PDA

צפייה בגרסה מלאה : הדתה ברכבים שלנו wtf?!

סולי
27-02-20, 13:50
חבר יקר ניגש לטסט... עם טויוטה היילקס 97.. וויכוח על מדבקת משקלים.. וזה מה שהודבק:127558

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

polar bear
27-02-20, 13:58
תרגמו את מה שכתוב על הדולר. לדעתי אמריקניזציה מכוערת.

נמרוד
27-02-20, 14:01
הדפס והדבק:
127559

erezgur
27-02-20, 15:29
יפה!
רעיון למפגש הבא....

נשלח מהנייד

geva dover
27-02-20, 17:51
מקלף את זה ורושם את המספרים על המדבקה הישנה, מצד שני, סופש הבא אני בטיול נצטלם עם יצורים ימיים או בשר לבן ליד.

איל מ
27-02-20, 17:57
אם עשית טסט ביד יצחק בראש העין ועברת, תגיד תודה שזה המחיר ששילמת.
יותר מתאים להם:" בשם תאוות הבצע נרמה ונגנוב".

geva dover
27-02-20, 18:02

כשגרתי במרכז הייתי עובר אצלהם קבוע, אם איפה שאני גר היום גם אם אני אסע שעה צפונה אני לא אגיע לשם

איל מ
27-02-20, 19:31
עם כל הכבוד, אם אני לא טועה אתה נוסע בהיילקס. זה אומר שלפי ההגדרה שלך יש מצב שאתה גר גם בשוהם ;)

יואב פולס
28-02-20, 07:35
בעניין המדבקה,
הלכתי לשאול מכר, בעל מכון רישוי את עניין המדבקה.
השאלה:

אהלן,
בעבר היה נהוג להדביק על כנף קדמית מדבקת משקלות לרכב מסחרי. משקל עצמי, משקל מועמס, משקל כולל.
האם התקנה הזו עדיין בתוקף? לאיזה כלי רכב - רק מסחריים? ג'יפים? טנדרים? האם יש מידה המוגדרת בתקנות למדבקה?

תודה,
יואב

והתשובה:
מדבקת רישום משקולות עדיין בתוקף.
אין גודל מסויים.
רכבים מסוג N חייבים במדבקה.
פקחי משרד התחבורה טוענים כי גם רכב M1-מרכב אחוד חייב בה(אצלינו לא מחייבים), מאחר ורכב זה היה בקטגורית החיוב בעבר(רכב כלאיים), ולראיה הם טוענים כי אין לו פטור מרישוי שנתי 3 שנים בהיותו חדש אלא רק שנתיים(למרות היותו M1).

נדב42
28-02-20, 09:17
מעצבן ומקומם (הכותרת של המדבקה), השאלה אם לחבר יש כוח/רצון להתעסק עם זה. אני במקומו הייתי מעתיק עם טוש את המספרים למדבקה הישנה שיש שם, ומסלק את החדשה לכל הרוחות ...

gp1
28-02-20, 09:35
חבר יקר ניגש לטסט... עם טויוטה היילקס 97.. וויכוח על מדבקת משקלים.. וזה מה שהודבק:127558

++

יאאללללה הפגנה בבלפור.... ...אוהלים בשדרות רוטשילד ....
דע לך שעכשיו החבר שלך נוסע ברכב משופר וממוגן

ד ו ר ו ן
28-02-20, 09:42
מה מונע מהחבר שלך למשוך טיפה את מדבקה ולחתוך את הקטע שלא בא לו טוב בעין?

בחייאת,
זבוב מפיל.
זה לא שונה מלוגו פרסומת של עסק אחר על מדבקה כמו זו שלמטה.
יותר טוב,
שירשום בטוש שחור על המדבקה הישנה ויוריד את החדשה.
גם ככה המשקלים שרשומים זה התקינה ולא המשקל בפועל של הרכב.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

סולי
28-02-20, 11:50
זה היה מצחיק ותו לא.

