PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריכת דלק של רקסטון 2005-2009

אודי פ.
24-09-19, 11:17
שלום,
מנסיונכם, מהי צריכת הדלק ברקסטון מהשנים 2005-2009?
אני מחפש לקנות רכב 7 מקומות ומתלבט האם הוא רלוונטי.

תודה

בוזי
24-09-19, 23:33
שים לב שיש דגמים (המוקדמים יותר) שנוסעים על הכביש בהנעה אחורית (מה שנקרא טרנספר part-time) ואילו עושים סביב 1:11, ויש דגמים מאוחרים יותר שסובלים מטרנספר בעל מערכת tod ואלו צורכים קצת יותר.
בוא נאמר שכל מספר בין 9 ל 11 ק"מ לליטר ייחשב לתקין.
עוד נקודה שכדאי לקחת בחשבון היא, שמושבים 6-7 נפתחים ומתקפלים יחד. זה אומר שאו שיש מקום לחמישה אנשים ותא מטען, או שיש מקום לחמישה אנשים, שני גמדים ואין מטען.
בהצלחה

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

tiptipon
26-09-19, 16:01
בוזי, נושא השורת מושבים השלישית ומה שהיא משאירה מתא המטען נכון כמעט לכל SUV יפני/קוראני שבעה מקומות

yovavz
27-09-19, 08:10
בוזי, נושא השורת מושבים השלישית ומה שהיא משאירה מתא המטען נכון כמעט לכל SUV יפני/קוראני שבעה מקומותהבעיה ברקסטון היא שבמצב של הסעת 6 נפשות, אין יכולת לקפל את אחד המושבים האחוריים בנפרד מהשני וככה לייצר עוד שטח טעינה הניתן להגעה מדלת תא המטען.
יש הרבה שזה מפריע להם בשימוש.

בוזי
27-09-19, 21:42
הבעיה ברקסטון היא שבמצב של הסעת 6 נפשות, אין יכולת לקפל את אחד המושבים האחוריים בנפרד מהשני וככה לייצר עוד שטח טעינה הניתן להגעה מדלת תא המטען.
יש הרבה שזה מפריע להם בשימוש.בדיוק.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

tiptipon
28-09-19, 20:00
זה נכון, התייחסתי למקרה של הסעת שבעה נוסעים.

האם ריאלי לחתוך באמצע המושב השלישי את המושב לשניים או שזה יהרוס אותו ויהפוך את השורה השלישית ללא שמישה?

agabay
29-09-19, 09:50
זה נכון, התייחסתי למקרה של הסעת שבעה נוסעים.

האם ריאלי לחתוך באמצע המושב השלישי את המושב לשניים או שזה יהרוס אותו ויהפוך את השורה השלישית ללא שמישה?
לא ריאלי ומסוכן מאוד
משענת הגב נתפסת בשני צדדים לגוף, תחתוך באמצע ויש לך משענת שתפוסה רק בצד אחד
לא הייתי מסיע כך אף אחד שאני אוהב

dudu
31-10-22, 09:22
התחדשתי ברקסטון 2010 2.7 וצריכת הדלק רחוקה ממה שנאמר כאן, נתוני היצרן מדברים על 8.5 ק"מ לליטר משולב, שלי עושה בערך 6 ק"מ לליטר ואני נהג רגוע ועדין.
משהו כנראה לא תקין ואשמח לעצה/ הכוונה איך לבדוק את הנושא.

תודה

-->