PDA

צפייה בגרסה מלאה : אחרי הקורונה - רעיונות (פוסט אופטימי)

ymandel
07-04-20, 15:00
אז אחרי/אם וכאשר נשרוד את הקורונה, מחיר הדלק ברצפה, אביב בחוץ(או קיץ/סתיו), ממשלה חדשה, בני ברק בניהול צה"ל ועוד דברים טובים שכאלו.
טיול הראשון אחרי הסגר? (ביקור אצל החמות לא נחשב!)

גיא
07-04-20, 15:01
אז אחרי/אם וכאשר נשרוד את הקורונה, מחיר הדלק ברצפה, אביב בחוץ(או קיץ/סתיו), ממשלה חדשה, בני ברק בניהול צה"ל ועוד דברים טובים שכאלו.
טיול הראשון אחרי הסגר? (ביקור אצל החמות לא נחשב!)

יהיו פקקים בציחור ...

amitaikl
07-04-20, 15:29
אתה מתכוון אחרי שתפוג השפעת האלכוהול ביום שאחרי היום שאחרי?

אומי5
07-04-20, 16:00
לוקח את רשימת המקומות פה, מצליב מול שטפון ההמלצות בYNET, וחושב איפה יהיה הכי פחות עמוס.

כל זה בהנחה שהטיול הראשון לא יהיה מפגש ג'יפולוג 2020.

נדב ש.
07-04-20, 18:18
המסקנה מכל הקורונה הזאת:
אל תדחה למחר מה שאתה יכול לעשות היום.
כבר שבועיים ומשהו יושב וחושב כמה טיולים דחיתי/ביטלתי מאי אלו סיבות...
אז שנחזור לשגרה הדבר הראשון שעושה מניע ובורח מהבית לזמן בלתי מוגבל לאן שבא לי ועד לאן שהרכב יגיע.

ymandel
07-04-20, 18:23
מסכים לגמרי.
אני באירופה, רגיל לגבולות פתוחים ולחופש תנועה בלתי מוגבל, פתאום הכל סגור.
עם פתיחת הגבולות, מצייד את ה130 במה שצריך וחוצה כמה שיותר ארצות: -)
רק עוד לא החלטתי, צפונה לנורווגיה או דרומה לאלבניה.

איל מ
07-04-20, 19:27
המסקנה מכל הקורונה הזאת:
אל תדחה למחר מה שאתה יכול לעשות היום.
כבר שבועיים ומשהו יושב וחושב כמה טיולים דחיתי/ביטלתי מאי אלו סיבות...
אז שנחזור לשגרה הדבר הראשון שעושה מניע ובורח מהבית לזמן בלתי מוגבל לאן שבא לי ועד לאן שהרכב יגיע.

אז אתה נוסע עד קצה הרחוב? ;)

נדב ש.
07-04-20, 20:32
אז אתה נוסע עד קצה הרחוב? ;)

התלבטתי אם להוסיף את השורה האחרונה.... ואז חשבתי מי יגיב עליה... אבל זה היית דווקא אתה 😂

tallevi
07-04-20, 21:16
מה שהיה הוא שיהיה. אין הבדל.

לעניין הטיולים, עושה רושם שתקופת הקורונה לא תהיה תקופת ההשבתה הארוכה ביותר דווקא.

כן, עדיין יהיו לנו על הראש בית, אשה, עבודה, ילדים, הורים...וחשבון הבנק.

טל.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

איל מ
08-04-20, 07:07
התלבטתי אם להוסיף את השורה האחרונה.... ואז חשבתי מי יגיב עליה... אבל זה היית דווקא אתה 😂

לי מותר. זה כמו בדיחות שואה. 😋

hadtomer
08-04-20, 12:12
אחרי הקורונה?

ובכן- ברגע שיודיעו שמגבלות התנועה, בהנחה שזה יקרה במאי יוני - אני שם את הבנות שלי במרכז הסלון (כי עוד אין בית ספר), מצמיד אותן לאשתי שתחיה- ומבצע עם הקבוצה שלי את המסלול שהינו אמורים לעשות בסוף אפריל, עם שינוי מקום. שינוי המקום נובע מהסיבה הפשוטה שהמסלול החודשי שלנו היה אמור להיות באזור השומרון - ואני לא מעוניין כרגע להיתקל באוכלוסיה פלסטינית. לא מסיבות פוליטיות, זה באמת לא מעניין אותי וכל הפוליטיקאים באמת על הזין שלי - אלא מסיבות שקשורות בזה שלא בא לי להיות ההוא שנסע לטייל, נתקל ברועה עיזים וחזר עם קורונה.

אז כאמור- נוסעים למדבר. ובגלל שכבר תחילת הקיץ-אז טיול יומיים מיתולוגי. כנראה שהחום יהיה כבר כזה של תחיל הקיץ - אז בטח משהו שהוא לא יותר מדי דרומה. נאמר למשל אזור שדה בוקר לכביש הערבה עם מרזבה בירידה.

