PDA

צפייה בגרסה מלאה : ברזל , מגנזיום או בכלל אלומיניום ?

gillss
10-02-20, 09:21
נמאס לי מחישוקי המקור בקוטר 18" (זה מה שהיבואן "פינק" אותנו בשנתון 2018)
אין כמעט שום צמיג מתאים לג'נט זה וההיצע הנמוך מביא לתמחור שערוריתי .

אני רוצה לעבור ל 17" (זה מותר, זה חוקי וזה מביא שלל יצרני צמיגים והמון סוגי דגם)
והנה השאלות :

1. ברזל , מגנזיום או אלומיניום ? (לא מצועצע ואין לי צורך ב beadlock)
2. יבואן , ספק מוכר שישמח להחליף עבורי את הצמיגים הג'נטים וגם ידאג לשינוי המידות ברישוי עבורי ?
3. חושב על BF בתצורת MS all terrain , יש איזו המלצה לדגם ספציפי ?

אשמח לחוכמת ההמונים

ADaShim
10-02-20, 09:26
2. יבואן , ספק מוכר שישמח להחליף עבורי את הצמיגים הג'נטים וגם ידאג לשינוי המידות ברישוי עבורי ?
שינוי למידה מאושרת לוקח 10 דקות + תשלום אגרה של כ- 35 ₪ בכל מכון טסטים.

Sent using Tapatalk

jonys
11-02-20, 10:32
1. אין באמת דבר כזה גלגלי מגנזיום (לא במכוניות "נורמליות"). הבחירה היא בין סגסוגת אלומיניום לפלדה. היתרון של אלומיניום שהוא יותר קל (משפיע לטובה על ההתנהגות וצריכת הדלק). היתרון של פלדה שיש יותר סיכוי לתקן (בצורה בטיחותית) גלגל שקיבל מכה.
כשאתה הולך לבחור גלגל חשוב לבדוק גם את האופף-סט ואת העומס המותר.
2. לא מכיר פנצ'ריות שעושות את השירות הזה.
חשוב לבדוק מלבד המידה גם את קוד המהירות. יש לא מעט רכבים חדשים שקוד המהירות שקיים ברשיון לא מאפשר החלפה לצמיגים שאינם צמיגי כביש טהורים. גש למכון רישוי ובקש תדפיס מהמחשב של המידות המאושרות. אם במחשב שלהם מופיע קוד מהירות ואצלך ברשיון לא, אל תיגע. הסיכוי שתמצא מכון שיהיה נחמד מספיק לא לרשום לך קוד מהירות שיגביל אותך בבחירת הצמיגים, נמוך.
3. BF-G KO2

KOOKE
12-02-20, 00:50
אתה יכול לפנות ליריב קלר מסופרג'יפ ייתן לך את השירות המבוקש - כולל החלפת הצמיגים והחישוקים ושינוי המידה ברישיון.

למיטב ידיעתי המידה עם ג'אנט 17 היא 255/75/17 והיא מידה מותרת לרכב שלך בשנתון שלך. תוודא זאת בקלות באתר משרד התחבורה שם יש רשומון יבוא - הוראת רישום של כל הרכבים מכל השנתונים שכולל בין היתר גם את מידות הצמיגים המותרות לכל דגם ודגם.

לגבי החישוקים - יש כיד שנייה פעמים רבות חישוקי 17 סגסוגת אלומיניום מקוריים של הרכב של כאלו שבמסגרת השיפור של הג'יפ החליפו לחישוקים אחרים.

-->