PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'אנקיות לכלי עבודה, ברזלים, קורות עץ וכו'. שתפו במידע.

אייל
04-05-20, 09:29
מכירים ג'אנקיות לברזלים, כלי עבודה או כל דבר אחר שעשוי לעניין אותנו, ממחזרי הברזל וחובבי הזבל. שתפו.
בכל הארץ, מכל הסוגים, אם זה מגרש ברזל שמוכר לפי קילו או מחסן שקונה כלי עבודה משומשים. לפעמים השולחן של הכרסומת שנמצא בזבל יכול לפתור בעיה למישהו, לעיתים זה התושבת המאסיבית של המחרטה שיכולה להשתלב עם השולחן במרפסת. הכל תופס.

שתפו. אם זה יהיה מספיק מעניין, ננעץ את זה בראש הפורום.

עידו לוריה
04-05-20, 09:47
יעקב מרקוביץ 0544331970
מחזור אל מתכות , קניה / מכירה .
ניתן למצא אצלו נירוסטה אלומניום וכו

עידו

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

de fox
04-05-20, 12:30
תציינו אזור בארץ\ מיקום

זוהר לב
04-05-20, 13:40
אם מחלקי מחרטה או כרסומת אתה הולך לעשות שולחן וקורא לזה מיחזור, ממני אתה לא מקבל שום מידע.:p

איציק - 4X6ZH
04-05-20, 19:18
אם מחלקי מחרטה או כרסומת אתה הולך לעשות שולחן וקורא לזה מיחזור, ממני אתה לא מקבל שום מידע.:p

שומר תחביבו לא לתת כתובות

פיני ד
05-05-20, 11:43
בעבר היה בל.כ
מכירה של ציוד משומש מעודפי צבא\בזק\חברת חשמל והיה מעולה!
אבל הם סגרו את החצר :\

גם אני אשמח לגלות עוד מקומות כאלו.

שומר תחביבו לא לתת כתובות

אומי5
05-05-20, 15:38
בחולון יש ג'נקיה עם הרבה ציוד צבאי, לא הייתי שם אבל שמעתי מכמה שהיו שמצאו דברים הזויים. אם נכנסים מכביש ארבע פונים שמאלה בכיכר ושזה שם איפשהו.

דרור ברלי
05-05-20, 15:51
בחולון יש ג'נקיה עם הרבה ציוד צבאי, לא הייתי שם אבל שמעתי מכמה שהיו שמצאו דברים הזויים. אם נכנסים מכביש ארבע פונים שמאלה בכיכר ושזה שם איפשהו.

מהפעם האחרונה שהיינו שם....
זו בעיקר ג'אנקיה.
ערימות אשפה ושום דבר מעניין.

למי שבכל זאת מעוניין.... למגיעים מכביש 4, פונים שמאלה ברמזור. ואז ימינה לאיזור התעשיה הקטן ולכביש שמוביל לשכונת מולדת. הכביש מתעקל ימינה ב-90 מעלות לכיוון מולדת אבל אתם תמשיכו ישר בשביל עפר קצרצר ותיכנסו לרחבה עם קונטיינרים וערימות זבל. זה שם.

זוהר לב
06-05-20, 10:18
הייתי שם ביום הבחירות.
שכונה שמזכירה את שכונת הארגזים בדרום ת"א, ומה"זבל" שיש שם מישהו מתפרנס.

-->