עלוו פה שרשורים על הרבה פחות..

boaz avrahami
28-02-20, 11:57
למה במדבקה של יד יצחק יש טלפון ובשניה אין?

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

gp1
28-02-20, 15:25
מעצבן ומקומם (הכותרת של המדבקה), ...

למה מעצבן ומקומם ????
לא טוב לך ? לך למכון אחר. מכיר את המושג ...."אצלנו זה ככה" ?? לא טוב לך לך למישהו אחר.

opl
28-02-20, 15:35
בטסט הקודם של הדיפנדר התבקשתי להשלים מנין.
הבית כנסת מתפקד גם לעיתים כחדר כניסה לבור.

עשו לי את התרגיל הקבוע של "אתה האחרון שחסר" כשבפועל היה חסר עוד שמונה

אפילו זה לא עזר לדיפנדר לעבור חלק או לפחות לא להיות מוכשל על סתם שטויות שמטרתן נטו להכניס כסף למכון.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200228/0b1448ec2cb367d07ab8037e9b0f2805.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

המשוטט
28-02-20, 17:34
בטסט הקודם של הדיפנדר התבקשתי להשלים מנין.
הבית כנסת מתפקד גם לעיתים כחדר כניסה לבור.

עשו לי את התרגיל הקבוע של "אתה האחרון שחסר" כשבפועל היה חסר עוד שמונה

אפילו זה לא עזר לדיפנדר לעבור חלק או לפחות לא להיות מוכשל על סתם שטויות שמטרתן נטו להכניס כסף למכון.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200228/0b1448ec2cb367d07ab8037e9b0f2805.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalkיפה לך כיפה של "חב מעצר" ;-)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

ModChiP
28-02-20, 18:52
יש לך מזל, לפעמים מבקשים ממך להשלים מניין וחסר עוד 9.

לעניין המדבקה, שיחתוך את החלק המיותר וימשיך לדרכו שמח וטוב לבב.
מזכיר לי ששמו לי במוסך מסגרת ללוחית הרישוי מבלי שביקשתי, מחקתי עם אצטון את הכיתוב המיותר, וקיוותי שפעם הבאה שאני שם, בעל המוסך ישאל אותי מה קרה לכיתוב.

האמת שזה בא לי טוב, זה היה קטנוע ושם חייב עוד חיזוק ללוחית רישוי כדי שהיא לא תתעופף.

amirmoshe
28-02-20, 19:31
עם היילקס טסט רגיל. אני מוכן למדבקה כזו.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

liontamer84
28-02-20, 19:51

+1

גר בראש העין, לא מתקרב לשם גם עם הבימבה של הילד.

avikkllk
28-02-20, 19:53
בואו נגזים בגלל מדבקה..3..2..1 ו...

geva dover
28-02-20, 19:57
מעצבן ומקומם (הכותרת של המדבקה), השאלה אם לחבר יש כוח/רצון להתעסק עם זה. אני במקומו הייתי מעתיק עם טוש את המספרים למדבקה הישנה שיש שם, ומסלק את החדשה לכל הרוחות ...

זה בדיוק מה שעשיתי

ADaShim
28-02-20, 20:20
למה מעצבן ומקומם ????
לא טוב לך ? לך למכון אחר. מכיר את המושג ...."אצלנו זה ככה" ?? לא טוב לך לך למישהו אחר.לא הזהירו אותו לפני שהוא נכנס. אם הוא היה יודע שככה זה יגמר אולי באמת היה הולך למכון אחר.

Sent using Tapatalk

IlanHadar
28-02-20, 21:39
איך שתסתכלו על זה, זה לא תקין.
החוק/תקינה אומר לרשום משקלים, כל תוספת למדבקה אסורה, גם אם התקינה לא אומרת בפירוש.
מכון רישוי שמייצג את התקינה צריך להתנהג מקצועי בהתאם.

