PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה בוסטר צריך לקנות? (למצבר לא מושב תיקון)

4by4
28-03-20, 13:54
שלום לכולם.
שואל בשביל חבר. צריך בוסטר חזק למיצובישי טרייטון טורבו דיזל 2.4
מישהו יכול להמליץ על משהו? כמה אמפר? איזה סוג או איפה אפשר לקנות?
איו בעית תקציב אבל מין הסתם לא מחפש את הכי יקר, עדיף משהו קומפקטי שאפשר לקחת לשטח.
תודה לכולם.

איל מ
28-03-20, 14:04
באמת כל כך קשה להריץ חיפוש?

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/94067-%D7%91%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%A8-%D7%9C%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%A2%D7%94-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/105790-%D7%91%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%A8-%D7%9C%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%A2%D7%94

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/114328-%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F-%D7%94%D7%A9%D7%95%D7%95%D7%90%D7%AA%D7% 99-%D7%91%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%A8-%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%A2%D7%94-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%A9%D7%9C-Project-Farm

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/113870-%D7%91%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%A8-%D7%9C%D7%94%D7%A0%D7%A2%D7%94-%D7%95%D7%98%D7%A2%D7%99%D7%A0%D7%AA-%D7%A6%D7%A8%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%9D

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/61612-%D7%91%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%A8

4by4
28-03-20, 18:20
כל כך קשה הבנת הנקרא?
אם רשמנו שאנחנו לא מבינים בזה כלום. הגדלנו ורשמנו שמדובר ברכב עם נפח מנוע 2.4
כנראה ששרשור על מה לעשות עם בוסטר שהסוללה שלו התנפחה לא יהיה רלוונטי בשבילי.
כנראה שגם שרשור על מישהו שחיפש המלצה לבוסטר (לא יודע אפילו לאיזה רכב הוא ביקש את זה) ובמקום זה קיבל הנחיה להיות מקגייבר ולבנות משהו מכבלים ושנאים גם לא יהיה רלוונטי לי.
וככה גם שאר השרשורים המיותרים שבזבזת את הזמן לחפש ולזרוק פה.
אבל תודה אחי שטרחת לרשום הודעה מתנשאת ואפילו לא זרקת המלצה רלוונטית!

יש פה מישהו שיכול להיות קצת יותר ענייני ולעזור לי. כנראה שעשינו חיפוש באנטרנט, כנראה שראינו שרשורים בפורומים בארץ ובחול וכנראה שאנחנו באמת לא מבינים בזה כלום עד למצב שפתחתי בקשה לעזרה בפורום.
בקשה פשוטה. מנוע 2.4, איזה בוסטר יעשה את העבודה?

יואב פולס
28-03-20, 18:29
לאחרונה רכשתי בוסטר GB 70 של חברת NOCO מאתר אישטח.
מוצר מרשים וחזק, טרם יצא לי להשתמש בו.
החברה ידועה באיכות מוצריה, החנות 'אישטח' מוכרת כאן היטב בזכות רמת שירות אולי הגבוהה בארץ.

איל מ
28-03-20, 18:44
כל מה ששאלת מופיע בשרשורים שקישרתי. כולל למה לא לקנות נוקו.
אם אתה מתעקש. בכפית:
https://www.aliexpress.com/item/32747554188.html

או אם אתה רוצה בארץ:
https://www.sollan.co.il/sale.asp?pid=22145&gclid=Cj0KCQjw8svsBRDqARIsAHKVyqEg6lCAEq

Saar
28-03-20, 19:00
אני הזמנתי את הבוסטר של שיומי , אבל עדיין לא הגיע.
יש לי נוקו, מוצר יקר שלא שווה את מחירו. התקלקל תוך חצי שנה למרות שתמיד היה טעון. חבל על הכסף.
(תקרא חוות דעת באמזון ותראה ביוטיוב שאני ממש לא היחיד שטוען כך)היה לי גם סיני פשוט שעשה את העבודה הרבה יותר טוב מהנוקו (הייתה לי בעיה בהנעה תקופה מסויימת כך שיצא לי לנסות סיני ונוקו במקביל)
סער

asafk
28-03-20, 19:30
אם תמצא שיאומי ממוכר אמין (כלומר לא זיוף) - מומלץ ביותר.
(שיאומי, יותר מהכל, היא חברת בטריות....)

