PDA

צפייה בגרסה מלאה : נורית מהבהבת בנעילה אחורית פג'רו 2005

dawn_hz
09-05-20, 12:50
שאני מנסה להפעיל את הנעילה האחורית, הנורית מהבהבת ולא הופכת לקבועה
העלתי את ההרכב על בוקים ושהפעלתי את הנעילה וסובבתי גלגל אחד הגלגל השני הסתובב לאותו הכוון
וששיחררתי הגלגלים הסתובבו לכוונים הופכיים.
האם יש באמת תקלה או שזה רק חיווי? האם זה יכול להשתחרר תחת עומס?
האם זה חד משמעי שהנורית הכתומה לא קבועה הנעילה לא עובדת כמו שצריך?

asafk
09-05-20, 13:02
בדרך כלל הבעיה בחיישן זה או אחר במערכת. יש לך חיישנים על הדיפ' הקדמי על תיבת העברה ועל הדיפ' האחורי. בכל מקרה שהדיווח לא מתאים למה שאמור להיות - הנורות מהבהבות - גם אם האקטואטור ביצע בפועל את הפעולה.
הנסיון מראה שהחיישנים נפגעים פיזית, או המחברים שלהם.

לכן.
א. תתחיל בבדיקה ויזואלית ופיזית של החיישנים והחיווט שלהם.
ב. לא מצאת כלום? אתה צריך להתחבר למכשיר איבחון של מוסך (האפליקציות למיניהן לא מדברות עם המחשב הזה, גם לא המכשירים האוניברסליים הקטנים)

אסף.

Mor Gurevich
09-05-20, 17:49
מכשיר אבחון של מוסך מזהה את החיישן הספציפי? בטרנספר למשל יש חמישה חיישנים, האם המכשיר יכול לסמן את התקול/ים מביניהם?

Gershon
09-05-20, 19:53
שאני מנסה להפעיל את הנעילה האחורית, הנורית מהבהבת ולא הופכת לקבועה
העלתי את ההרכב על בוקים ושהפעלתי את הנעילה וסובבתי גלגל אחד הגלגל השני הסתובב לאותו הכוון
וששיחררתי הגלגלים הסתובבו לכוונים הופכיים.
האם יש באמת תקלה או שזה רק חיווי? האם זה יכול להשתחרר תחת עומס?
האם זה חד משמעי שהנורית הכתומה לא קבועה הנעילה לא עובדת כמו שצריך?

תבוא אלי
נחבר ל-MUT3(סורק של מיצובישי)
נדא מה לא בסדר

Gershon
09-05-20, 20:03
......מכשיר איבחון של מוסך.....

אסף.

מה זה?

asafk
09-05-20, 21:51
ציוד של היצרן - מה שיש לך מן הסתם.
לא אפליקציה ולא מכשיר איבחון ביתי.

אסף.

guy888
09-05-20, 22:33
מכשיר אבחון של מוסך מזהה את החיישן הספציפי? בטרנספר למשל יש חמישה חיישנים, האם המכשיר יכול לסמן את התקול/ים מביניהם?א. כן, אבל בדרך כלל מעדיפים לא ולהגיד ללקוח להחליף את כל החמישה

ב. נעילה אחורית זה חיישן על הביצה האחורית ואין קשר לחמישה שעל הטרנספר

לעצם העניין, אם בפועל הנעילה עובדת ככל הנראה החיישן או החיווט אליו תקול.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Gershon
10-05-20, 02:44
ציוד של היצרן - מה שיש לך מן הסתם.
לא אפליקציה ולא מכשיר איבחון ביתי.

אסף.
טוב שהבנת את זה.....
p.s
מן הסתם

Mor Gurevich
10-05-20, 09:25
א. כן, אבל בדרך כלל מעדיפים לא ולהגיד ללקוח להחליף את כל החמישה

ב. נעילה אחורית זה חיישן על הביצה האחורית ואין קשר לחמישה שעל הטרנספר

לעצם העניין, אם בפועל הנעילה עובדת ככל הנראה החיישן או החיווט אליו תקול.

Sent from my SM-N975F using Tapatalkמעניין. המכונאים במוסך טוענים ש"אם אחד הלך, כל השאר ילכו בעקבותיו אוטוטו". מנסיונכם, זה באמת מה שקורה?

לגבי מה שכתבת על הקשר בין החיישנים על הטרנספר לאלה שבדפרנציאל האחורי - לפי שרטוט החשמל יש ביניהם קשר לוגי. כלומר, הדפרנציאל האחורי ננעל רק אם החיווי של ה4x4 תקין. לכן, אם חיישן ה4x4 נמוך לא תקין, הנעילה כנראה לא תופעל. אני טועה?

Gershon
10-05-20, 10:04
מעניין. המכונאים במוסך טוענים ש"אם אחד הלך, כל השאר ילכו בעקבותיו אוטוטו". מנסיונכם, זה באמת מה שקורה?

לגבי מה שכתבת על הקשר בין החיישנים על הטרנספר לאלה שבדפרנציאל האחורי - לפי שרטוט החשמל יש ביניהם קשר לוגי. כלומר, הדפרנציאל האחורי ננעל רק אם החיווי של ה4x4 תקין. לכן, אם חיישן ה4x4 נמוך לא תקין, הנעילה כנראה לא תופעל. אני טועה?

אתה לא טועה

guy888
10-05-20, 10:12
מעניין. המכונאים במוסך טוענים ש"אם אחד הלך, כל השאר ילכו בעקבותיו אוטוטו". מנסיונכם, זה באמת מה שקורה?

לגבי מה שכתבת על הקשר בין החיישנים על הטרנספר לאלה שבדפרנציאל האחורי - לפי שרטוט החשמל יש ביניהם קשר לוגי. כלומר, הדפרנציאל האחורי ננעל רק אם החיווי של ה4x4 תקין. לכן, אם חיישן ה4x4 נמוך לא תקין, הנעילה כנראה לא תופעל. אני טועה?הקשר הלוגי הוא שאם הדיפ. המרכזי לא ננעל - כלומר הנורה שלו לא דלוקה קבוע לא תוכל לנעול אחורי (בכלל, כלומר לא יקרה כלום כשתלחץ על הכפתור)

מנסיון שלי, חיישן אחד שהיה תקול ורגע לפני שהוחלפו כל החמישה התגלה חוט קרוע, הולחם, ונחסכו 2500 ג'ובות.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

-->