תתארו לכם שכל אחד יעשה כרצונו, מחר ירשמו:אללה הוא XXX
מוות ל XXX
הפועל ת"א ל XXX

לאן נגיע?

ModChiP
29-02-20, 17:06
אם ככה אז צריך להעיף את כל המסגרות ללוחיות רישוי עם פרסומת.

ADaShim
29-02-20, 17:07
יש חובת מסגרת ללוחית רישוי?

Sent using Tapatalk

ModChiP
29-02-20, 17:13
אין.

הבנתי את הראש שלך אבל.
זה היה פחות נורא אם על המדבקה היה רשום השם של המכון?

נדב42
29-02-20, 17:25
כן. זו הבעת דעה, לא פרסומת למי שמדפיס לך את המדבקה על חשבונו..

ModChiP
29-02-20, 17:31
אתה משלם עבור המדבקה.
זה לא בחינם.

נדב42
29-02-20, 20:06
אז בכלל...

אם כך אז אני במקומו הייתי דורש שיסירו ומסרב לשלם. לוקח את הטוש ורושם לבד על המדבקה הישנה ...

אומי5
01-03-20, 09:26
בואו נגזים בגלל מדבקה..3..2..1 ו...

אני יכול לשים לך על האוטו מדבקה של העמותה לקידום הבשר הלבן בישראל ?

asafk
01-03-20, 15:29
אין תקן למדבקת המשקלים.
כשהוכשלתי בטסט על זה יצאתי וכתבתי בטוש על מדבקה לבנה שהדבקתי במקום.
במקאה אחרנרק הכשילו על מדבקה (הבוחן הסתכל בצד הלא נכון) ולא הציעו מדבקה .

יצאו בסדר מצידם שסיפקו את המדבקה ולא הכשילו.

אסף.

gp1
01-03-20, 20:56
הבנו......הצלחתם לעבור טסט מכה ראשונה ....ווו......אין על מה לבכות ולהתלונן אז....יגעתם מצאתם : הדתה במדבקה .
נפתח לכם התחת אהה ?
בחייאת ....אם תראו קבוצה של דתיים מניחים תפילין בפארק תצרחו הדתה ..אבל אם תראו בני דודים פורסים שטיחונים ומתפללים ...אפילו לא תעזו לצייץ .... אז לכו לקלסוואה או למשולש ולא יעשו בכם הדתה ...
כנראה שבמקרה שלך הרב היה צריך להתחיל ב"ברית המילה"

!!! רבי יהודי, כומר נוצרי, אימאם מוסלמי ונזיר בודהיסטי נפגשים בכנס בין דתי. הם מתחילים להתדיין ביניהם כדי לנסות ולקבוע למי יש דת יותר חזקה ומושכת. לאחר שעות ארוכות של דיון ללא התקדמות הם מחליטים לקיים תחרות: הם יצאו לטיול אל היער הסמוך שם כל אחד מהם יימצא דוב וינסה לגרום לו לאמץ את הדת שהוא מייצג - זה שיצליח במשימה, אמונתו תוכתר למנצחת.