אסף.

איל מ
28-03-20, 20:25
בהודעה הקודמת הקישור הוא לסוג שיש לי. ההוא מעלי הוא התוצאה הראשונה שקפצה לי. זה יותר זול ועם יותר קונים:
https://www.aliexpress.com/item/32828662924.html

hadtomer
28-03-20, 20:30
לאחר 3 בוסטרים שנעו בין סיני זול לסיני יקר- הגעתי למסקנה שבוסטרים יכולים אחרי שנה שנתיים לשמש כאחלה סוללה לתאורת מחנה- לא יותר. קנה סט כבלים רציני וסע לדרכך.

Saar
28-03-20, 20:43
כבלים טובים זה חשוב, אבל דורשים רכב נוסף...
בוסטר הוא פיתרון חירום כשאתה לבד.

4by4
29-03-20, 15:37
אם תמצא שיאומי ממוכר אמין (כלומר לא זיוף) - מומלץ ביותר.
(שיאומי, יותר מהכל, היא חברת בטריות....)
אסף.

תודה אסף.
אחרי בדיקה שעשינו על יצרנים כנראה שבאמת נחפש שיאומי. יש לך מושג כמה אמפר יעשה את העבודה בהתאם לנתוני הרכב שרשמתי?

לאחר 3 בוסטרים שנעו בין סיני זול לסיני יקר- הגעתי למסקנה שבוסטרים יכולים אחרי שנה שנתיים לשמש כאחלה סוללה לתאורת מחנה- לא יותר. קנה סט כבלים רציני וסע לדרכך.

סגור אחי. תרשום לי פה רק מספר טלפון שלך ותהיה זמין 24/7 ככה שכל פעם שנהיה צריכים להניע עם כבלים תבוא להעמיד את הרכב. קח בחשבון שזה גם בחירום לשטח אז אל תשכח לשלב 4*4.
אני הכי אוהב חכמולוגים כמוך. "קנה סט כבלים וסע לדרכך.. תניע דרך החשמל סטטי באוויר".
כלום לא נשאר לנצח, אם צריך לקנות עוד אחד אחרי שנתיים נקנה. אם אחרי שנה, גם נקנה. ככה זה בחיים.

איל מ
29-03-20, 16:10
סה"כ אתה מאוד ידידותי לשמוע אנשים שרוצים לעזור לך.

יובל48
29-03-20, 18:54
תודה אסף.
אחרי בדיקה שעשינו על יצרנים כנראה שבאמת נחפש שיאומי. יש לך מושג כמה אמפר יעשה את העבודה בהתאם לנתוני הרכב שרשמתי?

סגור אחי. תרשום לי פה רק מספר טלפון שלך ותהיה זמין 24/7 ככה שכל פעם שנהיה צריכים להניע עם כבלים תבוא להעמיד את הרכב. קח בחשבון שזה גם בחירום לשטח אז אל תשכח לשלב 4*4.
אני הכי אוהב חכמולוגים כמוך. "קנה סט כבלים וסע לדרכך.. תניע דרך החשמל סטטי באוויר".
כלום לא נשאר לנצח, אם צריך לקנות עוד אחד אחרי שנתיים נקנה. אם אחרי שנה, גם נקנה. ככה זה בחיים.

עם תגובה כזו אני לא מבין למה טורחים בכלל לענות לך.

4by4
29-03-20, 23:27
סה"כ אתה מאוד ידידותי לשמוע אנשים שרוצים לעזור לך.

לאנשים שמנסים כן.
לאנשים שלא לא.