המסלול עדיין אינו ברור לחלוטין אבל אני זה שעל האוכל ביום השני. ואני אחרי 3 ימים של סידור הרכב בחניה- שפצורים, הוספת פריטי מטבח, תיקון ושדרוג גגון ועוד ועוד ועוד.

אז ככה:

בעצירת הקפה הראשונה פותח את הפינג'אן וכיוצא בזאת - אבל גם שולף את הקולמן הנאמנה והבלתי מאכזבת, שבאמת מוכיחה את עצמה שוב ושוב ושוב כהשקעה שהופכת כל טיול לסוג של ארוחה מתגלגלת- שולף שערות קדאיף וגבינה- ומכין על ברנר אחד מי סוכר ובשני מחבת כנאפה.

בעצירת הצהרים- במבער ימין מתבשלת שקשוקה. במבער שמאל יושב ווק. בווק יש רבע כוס שמן וברבע כוס נמסות 2 קוביות שום קפוא. נמסו? 2 חבילות פלפלונים נכנסות פנימה. אדום, כתום, ירוק. מוקפצות. מוקפצות. עוברות לחבר'ה לחימום קנה. עם עלי גפן. בנתיים גזיה נוספת נפתחת בצד- האמגזית הישנה שלי. על האמגזית יושבת פלטת צליה. על הפלטה בצל קצוץ. עושה המון אדים. אחרי 3 דקות מתווסף בשר טחון. מערבב. מערבב. כמון. כמון. בהראט. לא הרבה בישול, למניעת אובדן נוזלים. יש תערובת? נכנסת לפיתות. הפיתות אחת אחת, כמו שהן, עולות על פלטת הצליה. עם הקצת מיצים שנשארו על הפלטה. על כל פיתה מניח מחבת כבדה מהקדאיף. אש קטנה, 2 דקות כל צד. מגיש עם טחינה עם מלא לימון - במקביל לירידת השקשוקה מהאש.

במקביל - בגלל שזה טיול החזרה מהקורונה- שולף לפני האוכל את ששת ה"נגב IPA" ששמתי בצד- ושם אותן בצידנית המשנית - ומכסה בקרח (למרות שהן היו קרות).

מגיש הכל יחד לכל הרעבים.

רק שנחזור לטייל כבר.

boaz avrahami
08-04-20, 13:33
לפרוטוקול, הפלסטינאים לקחו את עניין הסגר הרבה יותר ברצינות מהישראלים.
בברטעה זה בכלל מודגש.
חצי מהכפר ישראלי וחציו האחר פלסטינאי.
הפלסטינאי סגור כבר יותר משבוע.
אין יוצא ואין בא.
בישראלי עדיין מסתובבים אם כי מרבית העסקים מושבתים

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

דרור ברלי
08-04-20, 13:52
בני דודינו באיו"ש כבר רגילים לסגר ולעוצר חדשות לבקרים. הם לא נלחצים מזה.
הם גם לא צריכים להתנפל על הסופר והמכולת - שק קמח, שק אורז, והם מסודרים להרבה זמן.

וחוץ מזה שאצלם משטרה זה משטרה, סגר זה סגר ועוצר זה עוצר. תסתובב בחוץ? תתווכח עם שוטר?.... עלולים לירות בך.

ולאחרי הקורונה?
יומיים-שלושה ניקוי ראש מדברי.
לאן? לא יודע. נגב. מה שנקרא "טיול עץ". התמרחות מתחת לעצי שיטה שווים.
מה אוכלים? אנאעארף. מה שיש.

ד ו ר ו ן
08-04-20, 14:13
ולאחרי הקורונה?
יומיים-שלושה ניקוי ראש מדברי.
לאן? לא יודע. נגב. מה שנקרא "טיול עץ". התמרחות מתחת לעצי שיטה שווים.
מה אוכלים? אנאעארף. מה שיש.
לגמרי עץ..
עברנו חורף מהטובים שהיו למדבר בשנים האחרונות.
הכל ירוק, פורח, גבים מלאים ו.. ססאמק.

אז לנסוע למקום שרואים רחוק, ממש רחוק.
ואז יורדים לשבת בעץ.

jacob72
08-04-20, 23:26
יש כאלה שלא ממתינים ליום שאחרי (:

https://m.ynet.co.il/Articles/5710944?utm_source=taboola_internal&utm_medium=organic

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

zerez
09-04-20, 13:30
עובר את מצפה דרומה וניכנס לאחד המסלולים לפי מה שהתחשק באותו הרגע, לא מתכנן מראש.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

שמעון.פ
10-04-20, 12:31
אני חולם שצה"ל יאפשר כניסה לשטחי אש למשך שבוע במקום חול המועד.
ואז אצא לטיול בן 3 ימים בתא השטח בין הכבישים 40.171.10.211

-->