PDA

צפייה בגרסה מלאה : תיק גג המלצות מניסיון?

KOOKE
25-12-19, 08:44
יודע שהיו ים שירשורים בנושא אבל משום מה החיפוש לא עובד לי.

יש מגוון תיקי גג בשוק במיגוון מידות ומחירים.

הצןרך - איחסון שני מזרונים מתקפלים וכלי מיטה (סדין שמיכות כריות). חייב להיות אטום למים ואבק. רצועות ואבזמי קשירה מסיביים ומחיר הגיוני.

לא רוצה לתפור אחד בהזמנה- רוצה מוכן.

המלצות?

נמרוד
25-12-19, 09:21
מ2006 עם תיקי גג גדולים בטיולים משפחתיים רב-ליליים. היה לי תיק שתפרו לי בנצרת משמשונית, תיקים קנויים מאיביי מסוג כזה ומסוג אחר.
השורה התחתונה - הטוב ביותר הוא התיק שאני משתמש בו בשנתיים האחרונות שמבחינתי כנראה ישאר לנצח, וזה תיק קנבס כבד וגדול תוצרת Jackalberry Canvas דרום אפריקה, מיובא על ידי גאדג'יפ שלצערנו סגרו. פגז מכל הבחינות. אטימות, עמידות, שימושיות, פרטים קטנים. אם אני זוכר נכון עלה משהו כמו אלף שקל.
126755

ד ו ר ו ן
25-12-19, 09:25
אני משתמש בצימיגג הגדול, 560ל אם אני זוכר נכון.
מוצר מעולה.
חשבו על הפרטים הקטנים, כמו רוכסן מאסיבי מאד עם חיפוי לאיטום, אבזמים מאסיביים, לולאות לתפיסת הזנב של רצועות המתיחה, ריפוד בתחתית התיק כדי שדברים לא ידפקו בגג, בד חיצוני עם שעוונית לאיטום ועוד.

Eitan_S
25-12-19, 09:25
Keeper 07204 Black Premium Waterproof Cargo Bag (15 Cubic Feet) https://www.amazon.com/dp/B071X6SG48/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_G5WaEbX3VEKDP

ענק ומעולה

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

המשוטט
25-12-19, 10:13
חבר משתמש בזה

https://www.amazon.com/dp/B0042H6BA0/ref=cm_sw_r_wa_apa_i_GMXaEb873C514

שבע רצון

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

אייל
25-12-19, 13:32
אני משתמש במוצר שנקרא TikToCar שמיוצר בארץ בחברת אפוד (בחנויות מחנאות, איש שטח או הודעה פרטית לסביון).
יש לו מנגנון של נעילת רצועות כפולה כך שאם מתחתי יותר מדי ושברתי את האבזם התיק לא יעוף מהגג.

ADaShim
25-12-19, 13:47
Keeper 07204 Black Premium Waterproof Cargo Bag (15 Cubic Feet) https://www.amazon.com/dp/B071X6SG48/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_G5WaEbX3VEKDP

ענק ומעולה

Sent from my Mi A1 using Tapatalkגם אני משתמש בכזה ומרוצה. התיק בנפח של כ- 420 ליטר. אני לא בטוח שזה ענק. התיק הבא שלי יהיה גדול יותר.

Sent using Tapatalk

savyon
25-12-19, 13:51
רב התיקים לא יהיו עמידים במים, אולי סוג בד "דוחה" מים, עד גבול מסויים, התפרים והרוכסנים לא יהיו נגד מים, אך כמות המים שתיכנס היא שולית לחלוטין
תיק נגד מים יעלה בערך פי 2 כי צריך תפרים מולחמים, רוכסן מיוחד וכו'... ברב המקרים אין בזה צורך

Tik 2 Car שמיוצר בחברה שאני עובד בה, בינתיים, עשוי שמשונית- חומר אטום למים וחזק (התפרים והרוכסן לא)
גודל 490ליטר 120x90x45 סמ' עם פספול מחזיר אור בהיקף התיק.

