PDA

צפייה בגרסה מלאה : סיוע בזיהוי המותג ובקשה להמלצות

gillss
14-02-19, 07:56
לפני חצי שנה רכשתי לי את ה JK ספורט חדש (דנדש) מסמלת.
קיבלתי אותו עם קיט הגבהה 2.5 (ברישוי) סט מיגונים נאה של אספיר (כולל מדרגות)
השיפור / שינוי הראשון שאני רוצה לבצע (אחרי שסיימתי עם הקוסמטיקה , צמיגים, מולטימדיה ועזרי אליאקספרסס בתא הנוסעים)
הם בולמים.
מכמה טיולים ובעיקר בנסיעות כביש הבולם הקיים לא מספק את הרכות הנדרשת.
גיהוץ שבילים (כורכר וכד') מביא את הרכב לרמת רטט לא הגיונית עבורי (גם הורדת אוויר ל 20 ו ל 15 PSI לא נותנים את התוצאה הרצויה לי)
אז זהו המוצר המותקן כרגע
122913

אמנם כתוב FOX אבל לחברה יש 4 סדרות של מותג זה . Performance , Factory , Adventure, Evolution
מישהו יכול לדעת מתמונה זו מיהו המותג הנ"ל ? (כי חוץ מהלוגו והמס' 2.0 לא כתוב עליו כלום)

ועכשיו המלצה...
אני רוצה סט בולמים הניתן לכיוונון שיספק לרכב רכות מספקת בכביש ובשטח.
(מזהיר מראש את דרור , בלי גיחגוחים על ישבנו של הנהג , על היותו טירון רנגלרים ושאר תעלולי מקלדת)
כרגע על הכוונת :
FOX מסדרת Factory עם מיכל ויכולת כיוונון מול Bilstiein מסידרת 5160 (גם הוא בעל מיכל Reservoir ויכולת כיוונון)

אשמח לקבל אבחנה + המלצה.

איל מ
14-02-19, 08:15
יש לך על הטבעת התחתונה של הבולם הטבעה של מספר סידורי. רשום אותו, תתקשר לאאוטבק טכנולוגיות (היבואן) והם יגידו לך בדיוק מה הבולם, מה הכיול שלו, מי התקין ומתי.
עכשיו,
יכולתי לשלוח אותך להמון אנשים שיקנו ממך את הבולמים ה"גרועים" בעסקת חייהם. אך האמת היא שיש לך ביד יהלום.
הבולמים האלה ניתנים לשיפוץ ושיסתום מחדש לפי דרישת הלקוח.
המחיר (בזמנו) היה סביב 600 ש"ח לבולם. בזמן שחדש עולה פי שתיים.
ספציפית בפוקס 2.0 אתה יכול להביא להם אותם, להסביר בדיו-ק מה אתה רוצה, ולקבל בולם טופ אוף זה ליין, במצב כמו חדש, בהתאמה אישית, וכל זאת במחיר של בולם זול.
הם מדברים בשפה של אחוזים, כלומר,
"אני רוצה שהבולם יהיה 15% יותר מהיר (רך) בכניסה, ו10% יותר מהיר בחזרה (ריבאונד)).

לידיעה,
בד"כ הכיול הסטנדרטי של הפוקסים בארץ מכוון לנסיעה מהירה או עם משקל (ואז הם נהדרים) בזמן שנסיעה איטית עם רכב ריק היא קשה מדי.

גילוי נאות,
אני לא איש מקצוע, יש לי פוקסים שמכוילים קשה ועשיתי בזמנו בירורים על מה ולמה מול מתקינים ומול אאוטבק. הגעתי אליהם לשיחה עם בחור מעולה (אאל"ט איתי, אל תתפס אותי במילה), שהראה לי את הסדנאת שיפוץ בולמים והסביר לי כל מה שרציתי לדעת, ובנוסף יצא איתי לנסיעה עם הרכב כדי להבין מה אני רוצה, וגם מה ההשפעות של כל כיוון על מה שאני מרגיש בז מן הנסיעה.

נמרוד
14-02-19, 08:26
לדרישות שלך תשובה ישירה:
BP-51

shmil
14-02-19, 09:19
יש לך על הטבעת התחתונה של הבולם הטבעה של מספר סידורי. רשום אותו, תתקשר לאאוטבק טכנולוגיות (היבואן) והם יגידו לך בדיוק מה הבולם, מה הכיול שלו, מי התקין ומתי.
עכשיו,
יכולתי לשלוח אותך להמון אנשים שיקנו ממך את הבולמים ה"גרועים" בעסקת חייהם. אך האמת היא שיש לך ביד יהלום.
הבולמים האלה ניתנים לשיפוץ ושיסתום מחדש לפי דרישת הלקוח.
המחיר (בזמנו) היה סביב 600 ש"ח לבולם. בזמן שחדש עולה פי שתיים.
ספציפית בפוקס 2.0 אתה יכול להביא להם אותם, להסביר בדיו-ק מה אתה רוצה, ולקבל בולם טופ אוף זה ליין, במצב כמו חדש, בהתאמה אישית, וכל זאת במחיר של בולם זול.
הם מדברים בשפה של אחוזים, כלומר,
"אני רוצה שהבולם יהיה 15% יותר מהיר (רך) בכניסה, ו10% יותר מהיר בחזרה (ריבאונד)).

לידיעה,
בד"כ הכיול הסטנדרטי של הפוקסים בארץ מכוון לנסיעה מהירה או עם משקל (ואז הם נהדרים) בזמן שנסיעה איטית עם רכב ריק היא קשה מדי.

גילוי נאות,
אני לא איש מקצוע, יש לי פוקסים שמכוילים קשה ועשיתי בזמנו בירורים על מה ולמה מול מתקינים ומול אאוטבק. הגעתי אליהם לשיחה עם בחור מעולה (אאל"ט איתי, אל תתפס אותי במילה), שהראה לי את הסדנאת שיפוץ בולמים והסביר לי כל מה שרציתי לדעת, ובנוסף יצא איתי לנסיעה עם הרכב כדי להבין מה אני רוצה, וגם מה ההשפעות של כל כיוון על מה שאני מרגיש בז מן הנסיעה.
+1, בשינויים קלים.
כיוון שרכשת את האוטו כבר עם הקיט, מספיק שתדבר איתם ותגיד שז נרכש כך חדש מסמלת.
אכן איתי זה השם.
השירותיות באאוטבק מצויינת.

איין טעם לרכוש חדשים.
מצד שני, אולי בעצם אני טועה. אתה חייב וכדאי לך לקנות חדשים מאאוטבק, ואני מסכים, אם תבקש יפה, לפנות לך את הקיימים, כדי שלא תאלץ לבזבז עליהם מקום אחסון. (יצא לי ממש מתחשב, מלא טוב לב) ;)

-->