PDA

צפייה בגרסה מלאה : נזילה בבולם קדמי ברקסטון

Ariels77
01-10-19, 18:36
היי,
בטיפול האחרון נאמר לי שיש נזילה מהבולם הקדמי. להבנתי חייבים להחליף בולם ואני מניח שאת שניהם. האם ההנחות שלי נכונות? כמה דחוף צריך החליף (בנהיגה אני לא מרגיש שום דבר חריג)

מכיוון שנושא ההחלפה עולה שקלתי להחליף כבר לבולמים איכותיים יותר במקום למקורי. באחת הסדנאות המליצו לי על קוני heavy truck לקדמי וקוני ספורט לאחוריים, מישהו התנסה בשילוב הזה? האם יש המלצות אחרות? ייתכן שאוכל להביא משלוח מאוסטרליה ללא עלות במידה וזה משפיע על ההמלצות.
כמו כן כמה תשפיע החלפת או אי החלפת קפיצים?
תודות!

asafk
01-10-19, 18:46
בהנחה והרכב לא חדש.. אפילו קצת ישן... כנראה שגם הקפיצים כבר עייפים.
ואם כבר להחליף סט בולמים - לטעמי עדיף סט הגבהה מלא של 50 מ''מ, מאושר וחוקי. איזה? תעשה שופינג. יש כמה וכמה אפשרויות.
בכל מקרה אל תמשוך עם בולם גמור. זה גורם לנזקים למערכת ההגה, תפוחים, בולג'וינטים ועוד.

אסף.

בוזי
02-10-19, 12:39
קוני ספורט מתאים לרקסטונים מהדור הראשון, עד 2005 או 2006 כמדומני. לא הייתי מערבב בין הספורט להווי טראק - הם מיועדים לדגמים שונים והם שונים במידות.
אני ממליץ להחליף 4 בולמים וקפיצים, ההבדל מהותי בכביש ובשטח.
בהצלחה

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

ד ו ר ו ן
02-10-19, 14:27
לא הייתי מערבב בין הספורט להווי טראק - הם מיועדים לדגמים שונים והם שונים במידות.
אני גם בעד סט שציוד לרכב, אבל בפרקטיקה, מה ההבדל בין זה ובין סדרה זהה, בכיול שונה בין קדימה לאחור?
מה שבפועל קורה.

Slowly..

בוזי
02-10-19, 14:58
אני גם בעד סט שציוד לרכב, אבל בפרקטיקה, מה ההבדל בין זה ובין סדרה זהה, בכיול שונה בין קדימה לאחור?
מה שבפועל קורה.

Slowly..ברקסטון זה לא רק בולם מלפנים אלא strut. הם שונים במידות, כאמור. לפעמים עושים את הטריק הזה בשביל לקבל עוד הגבהה מלפנים, אבל ההגבהה הזו מוגזמת וגורמת לרכב להיות לקראת סוף מהלך הפתיחה במצב מנוחה.

Ariels77
06-10-19, 14:37
תודה על התשובות.
ההמלצה על בולמים שונים מקדימה ומאחור מגיעה מרדיאטור מודיעין וגם מורטהיים היבואן שמעתי את זה. יכול להיות שזה קשור לשנתון (שלי 2014)?
ובהמשך לשאלה המקורית - מה אורך החיים של בולמים / קפיצים?
לאור הצעות המחיר שקיבלתי האופציה להביא מאוסטרליה קורצת יותר. מישהו התנסה בזה? יש מגבלה ברישוי על יצרניות הבולמים או רק על הגובה?
אשמח להפניה לאתרים אמינים שנעזרתם בהם בעבר ואם למישהו יש המלצה קונקרטית גם אשמח לשמוע.
תודות!

erezgur
06-10-19, 16:26
אתה מתכוון להזמין בחול עם שילוח של חברת הובלה?
הבאת בחשבון גם מיסים, עמלות שחרור וטיפול והעדר אחריות אפקטיבית?

נשלח מהנייד

yovavz
06-10-19, 17:47
נדמה לי שבולמים (וקפיצים) נמצאים ברשימה השחורה של משרד התחבורה

Ariels77
06-10-19, 17:51
התכוונתי יותר להביא במזוודה, אם כי עוד לא בדקתי מידות ומשקלים. העדר אחריות זה נקודה שאצטרך לחשוב עליה אחרי השוואת מחירים.

-->