PDA

צפייה בגרסה מלאה : ממוצע צריכת דלק - לנדקרוזר 2007 דיזל קצר עם צמיגי bf ko2?

mishu
14-04-20, 23:22
אני יודע שצריכת דלק תלויה בהמון פרמטרים, ובכל זאת אני מעוניין בסקר קטן, מבעלי לנדקרוזר עם מאפיינים דומים, על צריכת הדלק הממוצעת שלהם ברכב. אני שוקל לרכוש את ה-bf ko2 ומנסה להעריך את צריכת הדלק שתהיה לי כשרוב הזמן אני נוסע נסיעות בינעירוניות.

תודה

assafy
14-04-20, 23:30
בממוצע 1 ל9. ל"ק ארוך 5 הילוכים.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

mishu
14-04-20, 23:35
בממוצע 1 ל9. ל"ק ארוך 5 הילוכים.

תודה אחי וחג שמח :)

erezgur
15-04-20, 10:07
אם השאלה שלך באמת מתייחסת להשפעה של החלפת הצמיגים - אז התשובה היא שההשפעה תהיה זניחה.

נשלח מהנייד

assafy
15-04-20, 10:51
אם השאלה שלך באמת מתייחסת להשפעה של החלפת הצמיגים - אז התשובה היא שההשפעה תהיה זניחה.

נשלח מהנייד +1

mishu
15-04-20, 11:44

נשלח מהנייד

אני בסדר עם "זניחה". העניין הוא שבימי קורונה עוד לא הספקתי לגמור טנק דלק מלא עם הצמיגים שיש כרגע ואין לי מול מה להשוות. רציתי לקבל הערכה של צריכת הדלק לפני רכישת הצמיגים.

תודה.

ד ו ר ו ן
15-04-20, 12:05
הבדל מדיד בדלק יהיה בהבדל קוטר ומשקל משמעותי בין 2 צמיגים.
השפעת חתך סוליה זניח עד לא מדיד

הבדל של כמה PSI בצמיג או הבדל בין נסיעת לילה וצהריים/מזגן יהיה גדול יותר.

mishu
15-04-20, 12:47
הבדל מדיד בדלק יהיה בהבדל קוטר ומשקל משמעותי בין 2 צמיגים.
השפעת חתך סוליה זניח עד לא מדיד

הבדל של כמה PSI בצמיג או הבדל בין נסיעת לילה וצהריים/מזגן יהיה גדול יותר.

אתה צודק וזה נכון מאוד. פתחתי את הפוסט כדי לקבל הערכה כללית לא מחייבת מכאלה שהתנסו בנסיעה עם הצמיגים האלה ויודעים להגיד בערך מה היתה צריכת הדלק שלהם.

erezgur
15-04-20, 18:13
מה שמנסים לומר לך אבל ענראה שלא מצליחים - אין קשר לצמיגים ואם אתה לפני החלפת הצמיגים או לאחריהם.

אם התכוונת לשאול מהי צריכת דלק ממוצעת ברכב הזה אז השאלה מבלבלת (בלי קשר לצמיגים). קיבלת מעט תשובות למעלה, מתשובות לשאלות דומות שעלו בעבר, אני מניח שבנסיעה בינעירונית רגועה, עם לחץ אוויר נכון, רכב לא עמוס מדי ובצב תקין - אתה יכול להגיע גם למספרים כמו 10 ק"מ לליטר ואולי גם טוב יותר. מצד שני בנסיעה עירונית, הרבה עצירות והאצות, רגל כבדה על הגז וכו' - אל תתפלא לראות גם פחות מ-7-8 קמ לליטר.

שוב - החלפת הצמיג, במידה המקורית, לא תשנה משמעותית את המספרים הללו.

mishu
15-04-20, 20:16
מה שמנסים לומר לך אבל ענראה שלא מצליחים - אין קשר לצמיגים ואם אתה לפני החלפת הצמיגים או לאחריהם.

אם התכוונת לשאול מהי צריכת דלק ממוצעת ברכב הזה אז השאלה מבלבלת (בלי קשר לצמיגים). קיבלת מעט תשובות למעלה, מתשובות לשאלות דומות שעלו בעבר, אני מניח שבנסיעה בינעירונית רגועה, עם לחץ אוויר נכון, רכב לא עמוס מדי ובצב תקין - אתה יכול להגיע גם למספרים כמו 10 ק"מ לליטר ואולי גם טוב יותר. מצד שני בנסיעה עירונית, הרבה עצירות והאצות, רגל כבדה על הגז וכו' - אל תתפלא לראות גם פחות מ-7-8 קמ לליטר.

שוב - החלפת הצמיג, במידה המקורית, לא תשנה משמעותית את המספרים הללו.

אוקיי, הבנתי. תודה רבה.

-->