לא מתכוון להעליב אף אחד. אבל להציע למישהו כבלים שהוא צריך בוסטר ו"סע לדרכך" כאילו זה נותן איזשהו פיתרון לבעיה זה כמו להציע למישהו להחליף צמיג רק בגלל שהוא שאל כמה PSI למלא.

בכל מקרה תודה לעונים. העברתי לו את המידע נקווה שיסתדר
שוב, לא התכוונתי להעליב מישהו גם אם הוא חושב שהוא עזר או לא.
שבוע טוב.

lizard
30-03-20, 07:44
אני קניתי בוסטר, אחרי שניסיתי כל מיני NOCO ודומיהם, מל.כ בעלות של 900 שח+-. לא הכי גדול שהיה להם אז אבל גם לא הכי קטן.
אני מניע איתו את כל הרכבים והציוד שיש לי. זה כולל ג'יפ גראנד צ'רוקי מנוע V8 נדמה לי 4 משהו ליטר. מלגזת דיזל ישנה בת 40 שנה (מנוע מניע בנגיעה, אין כבר דברים כאלו), טרקטור MF50E, גם בנגיעה. וכמובן כל הפרייבטים שיש לי. בעבר הניע גם טנדר סונומה 4.3 ליטר בנזין (אבל המשאבת דלק הלכה קפוט כנראה והוא כבר לא מניע).

יש לי אותו כבר כמה וכמה שנים. לפעמים לא מטעין שבועות או חודשים, לפעמים משתמש כל הזמן.

זה לא מוצר קומפקטי, בערך 30X30 סמ עובי 10-15 ס"מ. לא כבד מאוד, אפשר לשאת וכשאני בטיולים הוא באוטו. יש שקע מצית לכל מיני דברים אחרים.

ממליץ מאוד.

4by4
30-03-20, 09:17
אני קניתי בוסטר, אחרי שניסיתי כל מיני NOCO ודומיהם, מל.כ בעלות של 900 שח+-. לא הכי גדול שהיה להם אז אבל גם לא הכי קטן.
אני מניע איתו את כל הרכבים והציוד שיש לי. זה כולל ג'יפ גראנד צ'רוקי מנוע V8 נדמה לי 4 משהו ליטר. מלגזת דיזל ישנה בת 40 שנה (מנוע מניע בנגיעה, אין כבר דברים כאלו), טרקטור MF50E, גם בנגיעה. וכמובן כל הפרייבטים שיש לי. בעבר הניע גם טנדר סונומה 4.3 ליטר בנזין (אבל המשאבת דלק הלכה קפוט כנראה והוא כבר לא מניע).

יש לי אותו כבר כמה וכמה שנים. לפעמים לא מטעין שבועות או חודשים, לפעמים משתמש כל הזמן.

זה לא מוצר קומפקטי, בערך 30X30 סמ עובי 10-15 ס"מ. לא כבד מאוד, אפשר לשאת וכשאני בטיולים הוא באוטו. יש שקע מצית לכל מיני דברים אחרים.

ממליץ מאוד.

יאו ל.כ!!! איך לא חשבנו על זה
סהכ יש להם שם דברים איכותיים. עד היום לי אישי לא יצא להתאכזב מהם. אתה יודע לומר לי של איזה חברה יש לך? וכמה אמפר זה?

ronen7k
30-03-20, 09:45

נראה שהוא לא מבין את הלך הרוח של גולשי האתר...

ד ו ר ו ן
30-03-20, 10:05
.

כל הרכבים האלו שכחת אורות דולקים?

zivo
30-03-20, 10:06
נראה שהוא לא מבין את הלך הרוח של גולשי האתר...

ואם להיות רצינים, אתה צודק פעמיים-
פעם אחת, כי זו באמת חוצפה לענות כך למי שמנסה לענות לשאלה שלך (גם אם הוא לא בדיוק פגע).

