PDA

צפייה בגרסה מלאה : כדאי לקנות סובארו פורסטר 2011?

Danny36
27-11-19, 11:42
אני רוצה כבר הרבה זמן לקנות רכב שנוכל לצאת איתו לשטח, אבל אין לי תקציב גדול, ועכשיו מצאתי במקרה באתר של מכירת רכבים פורסטר שנת 2011 שעולה 50 אלף, שזה נמוך בהשוואה למחירון של יד2 למשל, זה נראה לכם כדאי לקנות? כתוב שיש לו קילומטראז' של 226904 ק"מ ושהוא יד שנייה ואין עוד הרבה מידע חוץ מזה, מה אני צריך לשאול? איזה תקלות יש בדרך כלל בדגם הזה שכדאי שאני אשאל עליהן? במתלים? בקפיצים? מה העקב אכילס של הרכב הזה? וזה בכלל דגם טוב? הוא נוסע טוב בשטח?

איל מ
27-11-19, 14:15
אני מניח שזה תלוי מה הקשר שלך למגרש שמוכר את הרכב.

Eitan_S
27-11-19, 15:55
תשובה לשאלה בכותרת : לא.

elephant man
27-11-19, 21:36
אפריד את התשובה שלי לשניים:
הרכב בכללי, והרכב הזה עצמו.
פורסטר, ובפרט בדגם הזה, יענה על הדרישות שלך ומעבר.
מרווח, אמין, עביר, נוח.
בעיות ידועות:
בולמים אחוריים שוקעים.
מערכת מקורית- מתבלה ותצטרך החלפה.
לוודא 4 צמיגים זהים - חשוב מאוד לאור מערכת הנעה כפולה קבועה.
וזהו.
במידה וזה רכב עם רצועת טיימיניג (ב-2011 היצרן עבר לשרשרת במנועים האלו, אבל היו רכבים בארץ 2010, שנמכרו כמודל 2011)
הרכב הזה ספציפית, כדאי לברר עבר של הרכב.
ליסינג? תאונות? היסטורית טיפולים?
באופן כללי, סובארו מתמודדים מצוין עם פגעי הזמן והמכונאי הישראלי.

asafk
27-11-19, 23:04
הקילומטרז' משמעותי.
זה אומר שצריך לבדוק היטב את הרכב. אם יש סיבה לחשוב שהוא עבד הרבה בשטח - לצפות לבלאי משמעותי במתלים.

אסף.

I. Shlomo
03-12-19, 11:09
אני רוצה כבר הרבה זמן לקנות רכב שנוכל לצאת איתו לשטח, אבל אין לי תקציב גדול, ועכשיו מצאתי במקרה באתר של מכירת רכבים פורסטר שנת 2011 שעולה 50 אלף, שזה נמוך בהשוואה למחירון של יד2 למשל, זה נראה לכם כדאי לקנות? כתוב שיש לו קילומטראז' של 226904 ק"מ ושהוא יד שנייה ואין עוד הרבה מידע חוץ מזה, מה אני צריך לשאול? איזה תקלות יש בדרך כלל בדגם הזה שכדאי שאני אשאל עליהן? במתלים? בקפיצים? מה העקב אכילס של הרכב הזה? וזה בכלל דגם טוב? הוא נוסע טוב בשטח?

בס"ד

מעט קשה להבין מהם הצרכים שלך.

"לצאת אתו לשטח" וגם "הוא נוסע טוב בשטח" וכו'... לא מספקים הרבה מידע.

מחוסר המידע אני יכול להסיק מידע נוסף שאין לך ניסיון בשטח ומסיבה זו אתה לא מפרט מעבר למה שכתבת.

אם כך המצב ואתה פשוט רוצה לרדת מעט מהכביש לשבילי קק"ל ושטח כבוש. סובארו פורסטר ייתן לך מענה מעולה.

כמו שכבר כתבו מעל שים לב לדגשים שנתנו בבדיקת רכב וסע לשלום.

במידה וטעיתי ואתה מחפש לנסוע בשטח בינוני או קשה. זה ממש לא הרכב בשבילך.

אני משער שב50K ש"ח תוכל לקבל רכבים מצויינים שניתן יהיה לטייל בהם בשטח שטח... :-)

תתמקד ויוכלו לעזור לך יותר.

שלמה.

-->