באמת צריך זה טנדר דיזל.

אסף.

זיבי
כל מי שנסע פעם על 130 ואני נסעתי מספיק, יודע שזה מזעזע. חרא של אוטו. לא מזכיר בכלל דיפנדר.

KOOKE
25-01-19, 07:45
אסף אתה צנוע, עם הרבה מסאג'ים לסופה ובשוק המופרע שלנו הוא יוכל להחליף ראש בראש עם JL דנדש....:)

איל מ
25-01-19, 11:04
זיבי
כל מי שנסע פעם על 130 ואני נסעתי מספיק, יודע שזה מזעזע. חרא של אוטו. לא מזכיר בכלל דיפנדר.

זה כי בטח נסעת על אחד hd (הם כולם הווי דיוטי) בלי משקל.
אם תיסע פעם על אחד עמוס, או שהחליפו/הורידו לו קפיצים, אתה תגלה מכונה זהב. הרבה יותר נעימה מ110.
ואני בכלל לא מדבר על כמה אקזמפלרים שמסתובבים בדרכי השרון, עם הגבהה וצמיגי 36, שמעבר לזה שהגלגל הגדול נותן להם פרופורציה מדהימה, הם גם מגהצים ועוברים בערך כל דבר.
יצא לי לנסוע המון על 130 ביחס משקל קפיץ נכון. ואני חולק עליך ביג טיים.

ד ו ר ו ן
25-01-19, 11:35
בחייאת..

המושב האחורי ב130 יותר דפוק מכל טנדר יפני משנות השמונים..
זוית 90מעלות וספסל לבהמות.

נוח הוא לא..

איל מ
25-01-19, 12:43
אני מדבר על הנסיעה. לא על הספסל.
מי בכלל נוהג מהספסל האחורי?

ד ו ר ו ן
25-01-19, 15:30
אפילו ילד לא הייתי שם בכיסא אחורי של 130..

ונהיגה?
כמעט אותו דבר כמו 110.

יש קסם מסויים, בטח.
נוח זה לא.

omri_t
25-01-19, 17:40
מה נסגר איתכם?

בואו תקנו סוברו פורסטר....

אוטו מגניייבבב אש.
יכולת שטח
קבינה טובה אבל גם טנדר
אחלה פלטפורמה לשיפורים