ופעם שניה, וזו גם רוח האתר, יש משהו בהערה על כך שבן אדם שואל א' ועונים לו ב'.
הוא לא שאל איך להתגבר על בעיית מצבר, הוא כבר החליט, הוא רוצה בוסטר וזה מה שהוא שאל.
זו תופעה שחוזרת פה, הרבה פעמים, ויש לה חלק גדול, בהתבדרות של השירשורים.

לפני כמה ימים אסף שאל איך משביתים מנוע בפני גנבים, אחרי 3-4 תשובות עניניות, כל הדיון הפך לסיפורים איך גנבו רכב בגרירה.
אבל הבן אדם לא שאל מה השיטה הנפוצה לגניבת רכב, הוא בסה"כ שאל איך משביתים בקלות, את המנוע.
מה הבעיה לענות לעניין (או לא לענות).

אז יש פה כמה שירשורים איקונים (כמו דרור הטסטים והתיסמונות שהוא מזהה בנו) שכל תכליתם זה ללהג ולהוציא קיטור, אבל שבן אדם שואל שאלה טכנית, מה הבעיה לשמור על דיון מסודר???

My two cents

opl
30-03-20, 10:39
כי עדיין בסופו של יום זאת קהילה. וכמו שכתבת - לרוב אחרי כמה תגובות רציניות ולעניין מגיע ההומור, זה נורא? עדיף שנהיה רובוטים? הרבה דיונים נהיו מעניינים הרבה יותר אחרי שמוצא הנושא שלשמו נפתח והדיון זלג הצידה.

128222

לעניין "התנהלות" פותח השרשור... גם אם אני רואה את ההגיון בדבריו - מיותר- תתעלם.

זאת תקופה שכולם על קוצים ועצבים. תנשמו, נעבור גם את זה.

zivo
30-03-20, 10:56
כי עדיין בסופו של יום זאת קהילה. וכמו שכתבת - לרוב אחרי כמה תגובות רציניות ולעניין מגיע ההומור, זה נורא? עדיף שנהיה רובוטים? הרבה דיונים נהיו מעניינים הרבה יותר אחרי שמוצא הנושא שלשמו נפתח והדיון זלג הצידה.

128222

לעניין "התנהלות" פותח השרשור... גם אם אני רואה את ההגיון בדבריו - מיותר- תתעלם.

זאת תקופה שכולם על קוצים ועצבים. תנשמו, נעבור גם את זה.

מאחר שיש זמן, ומזמן, כדרכו של האתר, כבר חטפנו את השירשור אז-

לא אנחנו לא רובוטים, אבל זה לא פייס או אינסטוש...
ולא במקרה, יש פה פורומים כללים שמיועדים לליהוג, ויש פה פורמים מקצועים.
מבחינתי, היתרון הגדול של האתר הזה היה ביכולת לנהל דיונים מקצועיים (זוכר שהיו גם אתרים אחרים? ניסית לחשוב למה הם מתו והפעילות שלהם עברה לקבוצות פייסבוק וואטסאפ?).
הבעיה, שבזמן האחרון, וזה כבר סחף שלקרוב לשנה, אי אפשר לנהל פה דיון מקצועי.
למה לא לכבד את מי שרוצה לנהל איזה דיון? כמו איזה ילדים עם הפרעת קשב בבי"ס, לא מעניין אותי, נפריע לכל הכיתה.
לא מעניין אותך, אל תקרא. אבל למה להפריע למי שזה כן מעניין אותו?
גם אי אפשר לפתח דיון, וגם, בדיעבד, שמנסים לחפש איזה תשובה לאיזה שאלה, זה בלתי אפשרי. כל כך הרבה בליל של קישקושים, איפה אפשר למצוא \ לעקוב אחרי הפתרון.

