PDA

צפייה בגרסה מלאה : פנס אחורי ימני וייעוץ בקשר לטיפול כללי ומציאת הבעיה 4x4 - טרופר דיזל 04 מנוע 3.0

thenewtrooperguy
05-03-20, 14:07
אהלן אנשים,

ברשותי טרופר דיזל 2004 דגם XTRIM, מנוע 3000 דיזל אוטומוט.
הפנס האחורי ימני (בתוך הבודי) נסדק. אין חדשים במוסכי UMI. מה מציעים?

אני מתכוון לעשות טיפול לבד, זאת אומרת להחליף שמן, פילטר שמן, לעשות flush למערכת קירור, להחליף פילטר אוויר.
איזה פילטרים, שמנים ונוזל קירור מומלצים?

נורית 4X4 מהבהבת אחרי לחיצה על כפתור 4WD. בדקתי את הצינורות וואקום ונראה שהכל בסדר.
סיבות אחרות לתקלה?

תודה לעוזרים.

Raccoon
05-03-20, 14:18
אהלן אנשים,

ברשותי טרופר דיזל 2004 דגם XTRIM, מנוע 3000 דיזל אוטומוט.
הפנס האחורי ימני (בתוך הבודי) נסדק. אין חדשים במוסכי UMI. מה מציעים?

אני מתכוון לעשות טיפול לבד, זאת אומרת להחליף שמן, פילטר שמן, לעשות flush למערכת קירור, להחליף פילטר אוויר.
איזה פילטרים, שמנים ונוזל קירור מומלצים?

נורית 4X4 מהבהבת אחרי לחיצה על כפתור 4WD. בדקתי את הצינורות וואקום ונראה שהכל בסדר.
סיבות אחרות לתקלה?

תודה לעוזרים.לגבי נורית 4 על 4 תבדוק באיזה קצב היא מהבהבת - פעמיים בשניה או ארבע פעמים בשניה. חוץ מהצנרת ואקום יכולה להיות לך בעיה במשלב החשמלי בטרנספר, הקצב אמור לספק לך את המידע הזה.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

נדב ש.
05-03-20, 15:10
פילטרים מקוריים בלבד.
יש 2 פילטרים שמן.
שמן 5w40 סינטטי מחברה מוכרת.

לגבי 4x4, תבדוק את המשלב שלא תקוע, ומנוע שילוב חשמלי מאחורי הטרנספר(אמור לשמוע אותו כשאתה לוחץ על שילוב)+וואקומים וסולונואידים על הסרן הקידמי.

thenewtrooperguy
05-03-20, 15:30
לגבי נורית 4 על 4 תבדוק באיזה קצב היא מהבהבת - פעמיים בשניה או ארבע פעמים בשניה. חוץ מהצנרת ואקום יכולה להיות לך בעיה במשלב החשמלי בטרנספר, הקצב אמור לספק לך את המידע הזה.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk
לפי בדיקה אחרונה, פעמיים.

פילטרים מקוריים בלבד.
יש 2 פילטרים שמן.
שמן 5w40 סינטטי מחברה מוכרת.

לגבי 4x4, תבדוק את המשלב שלא תקוע, ומנוע שילוב חשמלי מאחורי הטרנספר(אמור לשמוע אותו כשאתה לוחץ על שילוב)+וואקומים וסולונואידים על הסרן הקידמי.
היכן מומלץ לרכוש את הפילטרים המקוריים? מוסכי UMI?
ומה בקשר לנוזל קירור? ממליץ על משהו ספציפי?
לגבי שמן מנוע, Castrol Edge 5W-40 מומלץ? או הדגם Magnatec? או משהו אחר לגמרי?

לגבי ה-4x4, אני אבדוק את העניין מחר או בשבת.

אגב, אתה יכול לפרט טיפה על הפנסים אחוריים תקן אמריקאי שהיו לך בטרופר?
יצא לי לראות הודעה שלך בחיפושים ישנים מציין את זה...
כרגע מחפש משומש להחליף את הסדוק.

אני פדנט בנושאים כאלו, אז מצטער על החפירה :rolleyes:

נדב ש.
05-03-20, 16:49
לגבי הפילטרים umi או חנןיות חלפים מוכרות.

נוזל קירור מומלץ zerex או דומה.

לגבי השמן, קסטרול סבבה, רק שים לב שמיועד לדיזל ולא בנזין.

לגבי הפנסים, אז כמו שראית אלה שבטמבון נוטים להישבר באופן תדיר בגלל זוויות נטישה(תלוי ברמת הטיולים), פשוט מבטלים אותם וסוללים חיווט לפנסים בבודי, חש פתחים והכנה גם בבודי בשביל זה, בפנסים האלה יש כבר הכנה לאיתות ואור בלם, מומלץ למצוא פנסים(בקליט) חליפיים חדשים שבהם האיתות הוא שקוף(ואז שמים נורה כתומה) ולא אדום, למרות שגם עם האדום לא ניתקלתי בבעיה במבחן השנתי...

- - - Updated - - -

אגב לגבי ה 4x4 אם מהבהב איטי(2 שניות) אז יש תקלה בשילוב, אם מהבהב מהיר אז יש ניסיון לשלב מבחינת המערכת אבל בת'כלס לא מתבצע שילוב בגלל משהו מכני, תקלה במשלב וכו'.

Eyal Flax
08-03-20, 12:30
פנסים, אתה יכול לחפש בפייסבוק משומשים בקבוצת מועדון איסוזו בשטח. חדשים מחו״ל אתה יכול להזמין באתר הזה:
http://autolightsbulbs.com/Isuzu/light.aspx

wonderd
09-04-20, 22:06
יש גם פנסים חדשים חליפיים בארץ לדעתי ב auto365.co.il או שתחפש בפייסבוק יש כאלה למכירה מדי פעם.
לגבי 4X4 - סביר להניח שהבעיה במשלב או בואקומים, אתה צריך מישהו שקצת מכיר שיבדוק לך את זה.
אם אתה רוצה לבדוק לבד, תתחיל עם בדיקת ואקומים - יש שני צינורות שמתחברים למשלב (בצד נהג על הבקאקס הקדמי :p) - תוציא את שניהם (ותזכור מי הלך לאן..) ותבדוק באיזה יש ואקום, אחר כך תלחץ על הכפתור ותבדוק אם התחלף הואקום.

אלעד.

-->