PDA

צפייה בגרסה מלאה : היכן ניתן לטייל לא רחוק מגוש דן- שניתן להגיע רק עם הג'יפ

hadtomer
07-05-20, 21:24
היי

הסגר נגמר ואפשר לטייל. הטיול הגדול יהיה עוד שבוע - אך הבטחתי לילדות שנפרוס מחצלת במקום יפה. ברור לי שבשבת הקרובה כל המקומות שאנחנו מכירים היטב לכוס קפה יהיו עמוסים בטירוף. ואני מחפש מקום שניתן להגיע אליו רק עם הג'יפ. כלומר בשפה יפה- מקום בו לא נראה משפחות על טויוטה קורולה (אלא אם ממש הגביהו אותה והתקינו טרנספר). לצערי אי אפשר לנסוע רחוק, כי הקטנה שלי חוטפת בנסיעות בחילות אימים וכבר ניקיתי קיא מכיסא בטיחות. אני פתוח לכל רעיון- היכן ניתן לנסוע בגוש דן וסביבותיו היותר מרוחקות- שגם נקבל קצת ריחוק מעם ישראל הודות לשימוש ב LOW?

תודה

asafk
07-05-20, 21:37
א. שמורת הדום שומרון.
ב. כשכתבת שאתה פתוח לכל רעיון לרגע חשבתי להציע לך לשים את הילדה בבגאז' על יריעת ניילון, ולניילן אותה ליתר בטיחות.

אסף.

נמרוד
07-05-20, 23:14
ב. כשכתבת שאתה פתוח לכל רעיון לרגע חשבתי להציע לך לשים את הילדה בבגאז' על יריעת ניילון, ולניילן אותה ליתר בטיחות.

חס וחלילה! ילדה בבגאז'?! יש לזה פתרון הרבה יותר הומני - טנדר.

erezgur
07-05-20, 23:19
לאורך שביל ישראל ממבוא מודיעין , אפשרות ביקור במצפה השניים, ועד ל אזור מחלף ענבה. אפשר גם להמשיך עד לטרון.

מאזור מצפה הראל אל דיר רפא, ואל המצפה מעל צורעה. אפשר גם להמשיך אל תחנת הרכבת הישנה נחל שורק.

אפשרות אחרת - מפארק קנדה אל נווה אילן...

נשלח מהנייד

hadtomer
08-05-20, 06:55
לאורך שביל ישראל ממבוא מודיעין , אפשרות ביקור במצפה השניים, ועד ל אזור מחלף ענבה. אפשר גם להמשיך עד לטרון.

מאזור מצפה הראל אל דיר רפא, ואל המצפה מעל צורעה. אפשר גם להמשיך אל תחנת הרכבת הישנה נחל שורק.

נשלח מהנייד
רעיון מנצח.תודה

hadtomer
08-05-20, 07:00

נשלח מהנייד

זכור לי שעבודות הרכבת חסמו שם את התוואי- אך היתי לפני שנים

yovavz
08-05-20, 07:13
המעבר מתחת למסילה בין שתי המנהרות פתוח ואין בעיה לעבור.
אתה יכול לעשות את המסלול המקושר הפוך ויש הרבה אפשרויות שינוי.
ממבשרת למבוא חורון דרך חרבת בית תול ובית הקשתות
http://off-road.io/track/5661667592503296

KOOKE
08-05-20, 08:47
אחלה הצעות אבל הן לא בגוש דן

מציע משהו יותר קרוב בגלל הקיא - שמורת נחל שילה אפשר להתחיל מאש העין

hadtomer
08-05-20, 08:58
אחלה הצעות אבל הן לא בגוש דן

מציע משהו יותר קרוב בגלל הקיא - שמורת נחל שילה אפשר להתחיל מאש העין

נסגרה לתנועה :-(

KOOKE
08-05-20, 10:00
מתי נסגרה שמורת נחל שילה? הייתי שם לפני כשנה.

אם אני לא טועה אפשר להיכנס גם מאזור אלעד.

assafy
08-05-20, 12:07
תומר, אתה ילד טוב מדי.
ידיעה משמחת לאיזור ראש העין - יש סימון שבילים חדש אדום שנצבע, שרץ לאורך הנתיב של נחל סוסי, עולה במעלה לאום אל חמם (שבסמ״ש של עמוד ענן אפילו לא מופיע), ממשיך במעלה אום חמם הדרומי לפאתי הבניה החדשה ושם מתחבר לנתיב הישן של השביל האדום שממשיך דרומה לנחל שילה.
בנקודת התחלה שהיא בכיכר בשדרות בן גוריון יש שער חסום דומה למה ששמים באתרי בניה אבל כבר קימבנו מעקף מימין לו.
אפשר לקוות שמאחר וזה סימון חדש, אז לא תהיה בניה שתחסום את הנתיב הזה.

assafy
08-05-20, 21:41
עידכון קטן למה שכתבתי קודם, על השביל האדום (בתואי הישן) באיזור חורבת יקבים יש שער נעול ושלט של שמורה סגורה. יש מעקף לשער (אין בדברים הללו המלצה להיכנס).
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200508/784db6815c96a7ec31218f4760761fc1.jpg

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

-->