lizard
30-03-20, 10:58
יאו ל.כ!!! איך לא חשבנו על זה
סהכ יש להם שם דברים איכותיים. עד היום לי אישי לא יצא להתאכזב מהם. אתה יודע לומר לי של איזה חברה יש לך? וכמה אמפר זה?לא זוכר, יכול לצלם. כמו שכתבתי ץ, הכי גדול שיכולתי להרשות לעצמי. לא יודע כמה רלוונטי אליך. טרקטור זה לא רכב מודרני.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

lizard
30-03-20, 10:59
כל הרכבים האלו שכחת אורות דולקים?לפעמים הם לא מונעים חודשים וכן המצבר נגמר או לפחות לא מאפשר הנעה.
גם בטרקטור וגם במלגזה יש בעיה באלטרנטור שאני לא רץ לתקן.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

opl
30-03-20, 11:38
זיו, אני חושב שאתה מגזים. מאוד. אבל מקבל בהבנה, לכל הפחות בשירשורים שאתה תיקח חלק פעיל או מוביל בהם.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

asafpeleg
30-03-20, 12:17
לא מנסיון ועדיין לא הזמנתי, אבל ראיתי מספר השוואות מוצרים, (נכון, קשה להוכיח אוביקטיביות) אבל ממה שראיתי עושה רושם ש Tacklife מספק את הסחורה.
כזה:
https://www.ebay.ca/itm/312940880878
אם מישהו התנסה, גם אני אשמח לשמוע.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

itayhi
30-03-20, 21:27
ברוח האתר,תשובה אמיתית שלא תעזור לך בשיט...

קניתי לפני מספר חודשים בוסטר "נו-ניים" של
מדבקה כלשהיא בשם CARPOW דגם D60
המספרים על הנייר 18600 mah. פיק 600 אמפר.
עלה לא זול. סביב 600+ ש''ח. אחרי הנחה רצינית.

בשורה התחתונה,
מחזיק בחצר יוקון וסמוראי. שניהם בנזין כמובן.
שניהם כמעט לא נוסעים לאחרונה (אני חוסך בדלק עם קורולה שקיבלתי בירושה זמנית) ושניהם עם מצבר ישן מדי כך
שהבוסטר עובד קשה...כל 3 ימים אני משתדל להתניע את שניהם...

הסמוראי לא מדגדג לו. כולל כמה עשרות סטרטרים בשבת האחרונה כדי להבין למה הנבלה לא מתניעה.
בהתנעה של היוקון ממצב של מצבר מת מרגישים שהסטרטר מתקשה אבל עדיין מניע בנגיעה ואין צורך ביותר מחצי שניה על הסוויץ.

ולמה התשובה לא עוזרת לך בשיט? כי חוץ מסיטונאי חשמל ספציפי בטבריה, לא מצאתי אותו בשום חנות אינטרנטית בארץ 😂
גם כשאני קניתי אותו הוא היה אחרון על המדף....

הבוסטר הקודם שלי היה נו-ניים אחר שקניתי בזול
מתוקף תפקידי כמתנדב ב"ידידים".
החזיק מעמד כמעט 3 שנים וגם הוא הציל
אותי לא פעם ממצבר גמור.

בהצלחה

itayhi
30-03-20, 21:37
עוד משהו, בעצם שניים.

1. את הבוסטר הנוכחי קניתי מעכשיו לעכשיו.
בלי לברר ובלי בדיקה מקדימה.
הייתי צריך באותו יום ומעכשיו לעכשיו.

2. (גם) במסגרת ההתנדבות ב"ידידים" גיליתי שאנשים לא יודעים
לעשות שימוש נכון בבוסטר שלהם.
מטבע הדברים, התנינים בבוסטר קטנים וחלשים
מתנינים של כבלי התנעה.
יש חשיבות רבה לתשומת לב מדוקדקת לאופן הצמדת
התנינים לקטבי המצבר. גם בגלל הגודל אבל גם ובעיקר בגלל
הקפיץ החלש יחסית של התנינים הגמדיים המצורפים לרוב
הבוסטרים הסטנדרטיים.