הם ניגשים אל היער, קובעים נקודת מפגש בקצהו ונכנסים לתוכו האחד אחרי השני.
ראשון יוצא מן היער הכומר, ואחריו האימאם. אומר הכומר: "אתה לא תאמין, זה פשוט מדהים! אמנם הדוב שפגשתי שאג ואיים עליי בתחילה, אבל כל מה שהייתי צריך כדי להרגיעו זה לקרוא לו כמה פסוקים מן הברית החדשה ולהתיז עליו מעט מים קדושים. ביום ראשון הקרוב נביא אותו לכנסייה הקרובה ביותר ואז נטביל אותו לנצרות".
אומר לו האימאם: "רק ביום ראשון? הדוב שאני פגשתי כבר עכשיו מוסלמי. מהרגע הראשון שהתקרבתי אליו ידעתי שאין לי מה לחשוש כי אללה לצדי, אז פרסתי שטיחון על האדמה, ירדתי על ברכיי והתחלתי להתפלל. הדוב קרב אליי עם הבעה שלווה על פניו, הבטתי בעיניו והורתי לו להגיד את העדות – 'אין אללה מלבד אללה'- וכעת הוא כבר מוסלמי טוב שמתכוון לעלות למכה בקרוב מאוד".
עוד השניים משוחחים, והנזיר הבודהיסטי מגיח מן היער. פונים אליו הכומר והאימאם ואומרים לו: "לקח לך זמן רב, נראה שלא עמדת במשימתך...".
אומר להם הנזיר: "אדרבא ואדרבא, לקח לי זמן רב כי אני והדוב שפגשתי עשינו יחד ויפאסנה והתפללנו ארוכות אל האלים הטובים. בו ברגע שהוא ראה אותי יושב על הקרקע בתנוחת הלוטוס, ידי פרוסות לצדדים ועייני עצומות, הוא הצטרף אליי ואני הרגשתי את רוחו של בודהה בתוכו".
"יפה מאוד" אומר הכומר "נראה שכולנו עמדנו במשימה ולא ניתן להכריע... אבל רגע, איפה הרבי? הוא עוד לא יצא מהיער?"
באותו רגע מגיח הרבי בבהלה מבין העצים, בגדיו קרועים, גופו ופניו מלאים חבורות ושריטות.
"מה קרה לך?" שואלים פה אחד בתדהמה הכומר, האימאם והנזיר.
עונה להם הרבי המותש והחבול: "כנראה שלא הייתי צריך להתחיל עם עניין ברית המילה..."

יואב פולס
01-03-20, 22:46
יש מדבקות למשקלות.
מי שירצה מוזמן לשלוח מייל ל [email protected] עם כתובת למשלוח דואר ויקבל מדבקות.
בלי הדתה ובלי בשר חזיר. רק ציור של צפרדע.

geva dover
01-03-20, 22:47
הבנו......הצלחתם לעבור טסט מכה ראשונה ....ווו......אין על מה לבכות ולהתלונן אז....יגעתם מצאתם : הדתה במדבקה .
נפתח לכם התחת אהה ?
בחייאת ....אם תראו קבוצה של דתיים מניחים תפילין בפארק תצרחו הדתה ..אבל אם תראו בני דודים פורסים שטיחונים ומתפללים ...אפילו לא תעזו לצייץ .... אז לכו לקלסוואה או למשולש ולא יעשו בכם הדתה ...
כנראה שבמקרה שלך הרב היה צריך להתחיל ב"ברית המילה"

!!! רבי יהודי, כומר נוצרי, אימאם מוסלמי ונזיר בודהיסטי נפגשים בכנס בין דתי. הם מתחילים להתדיין ביניהם כדי לנסות ולקבוע למי יש דת יותר חזקה ומושכת. לאחר שעות ארוכות של דיון ללא התקדמות הם מחליטים לקיים תחרות: הם יצאו לטיול אל היער הסמוך שם כל אחד מהם יימצא דוב וינסה לגרום לו לאמץ את הדת שהוא מייצג - זה שיצליח במשימה, אמונתו תוכתר למנצחת.