כמו שאיל כתב, אבטחה כפולה לקליפסים, ולאנשים כמו אייל, זה חשוב מאוד...🧐

boaz avrahami
25-12-19, 15:01
סביון, מחיר בבקשה?

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

איל מ
25-12-19, 16:48
ואיפה אתה עובד? הסקרנות כאן הורגת את החתול (אימוג'י תולש שערות).

nir.samo
25-12-19, 17:01

ענק ומעולה

Sent from my Mi A1 using Tapatalkיש לי אותו, מצויין. כל עוד המשלוח חינם אין בכלל שאלה.

Sent from my H3123 using Tapatalk

savyon
25-12-19, 17:48
ואיפה אתה עובד? הסקרנות כאן הורגת את החתול (אימוג'י תולש שערות).

הי איל,
אני עובד, בינתיים (מוזמנים להציע...) בחברת ביג פק בע"מ, יצרנים של תיקים, מכל הסוגים הקיימים, כמעט (תיקי גב לטיול במגוון נפחים, תיקי נסיעות, תיקי חיילים, צ'ימידנים, תיקי רחצה, תיקים לפי הזמנה, תיקים מרופדים ועוד, ועוד, ועוד תיקים על פי הזמנה). שקי שינה, מזרנים ועוד קצת דברים למטיילים, למתגייסים ולחיילים

מקווה שהרגעתי אותך

דרור ברלי
25-12-19, 18:25
תיק השמשונית תוצרת "הכל לים" (לפי תכנון ומידות שלי) כבר בן 10, ונותן בראש. אחת הקניות היותר מוצלחות.

אלון_ק
25-12-19, 19:06
תיק השמשונית תוצרת "הכל לים" (לפי תכנון ומידות שלי) כבר בן 10, ונותן בראש. אחת הקניות היותר מוצלחות.מה שהוא אמר. שלי היה בהתכתבות ויצא מעולה.

כיסוי נפרד מעל מספק אטימות של 100% אם יוצא בגשם שוטף. כל תנאי אחר, כולל גשם לפרקים, והציוד יבש מספיק. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191225/75f10b87706a828686fd29d2b7220342.jpg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

בןבן
29-12-19, 10:18
יודע שהיו ים שירשורים בנושא אבל משום מה החיפוש לא עובד לי.

יש מגוון תיקי גג בשוק במיגוון מידות ומחירים.

הצןרך - איחסון שני מזרונים מתקפלים וכלי מיטה (סדין שמיכות כריות). חייב להיות אטום למים ואבק. רצועות ואבזמי קשירה מסיביים ומחיר הגיוני.

לא רוצה לתפור אחד בהזמנה- רוצה מוכן.

המלצות?
אתה צוחק עלי או מה?? אתה יודע שבזכותך חסכתי המון כסף? בזכות רעיון שלך שמשמש אותי עד היום.... אני קורא לך שלומבלה מפני שלפני כ 18 שנה אולי יותר העלת רעיון להשתמש בבלה - כזאת ששמים בהן חול בנין ומלט וחצץ . אלו גם אטומות ,גם חזקות והכי טוב זולות וזמינות להפליא.
שם הכל בבלה כזאת (חדשה כמובן) קושר בהצלבה על הגג נגמר הסיפור . אגב מדגיש שוב-הן גם אטומות . נבדק. (בתנאי שלא מאד ישנות)
שוב הזדמנות להודות לך על הרעיון....

KOOKE
29-12-19, 18:34
בןבן

צודק, אבל מאז התבגרתי והתברגנתי ורוצה משהו שניתן לסגור אותו ברוכסן ולא בקומבינה ושיש לו רצועות מובנות

tallevi
29-12-19, 23:54
אתה צוחק עלי או מה?? אתה יודע שבזכותך חסכתי המון כסף? בזכות רעיון שלך שמשמש אותי עד היום.... אני קורא לך שלומבלה מפני שלפני כ 18 שנה אולי יותר העלת רעיון להשתמש בבלה - כזאת ששמים בהן חול בנין ומלט וחצץ . אלו גם אטומות ,גם חזקות והכי טוב זולות וזמינות להפליא.
שם הכל בבלה כזאת (חדשה כמובן) קושר בהצלבה על הגג נגמר הסיפור . אגב מדגיש שוב-הן גם אטומות . נבדק. (בתנאי שלא מאד ישנות)
שוב הזדמנות להודות לך על הרעיון....וואלה רעיון.