My two amps

ishc
03-04-20, 09:54
זה שלי, הניע כבר את הפאגרו פעם אחת.
לא יודע מאיפה נקנה כי קיבלתי אותו מתנה מחמי. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200403/0fce7d33d9dde0bcfe4c8838492c5d59.jpghttp s://uploads.tapatalk-cdn.com/20200403/ac00bd68be69ad22dbfb9b8f7569c7b2.jpg

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

איל מ
03-04-20, 11:56
זהה למה שיש לי שקישרתי (למעט כמובן ההצהרות על הקיבול, בהן כל מפיץ מדביק מדבקה דמיונית משלו).

GodsFather
03-05-20, 14:50
מקפיץ,

מישהו מכיר -

https://a.aliexpress.com/_dZkWDtl

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

zivo
03-05-20, 15:19
מקפיץ,

מישהו מכיר -

https://a.aliexpress.com/_dZkWDtl

תמונה יפה, כל השאר קישקוש.

לא מכיר, אבל מכיר קצת יכולות של ליתיום, ומצבר ליתיום של 22AH (מה שכתוב שם 22000MAH), לא מסוגל לתתזרם רגעי של 2000A או 2500A (תלוי איפה אתה קורא).
גודל פיזי כזה לא מסוגל להכיל 22AH.
ושמישהו מוכר לי שקרים, וחוסר שיטתיות בשקר (זרם פיק, 2000A או 2500A?), אז אני לא מאמין לו גם אם הוא יגיד שהשמש זורחת במזרח.
דרך אגב, תראה את התגובות, טעינה מהירה דרך USB C ....אתה יודע כמה זמן לוקח לטעון 22AH דרך USB C???

alto
03-05-20, 17:05

לא מכיר, אבל מכיר קצת יכולות של ליתיום, ומצבר ליתיום של 22AH (מה שכתוב שם 22000MAH), לא מסוגל לתתזרם רגעי של 2000A או 2500A (תלוי איפה אתה קורא).
ושמישהו מוכר לי שקרים, וחוסר שיטתיות בשקר (זרם פיק, 2000A או 2500A?), אז אני לא מאמין לו גם אם הוא יגיד שהשמש זורחת במזרח.
דרך אגב, תראה את התגובות, טעינה מהירה דרך USB C ....אתה יודע כמה זמן לוקח לטעון 22AH דרך USB C???

יש לי כזה, עד היום התניע פרייבט בלי למצמץ, רכב גיבור עוד לא יצא לי.
יחסית נראה איכותי.
קבלתי עליו המלצות מבעלי פג'רו אחרים שטוענים שהתניע להם.

GodsFather
03-05-20, 17:06

דרך אגב, תראה את התגובות, טעינה מהירה דרך USB C ....אתה יודע כמה זמן לוקח לטעון 22AH דרך USB C???נראה לי שהכוונה שהמכשיר מאפשר הטענה מהירה למוצרים מבוססי type c, לא שזה נטען על ידי כבל type c...

אין הרבה חווד בפנים, אבל הרוב המוחלט חיובי

GodsFather
03-05-20, 17:07
אלטרנטיבה

https://m.aliexpress.com/item/4000185855643.html?trace=wwwdetail2mobil esitedetail

?

alto
03-05-20, 17:07
נראה לי שהכוונה שהמכשיר מאפשר הטענה מהירה למוצרים מבוססי type c, לא שזה נטען על ידי כבל type c...

אין הרבה חווד בפנים, אבל הרוב המוחלט חיובי

נטען עי usb-c
מהיר? לא יודע, לא יצא לי לטעון מלא.
עריכה: בדקתי שוב את מה שאני קניתי: https://www.aliexpress.com/item/4000244691744.html
זול יותר אבל משלוח יקר

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

חנן-ג'יפולוג
03-05-20, 17:17
הכיתוב הוא שטויות, כרגיל. צחקתי ממש כשראיתי שהוא נותן 22000 mah של PEAK CURRENT . (להדיוטות שלא הבינו את הבדיחה: אין קשר בין current ובין mah)

יש שם נתון של 81.4 שנראה קצת קרוב יותר למציאות והוא שווה ערך לכ7 אמפר שעה.