הם ניגשים אל היער, קובעים נקודת מפגש בקצהו ונכנסים לתוכו האחד אחרי השני.
ראשון יוצא מן היער הכומר, ואחריו האימאם. אומר הכומר: "אתה לא תאמין, זה פשוט מדהים! אמנם הדוב שפגשתי שאג ואיים עליי בתחילה, אבל כל מה שהייתי צריך כדי להרגיעו זה לקרוא לו כמה פסוקים מן הברית החדשה ולהתיז עליו מעט מים קדושים. ביום ראשון הקרוב נביא אותו לכנסייה הקרובה ביותר ואז נטביל אותו לנצרות".
אומר לו האימאם: "רק ביום ראשון? הדוב שאני פגשתי כבר עכשיו מוסלמי. מהרגע הראשון שהתקרבתי אליו ידעתי שאין לי מה לחשוש כי אללה לצדי, אז פרסתי שטיחון על האדמה, ירדתי על ברכיי והתחלתי להתפלל. הדוב קרב אליי עם הבעה שלווה על פניו, הבטתי בעיניו והורתי לו להגיד את העדות – 'אין אללה מלבד אללה'- וכעת הוא כבר מוסלמי טוב שמתכוון לעלות למכה בקרוב מאוד".
עוד השניים משוחחים, והנזיר הבודהיסטי מגיח מן היער. פונים אליו הכומר והאימאם ואומרים לו: "לקח לך זמן רב, נראה שלא עמדת במשימתך...".
אומר להם הנזיר: "אדרבא ואדרבא, לקח לי זמן רב כי אני והדוב שפגשתי עשינו יחד ויפאסנה והתפללנו ארוכות אל האלים הטובים. בו ברגע שהוא ראה אותי יושב על הקרקע בתנוחת הלוטוס, ידי פרוסות לצדדים ועייני עצומות, הוא הצטרף אליי ואני הרגשתי את רוחו של בודהה בתוכו".
"יפה מאוד" אומר הכומר "נראה שכולנו עמדנו במשימה ולא ניתן להכריע... אבל רגע, איפה הרבי? הוא עוד לא יצא מהיער?"
באותו רגע מגיח הרבי בבהלה מבין העצים, בגדיו קרועים, גופו ופניו מלאים חבורות ושריטות.
"מה קרה לך?" שואלים פה אחד בתדהמה הכומר, האימאם והנזיר.
עונה להם הרבי המותש והחבול: "כנראה שלא הייתי צריך להתחיל עם עניין ברית המילה..."

לקחת את זה למקום אחר,
בכל מקרה זה לא היה במכה ראשונה
הדתה משמע גם כפיה כחלק מהעניין ואני לא בן אדם מאמין ולכן לא ארצה מדבקה כזו על הרכב
אין לי בעיה שמי שרוצה שיתפלל איפה שהוא רוצה, בחיאת אני אפילו יסכים להשלים מניין אם צריך
זה לא קטע של שנאת דת כמו שהפכת את זה אלא פשוט סוג של כפיה לא רצונית, אם היה רשום שם המכון או משהו כזה לא היה אכפת לי בכלל. חבל לי שזה הגיע למקומות האלה מבחינתך.
לילה טוב

ד ו ר ו ן
02-03-20, 01:32
יש מדבקות למשקלות.
מי שירצה מוזמן לשלוח מייל ל [email protected] עם כתובת למשלוח דואר ויקבל מדבקות.
בלי הדתה ובלי בשר חזיר. רק ציור של צפרדע.

צילום?

avikkllk
02-03-20, 06:51
אני יכול לשים לך על האוטו מדבקה של העמותה לקידום הבשר הלבן בישראל ?תעביר לי את הרכב טסט ושים גם פתק של הרשימה המשותפת..כיף?

אומי5
03-03-20, 09:31
הרשימה המשותפת וחזיר לא הולכים ביחד.

ובאמת אין לי שום רצון לשים לאף אחד שום מדבקה על הרכב, קודם כל כי אני לא אוהב מדבקות על רכבים במיוחד לא כאלו של אג'נדה.
חוץ מזה אני מתפלא איך דווקא אנשים עם עקרונות ואמונות מתפלאים שגם לאחרים יש.
הרי יוצר המדבקה יודע שיש לו לקוחות חילוניים או לא יהודים, אבל הוא לרגע לא חושב שאולי הם לא ירצו משפט כזה על הרכב שלהם.

-->