PDA

צפייה בגרסה מלאה : תערוכת חוף ת"א במוזא- תיעוד חוף הצוק

dmxmustfly
08-02-20, 12:18
בתערוכת חוף ת"א במוזא יש במגדל סרט על חוף הצוק. צילומים של כל מיני כלי רכב מתכסחים על הצוק והמכשולים. אין לי מושג מאיזה שנה זה.

erezgur
08-02-20, 12:31
ניסוח מעניין.
אני מניח שהכוונה ל"בור" בתל אביב

נשלח מהנייד

dmxmustfly
08-02-20, 12:46
לא מכיר את ה"בור", הייתי פעם לפני הרבה שנים, כשהשיער היה על הראש ולא על הגב, הרבה בחוף הצוק עם האופנוע, אחרי זה סגרו את החוף לכלי רכב. על המיצג כתוב חוף הצוק. לא מוצא איך להעלות מהטלפון.

six 4 life
08-02-20, 15:55
בתערוכת חוף ת"א במוזא יש במגדל סרט על חוף הצוק. צילומים של כל מיני כלי רכב מתכסחים על הצוק והמכשולים. אין לי מושג מאיזה שנה זה.
כל אותם יפי נפש "אוהבי הטבע" בקרוב מאוד עוד יתגעגעו לזמנים שבכלל היה להם מה לצלם שם
האיזור הזה כבר סגור הרמטית והבולדוזרים ומפלצות הבטון בדרך, דינו של המקום הזה חרוץ ובקרוב כל שיהיה להם לצלם שם זו שיירת מלונות ובנייני יוקרה
העיקר שעוררו מודעות חסרת כל תוכן

gp1
15-02-20, 20:25
כל אותם יפי נפש "אוהבי הטבע" בקרוב מאוד עוד יתגעגעו לזמנים שבכלל היה להם מה לצלם שם
האיזור הזה כבר סגור הרמטית והבולדוזרים ומפלצות הבטון בדרך, דינו של המקום הזה חרוץ ובקרוב כל שיהיה להם לצלם שם זו שיירת מלונות ובנייני יוקרה
העיקר שעוררו מודעות חסרת כל תוכן

הם לא "יפי נפש" ובטח ובטח לא "אוהבי הטבע"..... אלה אנשים צרי העין ונפש פועלים ללא מחשבה ובדיקה וללא הבננה של החוק והסביבה ....ואם הם היו מבצעים חיפוש קל ומהיר באינטרנט ...הם היו מבינים שזה "שטח פרטי" לכל מדבר ועניין שהבעלים לא חסמו אותו ושבעיקרון לא לעיריות ולא למדינה יש זכות לקבוע האם אפשרי לציבור להכנס אליו ... ובחיפוש נוסף הם היו מגלים שיש תוכניות בניה מטורפות לאיזור הנ"ל ושיש משאים ומתנים לגביו וזאת שאלה של זמן. הבעיה היה היא שהעיריות חסמו ובתי המשפט היו פוסקים לטובתן כי....אנחנו מדינה קצת מעוותת

-->