לעניין עצמו: גם אם היצרנים הם שקרנים גדולים, המוצרים האלה במקרים רבים נותנים את מה שצריך: התנעה.

zivo
03-05-20, 18:57
לעניין עצמו: גם אם היצרנים הם שקרנים גדולים, המוצרים האלה במקרים רבים נותנים את מה שצריך: התנעה.

השאלה, התנעה של מה?
במסגרת הקשקשת, כתוב שם דיזל עד 6.5 ליטר.
שזה יניע את הטרופר, נדבר.
זה שזה מניע מנוע של פרייבט, זה עוד לא נתקלתי בבוסטר שלא עושה.

חנן-ג'יפולוג
03-05-20, 21:53
אני נתקלתי בחוסר יכולת של בוסטר כזה להניע. עבדנו על כמה עשרות רכבים פרטיים במסגרת פרויקט כלשהו. הבוסטר הניע רכב אחד, ואת השני בתור כבר לא, למרות שהוא היה מלא.
אז נשלף מתא המטען ה"משכנע": פק של שלושה Yuasa lev40, ועשה את העבודה עד סוף היום בלי להתעייף ובלי לבקש טעינה.

GodsFather
03-05-20, 22:10
אני נתקלתי בחוסר יכולת של בוסטר כזה להניע. עבדנו על כמה עשרות רכבים פרטיים במסגרת פרויקט כלשהו. הבוסטר הניע רכב אחד, ואת השני בתור כבר לא, למרות שהוא היה מלא.
אז נשלף מתא המטען ה"משכנע": פק של שלושה Yuasa lev40, ועשה את העבודה עד סוף היום בלי להתעייף ובלי לבקש טעינה.מה זאת אומרת את השני לא? מה היה הכשל שמנע את המשך הפעולה?

חנן-ג'יפולוג
03-05-20, 23:52
כבר נכתב על הסוגיה הזו פעם, באתר הזה. ככל שמצבר הרכב מרוקן יותר, כך חלק מכח הבוסטר הולך לטובת טעינת המצבר, בו בזמן שהחלק הנותר מנסה לסובב את הסטרטר. לפעמים זה מספיק, לפעמים לא.
אז במצב האחרון שווה לנסות לנתק את המצבר, ואז לנסות להניע מהבוסטר.

לשאלתך: כנראה שמצבר הרכב השני בתור היה ריק יותר ממצבר הרכב הראשון, ובנוסף, הבוסטר כבר היה מעט פחות מלא.
.

.
אגב, מישהו הצליח להבין למה בין מגוון הרכבים שהדבר הזה מסוגל להתניע יש תמונה של מכסחת דשא עם התנעה ידנית?

ומה זה CONSTANT CURRENT PROTECTION ? AI SOFTWARE PROTECTION ?

alto
04-05-20, 09:41
ומה זה CONSTANT CURRENT PROTECTION ? AI SOFTWARE PROTECTION ?

איש מכירות שזרק כל buzzword שהוא מכיר
(מאוד פופלרי אצלנו בהי-טק)

erezgur
05-05-20, 13:14
חברה סבירה, מחיר טוב. לא התעמקתי מעבר לזה, מבצע שקפץ לי כעת, אם זה מעניין

[emoji3581] Baseus 8000mAh Car Jump Starter 800A
[emoji383] Price: 36.70 USD (33.65 EUR)
[emoji273] #Aliexpress Direct Link is: https://bit.ly/3diBxjz

[emoji385] Coupon - "BASEUS401" + $3 store coupon

נשלח מהנייד

Dan Mil
06-05-20, 22:16
128993

במקרה נתקלתי במשהו שמוכר גם גאמפ סטארטים (ראה בתמונה)
מתוצרת סין - מותג לא מוכר לי...
אם מעניין אותך תפנה אלי בהודעה אישית ואתן לך טלפון ואיש קשר

-->