PDA

צפייה בגרסה מלאה : עידכון מפות שביל נט על עמוד ענן- מתי?

אריה ברוך
27-01-20, 16:32
שלום חברים ,
אני מנווט עם תוכנת עמוד ענן ומפות של שביל נט.
התברר לי שלשביל נט יש מפות מעודכנות כבר מספר חודשים אשר מחכות שעמוד ענן יעדכן אותם.
ידוע לכם מדוע זה מתעכב, או למי פונים בעמוד ענן?
תודה
אריה

erezgur
27-01-20, 17:38
[email protected]

בהצלחה

נשלח מהנייד

אריה ברוך
28-01-20, 17:36
תודה רבה

נדב42
28-01-20, 18:44
בהצלחה

מה שהוא אמר ...

גיא
28-01-20, 18:54
תודה רבה

באמת .. אין בעבור מה ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

maorgil
29-01-20, 12:33
הסתדרת?

erezgur
29-01-20, 12:58
מוקדם מדי לשאול כנראה...

הייתי מתחיל בבדיקה האם רכישת המפות כללה גם תשלום או הבטחה לעדכוני מפות, זה לא ברור מאליו...

נשלח מהנייד

אריה ברוך
29-01-20, 16:44
היי,
פניתי לעמוד ענן..מתגובותיכם אני מבין שאין למה לצפות.
כמו שכתבתי משביל נט שלחו את המפות המעודכנות לעמוד ענן בכדי שיעלו אותם אך זה לא נעשה מחודש אוקטובר.

- - - Updated - - -

האם יש "רופא " בקבוצה שיעזור לי / לנו ?? :confused:

boaz avrahami
29-01-20, 16:47
אל תצפה ממנו לכלום...
יש לו מילה של עמידר

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

גיא
29-01-20, 17:31
היי,
פניתי לעמוד ענן..מתגובותיכם אני מבין שאין למה לצפות.
כמו שכתבתי משביל נט שלחו את המפות המעודכנות לעמוד ענן בכדי שיעלו אותם אך זה לא נעשה מחודש אוקטובר.

- - - Updated - - -

האם יש "רופא " בקבוצה שיעזור לי / לנו ?? :confused:

הרופא הזה עונה לפעמים בטלפון אבל אין עם מי לדבר ..

benie
30-01-20, 17:38
שכח מעמוד ענן. יוזמה נהדרת שהפכה כנראה גדולה מדי יחסית למשאבים של המפתח. כדאי לעבור לאחת האלטרנטיבות ולרכוש מפות עבורה, לא עבור עמוד ענן. חבל.

אריה ברוך
30-01-20, 17:46
שכח מעמוד ענן. יוזמה נהדרת שהפכה כנראה גדולה מדי יחסית למשאבים של המפתח. כדאי לעבור לאחת האלטרנטיבות ולרכוש מפות עבורה, לא עבור עמוד ענן. חבל.
לאיזה תוכנה כדאי לעבור?
היום אני עם עמוד ענן ומפות של שביל נט.

erezgur
30-01-20, 18:13
עבור על חלק משרשורי בחירת תוכנת ניווט שבתת הפורום המוקדש לתוכנות ניווט ומכשירי קשר.
גבש לעצמך העדפות בהתאם למידע שם ותוכל לשאול ספציפית בהתאם לדרישות ולסוג הפלטפורמה (אתה עם אייפון, אייפד, אנדרואיד... בקיצור, כמו בכל נושא אחר - תגדיר הדרישות והתנאים, אבל בהקשה בפורום המתאים כדי שיוכל לעזור גם בעתיד למישהו עם שאלה דומה)

נשלח מהנייד

benie
30-01-20, 18:24
לאיזה תוכנה כדאי לעבור?
היום אני עם עמוד ענן ומפות של שביל נט.
אני מכיר רבים שנשבעים באפליקציית https://off-road.io. יש גירסאות ל-Windows ו-Android (אני לא יודע בקשר לאייפון). צריך להכיר אותו ובעיקר להתרגל (לא סיפור גדול). אי אפשר להעביר את רשיון המפות שקנית מעמוד ענן לאפליקציה אחרת. מרגיז. כמו שאמרו כאן אחרים, תעבור על השירשורים בפורום ניווט של ג'יפולוג- יש שם הרבה מידע.

גיא
30-01-20, 19:00
אני מכיר רבים שנשבעים באפליקציית https://off-road.io. יש גירסאות ל-Windows ו-Android (אני לא יודע בקשר לאייפון). צריך להכיר אותו ובעיקר להתרגל (לא סיפור גדול). אי אפשר להעביר את רשיון המפות שקנית מעמוד ענן לאפליקציה אחרת. מרגיז. כמו שאמרו כאן אחרים, תעבור על השירשורים בפורום ניווט של ג'יפולוג- יש שם הרבה מידע.

גם לאייפון

Sent from my iPhone using Tapatalk

andy.shaked
04-02-20, 06:03
אם בחרתם לעבור פלטפורמה אפשר לפנות לחברת שביל נט בציון פרטי המשתמש שאיתו נרכשו המפות ולבקש עזרה, לפעמים הם נותנים הנחה על קניית המפות לפלטפורמה החדשה במקום לשלם מחיר מלא, היה על זה דיון בתקופה שעמוד ענן לא תפקד אחרי המעבר לאנדרואיד 9

המדען המטורף

-->