PDA

צפייה בגרסה מלאה : אני צריך חוות דעת על יונדאי גאלופר 98 קצר

tomig
01-02-06, 20:10
מה אתם אומרים על האוטו יש לו בעיות מיוחדות דברים מיוחדים שכדאי לבדוק ?
תודה לעונים!

אלון
01-02-06, 23:56
גלופר-זול,נוח,לא גניב,הארוך-איטי להחריד,הקצר-נורמלי בניידות,הידני יותר זריז, קח את הרכב לבדיקה אצל מכונאי שמיתמחה ב4X4-לאחר הבדיקת קניה,כדי שיתן לך הצעת מחיר לישור קו, לי יש ארוך אוטומט ואני מבסוט לאללה, פעם היו ל98 בעיות חימום, כמעט כולם טופלו במסגרת האחריות, בהצלחה!

חנן-ג'יפולוג
02-02-06, 00:03
לאחי יש גאלופר, ארוך, אוט' משנת 2000 או 2001 .

יצא לי לטייל איתו מספר פעמים, בחלק מהפעמים כנוסע או נהג ברכב ובחלק מהפעמים כשכל אחד מאיתנו עם הרכב שלו.
בגדול, אני חושב שמדובר בתמורה מעולה למחיר. הרכב נוח, עביר כמו כל אחיו לקטגוריה, נטולי נעילות הדיפרנציאל. חלש מאוד.

תקלות-יש. אחי הוא קוטר רציני והוא מתלונן עליו לא מעט, אבל במסגרת נסיוני עם רכבי SUV אחרים, אני לא חושב שהגאלופר חורג מהנורמה.

יש את עניין נועלי הטבור האוטומטיים שלא שורדים בעבודת שטח בינונית ומעלה. החלפה שלהם לנועלים ידניים פותרת את הבעייה ועולה כ1400 ש"ח. פאן-קלאץ' שנגמר מהר מהצפוי. צינור הידראולי במשאבה של הגה הכוח, היתה לו פעם פריצת נוזל צינון ממקום כלשהו, נדמה לי שממשאבת המים, ועוד כמה.

tomig
04-02-06, 00:28
אז ממה שאתם כותבים הוא אוטו סביר והתקלות שצינתם הם רגילות לרכבי 4*4 .
אני מיתכוון להישתמש בו לטיולי שבילים ומדי פעם ירידה לים לא טיולי עבירות קשים טיפוסים וכדומא לדעתכם הוא יהייה מספיק לתנאים שאני צריך ?
כי אני עדיין מיתלבט בינו לבין הויטרה כי היא יותר קטנה והוא יותר גדול ומרווח (הקצר)והם עולם כימעט אותו מחיר הויטרה קצת פחות .

-->