PDA

צפייה בגרסה מלאה : חלקים לגנרטור בריגס אנד סטראטון

איל מ
19-03-20, 14:44
מחפש קרבורטור לגנרטור בריגס אנד סטראטון 4.5 kw.
האחרון שהתעסק איתו כנראה טחן למוות את ההברגות של הדיזות. כרגע מניע רק עם ספריי, והצ'וק כנראה לא מתפקד. הגנרטור ממשיך לעבוד כשהוא כבר מונע, אבל לדעתי עובד על צ'וק ושורף דלק (יביא לפיוח יתר ובסוף להרס). זה חבל כי נראה שהמנוע במצב מצוין, וגם המחולל.
על קרבורטור חדש רוצים סכום שמגיע כמעט למחיר של גנרטור סיני.
האופציה היא למצוא מישהו עם נבלה ישנה שלא עובדת ולקנות ממנו קרבורטור שלם.
אז אם אתם מכירים אחד כזה, זרקו מילה.
לחילופין, אם אתם מכירים מישהו שמתעסק ספציפית עם החברה הזאת, שיש סבירות למצוא אצלו חלקים משומשים, כי היום הרוב עובדים עם סיניים, או הונדה או מיצובישי.
תודה.

asypeer
19-03-20, 17:37
יש באיביי במחירים של 10-15 דולר לחדש, אם יש לך את הזמן לחכות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נדב42
19-03-20, 20:05
וזה כנראה ייקח הרבה יותר זמן מהרגיל...

סער
26-03-20, 23:29
מנסיון אישי בשיפוץ מכסחת b&s, יש באיביי הרבה חלקים. מגומיות/מחט, אטמים, ועד קרבורטור שלם. במקרה שלי כל חלקי הגומי בקרבורטור לא החזיקו מעמד.
הרבה מכסחות משתמשות במנועים שלהם (גם כאלו של מותגים אחרים). חפש כאלו. שים לב שלרוב מנוע של מכסחת יושב בזוית שונה ממנוע גנרטור.
לא נתת פרטים נוספים/תמונות אז לא יודע להוסיף מעבר לזה.

איל מ
27-03-20, 10:21
תודה על המענה.
הגנרטור תקין, הקרבורטור לא. מניע עם ספריי ומייצר חשמל. דיזה ראשית שחוטה, ושאר ההברגות טחונות מהתעסקות של מישהו קודם. קרבורטור אצל היבואן בארץ סביב ה600 שח לפני מעמ ומשלוח.
לפי מודל המנוע (38432), לפי (type (176e1 ולפי הלוגו על הגנרטור (BSP4500). לא מצליח למצוא התאמה בטוחה באמאזון. מכיוון שאבדה אופציית המשלוח חינם, לא זמן טוב לטעויות (כמו שכתבתם, קרבורטור עולה גרושים, אבל המשלוח יקר). אולי תוכלו לעזור לי:

128150

גלעד .ג.
27-03-20, 22:45
אלי לנג במושב בית נקופה, תעשה גוגל...

איל מ
28-03-20, 15:22
הצלחתי להתקדם בגוגל.
המנוע הוא מדגם vanguard 7.5 hp, מה שמעורר אצלי דחף לא ברור להשתמש בו בשביל באגי קטנה....😈
בכל מקרה, קרבורטור כזה עולה 105 דולר קומפלט ולפני משלוח ומסים, באתרים שמתעסקים עם חלקי חילוף כאלו. (באיביי יש יותר בזול, אבל לא ברור אם זה הדגם המדויק. אמאזון מחוץ למשחק כרגע).
עם זאת, מסתבר שניתן להזמין חלקים לפי cat ומק"ט וייתכן שבהמשך אעשה זאת. ואזמין רק דיזה ראשית. בכל מקרה אצטרך לעבור על כל הקרבורטור כדי לראות שאין נזקים נוספים, ולזה, כרגע, אין לי זמן.

איל מ
28-03-20, 15:27
אלי לנג במושב בית נקופה, תעשה גוגל...

כרגע אני לא מעוניין לשלם יותר לאנשים על בדיקה בלבד. במיוחד כשנושא הניידות בעייתי, והכדאיות מוטל בספק. אולי אתייעץ איתו טלפונית לגבי חלקים משומשים. תודה.

-->