PDA

צפייה בגרסה מלאה : כננות - אחריות אותיות קטנות.

asafk
05-06-19, 10:46
חבר שהתלבט בקניית כננת ביקש ממני עצה. המלצתי לו קודם כל לקרוא מה תנאי האחריות. להפתעתנו, במותג מוכר אחד, נכתב באופן מפורש שהאחריות לא תקפה אם הגננת נרטבת.... כאילו.... אני מתקין אותה על רכב שטח.... היא תירטב וזה די בטוח...
בקיצור, אני מבקש מכם שקניתם כננת שתעיפו מבט באחריות שקיבלתם ותכתבו כאן את דגם הכננת ואם יש החרגות או תנאי אחריות לא סבירים וגם מה תקופת האחריות על שבר מכני ועל הרכיבים החשמליים שקיבלתם.
זה יהיה מאוד שימושי למי שמתלבט בבחירת כננת חדשה - אני יודע שכל מי שלא מכבד את האחריות אם הכננת נרטבה - אני לא אמליץ לרכוש ממנו כננת ולא משנה כמה המותג מוכר או ותיק. אני גם מניח שמי שנותן אחריות ל 5 שנים בלי תנאים יהיה עדיף על מי שנות מאחריות רק לשנה ולא כולל רכיבים חשמליים.

אסף.

YoavR
05-06-19, 13:43
נאה דורש....

מה המותג המוכר שדגמתם?

sgill
05-06-19, 16:26
כלומר הכננת מתאימה רק למי שמטייל בקייץ וחונה בחניון מקורה בכל מקום?
אה כן... ולא מכניס את הרכב לעולם לשטיפה...

asafk
08-06-19, 18:07
נאה דורש....

מה המותג המוכר שדגמתם?לא כתבתי משתי סיבות.....
א. אני לא יודע מה בסוף נרכש ואם בכלל. כך או כך אני לא צד בעניין אלא רק יועץ 'בחינם'....
ב. המתקין / מוכר הבטיח לחבר שבמידה ויתקין את הכננת הוא יכבד את האחריות בכל מקרה וידאג לו מול היבואן, ושהאותיות הקטנות הן רק אותיות קטנות.

האמת היא שבמקרה הזה כשמדובר בשתי כננות 'זולות' אני לא חושב שיש ביניהן הבדל משמעותי בכל מה שקשור לביצועים או אמינות.....

אסף.

-->