טל.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

בןבן
30-12-19, 07:47
בןבן

צודק, אבל מאז התבגרתי והתברגנתי ורוצה משהו שניתן לסגור אותו ברוכסן ולא בקומבינה ושיש לו רצועות מובנות

חחח כן ככה חשבתי ... בכל מקרה אני יוצא ביום חמישי הקרוב שוב ל3 ימים לדרום ,עם... שלומבלה על הגג(4 ידיות אלו הן הרצועות המובנות...אין רוכסנים = אמינות ) שגם חוסכת לי גגון .כל יציאה כזאת ברגע שאני זורק את הבלה על הגג אני מברך אותך . שתהיה לי בריא ותתברגן כמה שבא לך ,את 2 הסנט ממך (איזה 2 סנט, מאות דולרים בהמעטה..) כבר קיבלתי בגדול.
יום טוב שלמה.

amotzg
30-12-19, 10:57
למקרה שמישהו יחשוב לתפור משהו מבלה כזאת.

הן מתבלות מהר ולא עמידות לאור שמש לאורך זמן. חדירת הגשם עולה בהתאם.
זה יכול לעבוד רק אם מחליפים את השק מדי פעם ומשתמשים בו כמו שהוא וחדש.

KOOKE
30-12-19, 21:14
תודה לכל המגיבים. הסתדרתי.

תודה מיוחדת לסביון.

איל מ
31-12-19, 10:13
כדאי מאוד שיהיו תמונות כשזה יגיע

בןבן
31-12-19, 10:31
למקרה שמישהו יחשוב לתפור משהו מבלה כזאת.

הן מתבלות מהר ולא עמידות לאור שמש לאורך זמן. חדירת הגשם עולה בהתאם.
זה יכול לעבוד רק אם מחליפים את השק מדי פעם ומשתמשים בו כמו שהוא וחדש.

עד עכשיו קרוב ל 18 שנה, הוצאתי בחישוב כולל פחות מ 150 שח .... אכן הוחלף מס פעמים. חדשות צריך רק לחורף... הזמנתי שימשונית שמכסה על הכל וגם אוירודינמית וזה משמש אותי כבר 15 שנה. בימים יבשים גם הבלות הישנות טובות.
אין מה לתפור שם ,הכל מוכן AS IS וחזק ,ואמין ונוח.

KOOKE
31-12-19, 10:51
כדאי מאוד שיהיו תמונות כשזה יגיע

אחרי שהגגון החדש יורכב יהיו תמונות של הגגון והתיק. מבטיח.

chicipici
01-01-20, 16:55
אני הימרתי לאחרונה על תיק ROOFMASTER והופתעתי מאוד לטובה.
http://www.amazon.com/gp/product/B01MRP9LCW/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o08_s00?ie=UT F8&psc=1

בסופש האחרון עבר טבילה ראשונה בסופה בנסיעה בכביש 6 מהוד השרון דרומה.
התוכן נשמר יבש מהגשם ונקי מאבק בהמשך ב 3 ימי נסיעה בשטח.

התיק עשוי מחומר פלסטי עבה כמו סירות מתנפחות.
הרוכסן בעל אטימה ובנוסף מכוסה ע"י הדופן החיצונית של התיק אשר נסגרת בפסי סקוץ' חזק בכמה נקודות מסביב.

עם התיק מגיעים שטיחון הגנה משריטות לגג ו 4 רצועות שקשרתי לגגון רשת שלי - 2 לאורך ו 2 לרוחב אשר משחילים אותן דרך 4 לולאות בפינות החלק העליון של התיק.
נראה איך יחזיק בטווח הארוך...

126855

asypeer
01-01-20, 20:25
איזה צמיג הגרנד ויטרה בתמונה נועל? יותר מעניין..

Sent from my iPhone using Tapatalk

-->